آیا کسی هست که مهدی(عج) پسر فاطمه (س)را یاری کند؟

hemmatijoon

عضو جدید
منتظریم مولا

منتظریم مولا

:gol:گفته بودم چو بیآئی غم دل با تو بگویم:gol:
چه بگویم که غم از دل برود چون توبیآئی

گل من چرا نیائی که کنم همیشه بویت:que:
تو مگر زمن چه دیدی که عوض بگشته خویت
:w30:
به تمام زندگانی زه جهان طمع بریدم :w21:
همه جا به اشک حسرت بروم به جستجویت
:heart:الهم عجل لولیک الفرج و جعلنا من المستشهدین بین یدیک :heart:

emeli_amn

عضو جدید
دوستان عزیز باید مامنتظران واقعی آقا باشیم زیرا مردم کوفه نیز حدود 12000نامه به امام حسین علیه السلام نوشتند ولی وقتی امام فریاد العجل العجل آنها راپاسخ گفت همگی کنار کشیدند ودر لشکر یزید باامام جنگیدند.....ان شا ءالله همگیتان منتظران واقعی باشید

ryhan

عضو جدید

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیا کسی هست یاری نماید ؟

یه سوال
چیکار باید کنیم

ryhan

عضو جدید
آیا کسی هست یاری نماید ؟

یه سوال
چیکار باید کنیم

سلام

عجب سوالی در کوتاهیش و سادگیش باید بگم که خیلی مفهوم داره

من فقط یه چیز رو می دونم که این فرج در دست جمع است

یعنی هر کاری که باید انجام داد وابسته به کار جمعی ایست

چون امام زمان متعلق به جهان و جهانیان است نه حالا فقط خونه من یا شهر من یا ایران

و یا اصلا جهان اسلام

کارهای فردی که زیاد است

به احتمال زیاد شما یا فیلم و یا کتاب secret(راز)رو خوندین فکر می کنم باید این خواستن جمعی باشه

هر چند اگر مثل خواستن مردم کوفه باشه همون بهتر که امام زمان تشریف نیارن ما به بودنشون راضی تریم هر چند در پشت پرده چشمانمان باشند و لی بودنشون کافیسیت

اگه این خواستن حقیقی نباشه کربلای دیگر به پا می شه

هرچند وعده خدا راستین و است و می رسد روزی که بشنویم جاالحق و زهق الباطل

راستی الان هم مدتی ایست جهان یکپارچه خواهان ایجاد حق است

بیداری انسان ها تاوان سنگینی رو دارد می پردازد که سنگینی این بار رو غزه به تنهای تحمل

می کند

ببخشید زیاد شد

آخرین ویرایش:

hamidkareshki

عضو جدید
زیبا گفتید

جاالحق و زهق الباطل

سلام بر امام زمان
سلام بر آل یاسین
سلام بر یوسف فاطمه
سلام بر باقی مانده خدا بر زمین

ریحان جان از ابتدای تاپیک شروع کردم و خواندم
شما سخنانی از امامان در رابطه با امام زمان اوردید
من قصد مجادله ندارم
اما شما می اندیشید چرا پیامبر بارها و بارها گفت و تاکید داشت: "من نیز انسانی چون شمایم مگر اینکه بر من وحی نازل میشود"؟
اگرچه او آینده را نمیدانست ولی انقدر اگاه بود که میتوانست پیش بینی ماورایی شدن خویش را در اذهان آیندگان بکند،
چرا ما به ماورا بودن امامانی که زیباییشان در زمینی بودنشان است عادت کردیم؟

