اخرین قسمت کارتون میگ میگ(بلاخره گرگ میگ میگه میگیره

piton

عضو جدید
شما هم حتما کارتون زیبای میگ میگ یا همون Road Runner رو دیدید کارتون معروفی از کمپانی برادران وارنر که در اون یه گرگ بیچاره همش دنبال یه … (من که نفهمیدم کبوتره – خروسه چیه!!!) هستش که اونو بگیره و بخوره و ماجراهای زیبایی رو بوجود میارن! تا حالا پیش اومده اعصابتون خراب بشه بخاطر گرگ بیچاره که همش بلا سرش میاد؟؟؟ خب من میخوام کلیپ آخرین قسمت این کارتون زیبا رو بهتون معرفی کنم که در اون گرگ اون موجود رو میگیره و شکارش میکنه! باور کنید من که دیدمش کلی دلم خنک شد… حالا پیشنهاد میکنم شما هم ببینیدش تا یه ذره دلتون خنک بشه متاسفانه من کیفیت بالاشو نتونستم پیدا کنم و با کیفیت MP4 میگذارم ولی با کیفیت خیلی بهتری نسبت به فرمتهای موبایل… لذت ببرید….

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا بیاموزده بدبخت رو:cry:

این بدبخت رو من 9 ماه پيش دیدم که مرحوم شده:cry:

خبرش تازه در اومده تو ایران:D

بدبخت اخرش با دینامیت.................:cry:

FARZANE ASKARI

عضو جدید
واااااای مرسی عزیزم . من عاشق این کارتون بودم . همیشه هم حرص میخوردم
بخاطر ایم گرگ بیچاره :( گناه داشت .
مرسی پیتون جان;):gol: ببخشید تشکرام تمام شده بود .:(

piton

عضو جدید
مرسی همین که تاپیک بالاست ممنونم منم اعصابم خورد میشد

spow

اخراجی موقت
اره دستت درد نکنه ولی خیلی قدیمی وتکراری بودا

thesunnrise

عضو جدید
پسر دیوید بکهام به باباش میگه چرا این گرگه هیچ وفت نمی تونه میگ میگ و بگیره؟ باباش هم به کمپانی با یه پول درست حسابی سفارش میکنه که این قسمت ساخته بشه.
اصل قضیه اینه

nomber_van

عضو جدید
پسر دیوید بکهام به باباش میگه چرا این گرگه هیچ وفت نمی تونه میگ میگ و بگیره؟ باباش هم به کمپانی با یه پول درست حسابی سفارش میکنه که این قسمت ساخته بشه.
اصل قضیه اینه
مرسی که روشنمون کردی :surprised::biggrin:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصل قضیه اینه
اره منم شنیدم اینو
فکر کنم اصلش اینه;)