[اجرای سرویس های بهداشتی شهر تهران]

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بالاخره بعد از سالها شهرداری تصمیم گرفت سرویس های بهداشتی رو استاندارد سازی بکنه و همه سرویس های بهداشتی سطح شهر رو یکسان سازی کنه ، که شامل 2 تیپ سرویس 12 چشمه و یک تیپ 6 چشمه هستش. اتفاقاً شرکتی که من توش کار میکنم هم یه چند تایی از این سرویس ها تو سطح منطقه 5 برداشته که بد نمیدونم هر از گاهی از روند اجرای کار یه عکس هایی براتون بگذارم بعدشم بفرستمش تالار روش های اجرا یا فیلم و عکس :)

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب ، سازه های این سرویس ها که البته من 6 چشمه اون رو قرار دادم با سیستم LSF طراحی شده که سبک سازی بشه . توی پلان فونداسیون مشخص شده که شناژ به ابعاد 30*50 با خاموت های 8 به فاصله 25 سانتیمتر و میلگرد طولی 4 عدد نمره 14 و یک مش بندی کف به ابعاد 25*25 با میلگرد شماره 8 قرار گرفته . خوب من براتون مشخصات فنی رو هم میذارم الان ببینید مشکلی توش میبینید یا نه :) البته شک دارم اصلاً کسی ببینه !!! :)

http://mmbidhendi.persiangig.com/Servis/First.pdf

راستی ، حجم این فایلها به قدری کم هست که با دایل آپ هم زیر 30 ثانیه طول میکشه باز شدنش !

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب دوستان مثل اینکه خیلی علاقه ای ندارند ، به هر حال نکته اولی که توی نقشه ها میشه بهش پی برد اینه که مش میلگرد کف توی تار خنثی قرار گرفته توی دیتیل های شناژ !!! و جالبتر از اون اینه که توی صفحه اول جزئیات کاور میلگرد 65 میلیمتر داده شده که در واقع مش کف رو توی قسمت فشاری دال قرار میده و حتی نقش میگرد حداقل رو هم نمیتونه بازی کنه . امروز براتون نقشه های فاضلاب رو پیوست میکنم ، سیستم فاضلاب زیر فونداسیون قرار میگیره . این هم خودش محاسن و معایبی داره که یکمی بهش فکر کنید اما مدیونید نظراتتون رو قرار بدیدا :)

http://mmbidhendi.persiangig.com/Servis/Fazelab.pdf

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب دوستان مثل اینکه خیلی علاقه ای ندارند ، به هر حال نکته اولی که توی نقشه ها میشه بهش پی برد اینه که مش میلگرد کف توی تار خنثی قرار گرفته توی دیتیل های شناژ !!! و جالبتر از اون اینه که توی صفحه اول جزئیات کاور میلگرد 65 میلیمتر داده شده که در واقع مش کف رو توی قسمت فشاری دال قرار میده و حتی نقش میگرد حداقل رو هم نمیتونه بازی کنه . امروز براتون نقشه های فاضلاب رو پیوست میکنم ، سیستم فاضلاب زیر فونداسیون قرار میگیره . این هم خودش محاسن و معایبی داره که یکمی بهش فکر کنید اما مدیونید نظراتتون رو قرار بدیدا :)

سیستم فاضلاب زیر فنداسیون فکر کنم معایبش بیشتر از مزایاش باشه ، فقط هر کاری که می کنید ، مرگ من یه چیز تر و تمیز در بیارین ،

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سیستم فاضلاب زیر فنداسیون فکر کنم معایبش بیشتر از مزایاش باشه ، فقط هر کاری که می کنید ، مرگ من یه چیز تر و تمیز در بیارین ،

با این قضیه فاضلاب منم مخالفم ولی خوب نمیشه جور دیگه ای :) فعلاً یکی از سرویس ها دیوار بیرونیش با پنجره هاش و لوله کشی آب و برقش و انجام دادم رفتم سراغ دومی .. اما با این وضعی که برای مصالح ساختمونی پیش اومده یکمی تق و لق شده .

mowi

عضو جدید
با این قضیه فاضلاب منم مخالفم ولی خوب نمیشه جور دیگه ای :) فعلاً یکی از سرویس ها دیوار بیرونیش با پنجره هاش و لوله کشی آب و برقش و انجام دادم رفتم سراغ دومی .. اما با این وضعی که برای مصالح ساختمونی پیش اومده یکمی تق و لق شده .

سلام مهندس
خواهشمند است اگر دیتال اجرایی لوله های فاضلاب زیر پی را دارید قرار دهید انشاالله که مورد توجه دوستان قرار می گیرد
ضمنا اگر بتوان فاصله سرویس بهداشتی با محل تخلیه فاضلاب تولیدی را در نقشه نشان دهی خیلی بهتر است
زیرا نحوه اجرا و همچنین شستشوی دوره ای لوله خروجی خیلی مهم است

rusl

عضو جدید

سلام
یعنی چاه زیر مستراحه ؟:eek: اگه یه زمان زلزله بیاد یا زمین رانش کنه که فاجعه است

یک سوال داشتم کف این توالت ها رو ایزوگام می کنید ؟.من یه ساختمون دارم می سازم برای این که طول عمر کف توالت ها بیشتر باشه بهتره ایزوگام بکنم یا قیر امولسیون شده بزنم؟

بالا