hemmatijoon

عضو جدید
«« به نام خدا »
صهیونیسم وتشگیل دولتی به نام اسرائیل و نابودی آن دربیان علی علیه السلام
نویسند كتاب عقائدالامامیه در مورد قیام یهود در خاورمیانه وتشكیل دولتی به نام اسرائیل در سرزمین فلسطین و بالاخره متلاشی شدن حكومت آنان با شركت اعراب و مسلمین به كمك یگدیگرو به ویژه ارتش نیرومندی كه ازطریق عراق برای سركوبی یهودعازم فلسطین میشود و برروی پرچمهایشان آیه ی شریفه ی "وَ اَعِدُّوا لَهُم مَستَطَعتُم مِن قُوَّه" نقش گردیده است ودر حدیث بسیار جامع و جالبی از امیرمومنان حضرت علی علیه السلام چنین نقل كرده است كه حضرت فرمود :
یهود برای تشكیل دولت خود در فلسطین از غرب به منطقه عربی خاورمیانه - خواهند آمد. عرضه داشتند : یا اباالحسن پس عربها درآن موقع گجا خواهند بود؟ فرمود:آنزمان عربها نیروهایشان ازهم پاشیده و ارتباط آنها ازهم گسیخته و هماهنگ و متحد نیستند.
از آن حضرت سئوال شدآیا این بلا و گرفتاری طولانی خواهد بود؟ فرمود : نه ،تا زمانی كه عربها زمام امور خودشان را از نفوذ دیگران رهاساخته وتصمیمهای جدی آنان دوباره تجدیدشودآنگاه سرزمین فلسطین به دست آنان فتح خواهد شد و عربها پیروزو متحد خواهند گردید و نیروهای كمكی از-طریق سرزمین عراق به آنان خواهدرسید كه بر روی پرچمهایشان نوشته شده : "اَلقُوَّه"و عربها و سایر مسلمانان همگی برای نجات فلسطین قیام خواهند كرد و با یهودیان خواهند جنگید و چه جنگ بسیارسختی كه در وقت مقابله با یكدیگردر بخش عظیمی از دریا روی خواهد داد كه در اثر آن مردمان در خون شناور شده و افراد مجروح برروی اجساد كشته ها عبور كنند.
وآنگاه فرمود :عربها سه بار با یهود می جنگند و درمرحله ی چهارم كه خداوندثبات قدم و ایمان و صداقت آنهارادانست همای پیروزی بر سرشان سایه میافكند. بعد از آن فرمود :
به خدای بزرگ سوگند كه یهودیان مانند گوسفند كشته میشوند تا جائیكه حتی یك نفر یهودی در فلسطین باقی نخواهد ماند.
*شایان ذكراست كه از زمان اعلان موجودیت اسرائیل تاكنون سه بارجنگهای خونین بین اعراب و اسرائیل درسالهای 1948-1967-1973 میلادی واقع شده كه بدین ترتیب تامرحله چهارم فقط بایدصبركنیم تامسلمانان غیر عرب با عربها متحدشوندویهودیان راتارومارسازند.
زمینه سازان انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) - صفحه (478 تا 480)

ryhan

عضو جدید
ریحان جان از ابتدای تاپیک شروع کردم و خواندم
شما سخنانی از امامان در رابطه با امام زمان اوردید
من قصد مجادله ندارم
اما شما می اندیشید چرا پیامبر بارها و بارها گفت و تاکید داشت: "من نیز انسانی چون شمایم مگر اینکه بر من وحی نازل میشود"؟
اگرچه او آینده را نمیدانست ولی انقدر اگاه بود که میتوانست پیش بینی ماورایی شدن خویش را در اذهان آیندگان بکند،
چرا ما به ماورا بودن امامانی که زیباییشان در زمینی بودنشان است عادت کردیم؟

سلام

وَعَلَّمَ آدَمَ الأَسْمَاء كُلَّهَا

و می دانیم که انسان حجت و جانشین خداوند بر روی زمین است

همه ما انسانها از قدرت ماورایی بر خورداریم

خداوند صفات های خود را در انسان به صورت بالقوه قرار داده است در همه انسانها

ولی تفاوت انسانها در اینجا مشخص می شود که چه کسی این صفات رو در خودش به

بالفعل رسونده

من از شخصی سخنی رو شنیدم که همیشه یادم مونده

واقعا تفاوت ما و امام علی در چیست ؟!

امام علی و سایر فرزندان بزرگوارشون به دانشی که دارند عمل می کنند ولی ما چی؟

اینه که مولایم رو ارزشمند می کنه

ما قرار است آینه تجلی صفات خدا باشیم آینه ایی که خداوند در دل ما قرار داده است

ولی صاف ترین آینه متعلق به چه کسانی ایست

هر کس دلش رو پاک نگه داره می تونه خدا رو توش ببینه.....می تونه ماورایی بشه

hemmatijoon

عضو جدید
الهم عجل لولیک الفرج

الهم عجل لولیک الفرج

«« به نام خدا »
صهیونیسم وتشگیل دولتی به نام اسرائیل و نابودی آن دربیان امام علی علیه السلام

