آموزش نحوه پیدا کردن lock code فراموش شده گوشی های سری60ورژن3(100% عملی)

سـعید

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
واسطون یک روش کاملا عملی رو قرار دادم تا دیگه با این lock code مشکلتون حل بشه.

با نرم افزار NSS شما قادر خواهید بود تا lock code گوشی خود را به راحتی پیدا کنید.
این برنامه همون برنامه ای هست که شما برای تعویض
product code گوشی خود از اون استفاده
می کنید.این برنامه رو در انتهای همین پست قرار دادم و چون حجمی در حدود 6 مگابایت داشت در 3 پارت
اون رو قرار دادم تا راحت تر دانلودش کنید.

اما توضیح در مورد نحوه کار:

گوشی خود رو از طریق کابل usb به کامپیوتر وصل کرده و سپس این برنامه رو اجرا کنید.
دوستان
pc suite رو حتما باید قبلش نصب کنید تا درایور های مورد نظر شناسایی بشن.
سپس برنامه
nss رو اجرا کنید.در صفحه اصلی برنامه گزینه scane for new device که به
شکل یک ذره بین هست رو بزنید. سپس از منو هایی که بالای برنامه ظاهر می شوند
گزینه
phone info کلیک کنید.سپس در پنجره جدید در قسمت پایین برنامه گزینه permanent memory
کلیک کنید و سپس بر روی دکمه
read در قسمت راست برنامه کلیک کرده و منتظر بمانید تا برنامه
کارش رو انجام بده.پی از اتمام کار برنامه در پنجره مورد نظر برنامه محل ذخیره فایل مورد نظر رو به شما
می گوید. به مسیر نصب برنامه رفته و فایلی که هم اسم شماره سریال گوشیتون هست رو با یکی از
برنامه های متنی باز کنید و حال در این قسمت در انتهای فایل مذکور به دنبال عددی مشابه زیر بگردید:

5=31313132320000000000

دوستان عدد های 3 در شماره بالا به حساب آورده نمی شوند و lock code گوشی شما به صورت یکی
در میان از عدد 3 به بعد lock code گوشی شما می باشد.
این نکته رو هم بگم که برای پیدا کردن lock code در فایل مربوطه به دنبال عددی باشید که بعد از 5 با 3
شروع شده باشد.
موفق باشید.

توجه :

این روش فقط بر روی گوشی هایی جواب می دهد که گوشی توسط کامپیوتر شناسایی بشه و گوشی به حالت لوک کد نباشه.
گوشی هایی که به حالت لوک کد رفتن تنها راه برای خارج شدن از این حالت فلش کردن گوشی می باشد.

دانلود نرم افزار :

توجه : برای دانلود کردن روی گزینه دانلود راست کلیک کرده و گزینه Save target as رو انتخاب کنید

1-قسمت اول
2-قسمت دوم
3-قسمت سوم

samira222

عضو جدید
گوشی هایی که به حالت لوک کد رفتن تنها راه برای خارج شدن از این حالت فلش کردن گوشی می باشد.

مي شه لطفا بگي منظورت از فلش كردن چيه !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه گوشي من به حالت lockcode رفته و من هم فراموش كردم چي زده بودم . خواهش مي كنم كمكم كنين !! حالا بايد چي كار كنم !!؟؟
متشكرم

سـعید

مدیر بازنشسته
مي شه لطفا بگي منظورت از فلش كردن چيه !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه گوشي من به حالت lockcode رفته و من هم فراموش كردم چي زده بودم . خواهش مي كنم كمكم كنين !! حالا بايد چي كار كنم !!؟؟
متشكرم
شما ابتدا از آموزش بالا استفاده کنید تا بتونید Lock Code فراموش کرده خودتون رو بدست بیارید...
اگر موفق نشدید باید گوشیتون رو فلش کنید..
فلش کردن گوشی به این معنی ست که باید گوشی شما توسط تعمیر کاران موبایل به وسیله سیستم ریست شود که کاری بس حساس و خطرناک است...

پیشنهاد میکنم روش بالا رو استفاده کنید . چون 95% جواب میدهد...( 5 % خطا)

این روش تنها برای گوشی ها نوکیاست...

موفق باشید..

alighiyan

عضو جدید
شما ابتدا از آموزش بالا استفاده کنید تا بتونید Lock Code فراموش کرده خودتون رو بدست بیارید...
فلش کردن گوشی به این معنی ست که باید گوشی شما توسط تعمیر کاران موبایل به وسیله سیستم ریست شود که کاری بس حساس و خطرناک است...

با سلام اگر در کاری تخصص ندارید لطفا اظهار نظر نکنید زیرا با لحن شما "کاری بس حساس و خطرناک" یارو جرأت نمی کنه به تعمیرگاه موبایل بره
نه آقا برداشتن قفل کاربر(Lock Code) یکی از ساده ترین کارهای نرم افزاری موبایل است که توسط باکس انجام می شود و هزینه آن هم 3000 تومان است

سـعید

مدیر بازنشسته

با سلام اگر در کاری تخصص ندارید لطفا اظهار نظر نکنید زیرا با لحن شما "کاری بس حساس و خطرناک" یارو جرأت نمی کنه به تعمیرگاه موبایل بره
نه آقا برداشتن قفل کاربر(Lock Code) یکی از ساده ترین کارهای نرم افزاری موبایل است که توسط باکس انجام می شود و هزینه آن هم 3000 تومان است
دوست عزیز به احتمال زیاد شما تعمیرکار موبایل هستید که اینقدر طرف داری این افراد رو میکنید...
بنده به اندازه کافی اطلاعات در زمینه موبایل دارم و احتیاجی به توضیحی به شما در این زمینه ندارم...
اگر آموزش بالا رو ببینید متوجه می شوید که از این طریق حتی مراجعه به تعمیرکاران هم لازم نیست ..
من فلش کردن گوشی رو در کل کاری با ریسک بالا گفتم نه فقط در یک مورد خاص و این حرف من نیست چون از همه تعمیر کاران که دوستان بنده هستند این جمله رو شنیدم
باید خدمت شما عرض کنم که به خاطر همین فلش کردن گوشی N73 من نابود شد...
فلش کردن گوشی مانند یک عمل جراحی می ماند که باید از طریق باکس های مربوطه و فایل های مناسب با ورژن آن گوشی توسط اهل فن صورت بگیره..
پس لطفا با اطلاعات مناسب در سایت نظر دهید و مواظب لحن صحبتتون باشید..

بالا