نویسند كتاب عقائدالامامیه (ج 1 ص 270 ) در مورد قیام یهود در خاورمیانه وتشكیل دولتی به نام اسرائیل در سرزمین فلسطین و بالاخره متلاشی شدن حكومت آنان با شركت اعراب و مسلمین به كمك یگدیگرو به ویژه ارتش نیرومندی كه ازطریق عراق برای سركوبی یهودعازم فلسطین میشود و برروی پرچمهایشان آیه ی شریفه ی "وَ اَعِدُّوا لَهُم مَستَطَعتُم مِن قُوَّه" نقش گردیده است ودر حدیث بسیار جامع و جالبی از امیر المومنین علی علیه السلام چنین نقل كرده است .
حضرت فرمودند : یهود برای تشكیل دولت خود در فلسطین از غرب ، به منطقه عربی خاورمیانه خواهند آمد.
عرضه داشتند : یا اباالحسن پس عربها درآن موقع کجا خواهند بود؟
فرمود : آنزمان عربها نیروهایشان ازهم پاشیده و ارتباط آنها ازهم گسیخته و هماهنگ و متحد نیستند.
از آن حضرت سئوال شد :آیا این بلا و گرفتاری طولانی خواهد بود؟
فرمود : نه ، تا زمانی كه عربها زمام امور خودشان را از نفوذ دیگران رهاساخته وتصمیمهای جدی آنان دوباره تجدیدشودآنگاه سرزمین فلسطین به دست آنان فتح خواهد شد و عربها پیروزو متحد خواهند گردید و نیروهای كمكی ازطریق سرزمین عراق به آنان خواهدرسید كه بر روی پرچمهایشان نوشته شده : "اَلقُوَّه"و عربها و سایر مسلمانان همگی برای نجات فلسطین قیام خواهند كرد و با یهودیان خواهند جنگید و چه جنگ بسیارسختی كه در وقت مقابله بخش عظیمی از دریا روی خواهد داد كه در اثر آن مردمان در خون شناور شده و افراد مجروح برروی اجساد كشته ها عبور كنند.
وآنگاه فرمود : عربها سه بار با یهود می جنگند و درمرحله ی چهارم كه خداوند ثبات قدم و ایمان و صداقت آنهارادانست همای پیروزی بر سرشان سایه میافكند.
بعد از آن فرمود : به خدای بزرگ سوگند كه یهودیان مانند گوسفند كشته میشوند تا جائیكه حتی یك نفر یهودی در فلسطین باقی نخواهد ماند.
شایان ذكراست كه از زمان اعلان موجودیت اسرائیل تاكنون سه بارجنگهای خونین بین اعراب و اسرائیل درسالهای 1948-1967-1973 میلادی واقع شده كه بدین ترتیب تامرحله چهارم فقط بایدصبركنیم تامسلمانان غیر عرب با عربها متحدشوندویهودیان راتارومارسازند.
زمینه سازان انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) - صفحه (478 تا 480)

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا خواهشا بیاین تا میتونیم واسه فرجش دعا کنیم
امام زمانمون غریب
فرج نزدیک است

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
اقا خواهشا بیاین به جای این حرفای سیاسی یا بحث ها واسه فرجش دعا کنیم
امام زمانمون غریب بعد ما بحث می کنیم که کی چی گفته
ما هدایت خودمون رو فراموش میکنیم ، می خوایم بقیه رو هدایت کنیم
یادمون رفته که هدایت کار خداست
بیاین تا میتونیم دعا کنیم
فرج نزدیک است

سلام،
اولاش تاپیک داشت همین راهی رو میرفت که شما گفتی اما وسطای راه ...!

اللهم عجل لولیک الفرج

hamidkareshki

عضو جدید
و ما اراده كرديم كه بر آن مردم ضعيف شده در روى زمين منّت گذاريم و آنان را رهبران مردم كرده و وارثانشان نماييم‏ (آیه 5 سوره قصص)

به امید روزی که پرچم های سفید افراشته شده در نجف را ببینیم .

هر روز صبح دعای عهد فراموش نشه.

sh.mojtaba

عضو جدید
دوستان درسته که ظهور نزدیکه و ما باید برای فرج دعا کنیم
اما آیا برای فرج کاری هم کردیم؟
ماسون ها سال هاست که دارند فرهنگ انتظار ما رو به بازی میگیرند مثلا توی فیلم 300 اونجایی که یه سوار سپید ناگهانی ظاهر میشه و بعد سر یکی رو با شمشیرش قطع میکنه و دیگه تو فیلم ظاهر نمیشه که داره یه فرهنگ اشتباه از ظهور رو جا میندازه/
یه سوال:
چقدر برای ظهور زمینه سازی کردیم؟
چقدر برای ظهور از خودمون خرج کردیم؟
فکر نمیکنید بسته دعا کردن و وقت عمل کردن و حرکت کردن و انجام یک کار بزرگ برای ظهور هستش؟

براستی که صبح نزدیک است...
او در همین جمعه ها خواهد آمد...

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس لا اقل بیایم یه دعای فرج همه با هم بخونیم شاید سهیم بشیم

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نکته ای که بنظرم میرسه ، شرایط الان مثل زمان هجرت حضرت رسول ، خدا به اونهایی که قبل از هجرت مسلمون شدن و دین خدا و رسولش رو یاری کردن خیلی اجر داد ولی اونایی که بعد از هجرت به اسلام روی اوردن دیگه مثله قبلی ها شمرده نشدن .
الان هم همون وضعیت تا قبل از ظهور اعمال خیلی مهمه و پر رنگ تره
اگه انشا الله امام زمان همین فردا بیان و به یکی یکیمون بگن : فلانی واسه فرج امامت چه کار کردی چی جواب میدیم ....
بچه ها باید مواظب شیطان باشیم که تو این شرایط اصلا نمی خواد کسی واسه فرج دعا کنه .
بار الها ما را جزو موثران در ظهور منجی عالم امام زمان ( عج ) قرار بده .... الهی آمین :gol:

sh.mojtaba

عضو جدید
یه نکته ای که بنظرم میرسه ، شرایط الان مثل زمان هجرت حضرت رسول ، خدا به اونهایی که قبل از هجرت مسلمون شدن و دین خدا و رسولش رو یاری کردن خیلی اجر داد ولی اونایی که بعد از هجرت به اسلام روی اوردن دیگه مثله قبلی ها شمرده نشدن .
الان هم همون وضعیت تا قبل از ظهور اعمال خیلی مهمه و پر رنگ تره
اگه انشا الله امام زمان همین فردا بیان و به یکی یکیمون بگن : فلانی واسه فرج امامت چه کار کردی چی جواب میدیم ....
بچه ها باید مواظب شیطان باشیم که تو این شرایط اصلا نمی خواد کسی واسه فرج دعا کنه .
بار الها ما را جزو موثران در ظهور منجی عالم امام زمان ( عج ) قرار بده .... الهی آمین :gol:

رابین عزیز به نظر من فقط دعا کردن کافی نیست و هر شیعه باید برای ظهور امامش یه برنامه داشته باشه و عمل هم بکنه.

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

رابین عزیز به نظر من فقط دعا کردن کافی نیست و هر شیعه باید برای ظهور امامش یه برنامه داشته باشه و عمل هم بکنه.
منم 100 % موافقم .... خودسازی .. شاید بهترین عمل باشه
اگه بتونیم با یه حرکت گروهی خودسازی کنیم خیلی خوبه ...
انشا الله که بنده مورد تائید امام زمان ( عج ) بشیم
منتظر نظراتون هستم

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم 100 % موافقم .... خودسازی .. شاید بهترین عمل باشه
اگه بتونیم با یه حرکت گروهی خودسازی کنیم خیلی خوبه ...
انشا الله که بنده مورد تائید امام زمان ( عج ) بشیم
منتظر نظراتون هستم
میشه یه کم در مورد خودسازی با حرکت گروهی توضیح بدین؟
من به شدت علاقمند به صحبت درباره ی حضرت هستم.خیلی هم سوال دارم.چون دارم توی جایی درس میخونم که همه اهل تسنن هستن و اصلا به وجود حضرت اعتقاد ندارن.

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

برای یاریه امام زمان در اوقات زیر دعای مخصوص کنید ...

باب يازدهم : در ذكر پاره اى از ازمنه و اوقات كه اختصاص دارد به امام عصر
عليه السلام و تكليف رعايا در آن اوقات بالنسبه به آن جناب و از آنها هشت وقت ذكر شده :
اول : شب قدر، بلكه بر دو شب معهود.
دوم : روز جمعه .
سوم : روز عاشورا.
چهارم : از وقت زرد شدن آفتاب تا غروب آن در هر روز.
پنجم : عصر دوشنبه .
ششم : عصر پنجشنبه .
هفتم : شب و روز نيمه شعبان .
هشتم : روز نوروز و در ذكر هر يك اعمال و آداب و ادعيه متعلقه به آن و سبب نسبت آنوقت را به آن جناب بيان نموديم .

نجم الثاقب

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

میشه یه کم در مورد خودسازی با حرکت گروهی توضیح بدین؟
من به شدت علاقمند به صحبت درباره ی حضرت هستم.خیلی هم سوال دارم.چون دارم توی جایی درس میخونم که همه اهل تسنن هستن و اصلا به وجود حضرت اعتقاد ندارن.
دوست عزیز شما میتونین به این تاپیک مراجعه کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=766699#post766699
اصل کتاب هم در تاپیک دانلود کتب مذهبی گذاشتم ...:gol:

سناتور

عضو جدید
"دعا در زمان غیبت "

امام صادق (ع) فرمودند : *یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک*

این دعا به نام"دعای غریق" نام دارد که امام صادق فرمودن برای حفظ دین در زمان غیبت باید

خوانده شود دوستان عزیز این دعا را حفظش کنید و زیاد بخونیدش....

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
شروع مجدد ....

شروع مجدد ....

سلام دوستان ...
چند وقتی بود میخواستم تو این تاپیک پست بدم و از شما دوستان بخوام که شما هم بیاین و این تاپیک رو فعال کنیم . چون واقعا تاپیک قشنگیه ...

با اجازتون شروع دوباره تاپیک رو اینجوری آغاز کنیم که آیا ما در زندگیمووون کارهایی رو میکنیم که مایه امیدواری امام زمان بشیم ؟ یا شاید این هم معنیه هموون سوال اولیه رو بده ایا واقعا کسی هست منجی عالم رو یاری کنه ؟
امام زمان زندگیش رو بخاطر ما گذاشته و وقف خلق خدا کرده ، آیا ما هم همچین کاری رو میکنیم ؟
منتظر صحبت های شما هستم ...

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
یه اس ام اس خیلی قشنگ برام اومد. این بود:

هر شب 300000 نفر به انتظار سریال یوزارسیف هستن
اما 313 نفر به انتظار امامشون نیستن.

ببخشید اگر اس ام اس رو شهید کردم. مضمونش همین بود دیگه.

rabin_huood

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
متاسفانه همینه ما همه چیزه دنیا رو دوست داریم وقتی به امام زمان و خدا می رسه 1000 تا توجیح میاریم که خب این چه ربطی داره به خدا و امام زمان و ....
واقعیت اینه که همه ما دنیا پرست شدیم ولی خودمون رو گول میزنیم ...
هیچکی حاضر نیست از کوچکترین چیزی بخاطر امام زمان بگذره ....
چند وقت پیش ها کسی چیزی رو برام تعریف کرد ... گفت یک کسی که با امام زمان ارتباط داشته یا شایدم خوابشون رو دیده تعریف کرده که امام زمان فرمودند اگر این تعدادی که برای پیروزی تیم ایران بر استرلیا دعا کردن و انقدر براشون مهم بود ، برای فرج من دعا میکردند ، فرج لحظه ای به تاخیر نمی افتاد ...
این واقعیت دنیا ماست ... واقعا کجا این همه ادم واسه امام زمان دعا میکنند .
ما هیچکدوممون نمی تونیم ایشون را یاری کنیم نکه خودشون یه لطفی بکنن
اون هایی هم که میتونن یاری کنن که هر روز این دنیا رو ترک میکنند
مگه ما مثل آیت الله بهجت چند نفر رو داریم ...
خدا این همه تو قران گفت اموال و فرزندان ، دنیا اینها همه زینت دنیا هستند نباید دل ببندید ... بعد ما دل بستن که سهل دو دستی چسبیدیم یه وقت دنیا از دستمون در نره
روزی به هزار در میزنیم که بیشتر به دنیا بچسبیم
ای خداااااا
دل ما رو در راه دینت و فرج امام زمان ثابت قدم کن