آموزش حرفه ای- SOLID WORKS - MDT

مهدی چراغی

عضو جدید
;)سلام
من 3 سال میشه که با این نرم افزارها به طور اجرایی کار می کنم . مجموعه ها و قطعات زیادی رو از جمله پمپ ها و سنگ شکن ها و آسیاب ها و گیربکس ها و ... خیلی دیگه از مجمو عه ها رو کار کردم.
به همین خاطر دوست دارم چیزهایی رو که تا حالا یاد گرفتم به علاقمندان انتقال بدم.
09126433667
mahdicheraghi@yahoo.com

maghsodlo

عضو جدید
;)سلام
من 3 سال میشه که با این نرم افزارها به طور اجرایی کار می کنم . مجموعه ها و قطعات زیادی رو از جمله پمپ ها و سنگ شکن ها و آسیاب ها و گیربکس ها و ... خیلی دیگه از مجمو عه ها رو کار کردم.
به همین خاطر دوست دارم چیزهایی رو که تا حالا یاد گرفتم به علاقمندان انتقال بدم.
09126433667
mahdicheraghi@yahoo.com
من برای پروژه نیاز به یک مجموعه مونتاژی با سالید دارم اگه میشه انو برای من بفرست
maghsodlo@jmail.com

sajadfilabi

اخراجی موقت
سلام
لطف کنید توی همین تاپیک
توضیحات رو بنویسید همه استفاده کنن . اخه این جوری این تاپیک هم بیشتر تبدیل می شه به یه فهرست آدرس اینترنتی دوستان .

rasoulkeshvari

عضو جدید
سلام رشته ام معماریه و خیلی نیاز به اموزش سالید دارم اگرpdfیا فیلمی داری ممنون میشم تاکمک کنی تا من هم یه چیزایی یاد بگیرم اگه درباره photoview هم چیزی داری اونهم لطف کن بده منم اتوکدم وکمی مکس بلدم اگه نیاز داشتی در خدمتم .مرسی rasoulkeshvari@yahoo.com

ffarangis

عضو جدید
سلام آقاي مهندس ،‌ من يك پروژه انجام شده از قبل دارم كه قفل شده و براي موديفاي كردن پارت هاش نياز دارم كه قفل رو باز كنم ، آيا مي تونين راهنماييم كنين كه چطور اين كارو انجام بدم؟
faranyup@gmail.com

hossein_r

عضو جدید
این تاپیک مال سال 2008 هست و اخرین فعالیت بازکننده ی تاپیک مربوط به سال 2010 هست
چیزی پیدا نمیشه، نگردید!

solmamali

عضو جدید
ba salam
man az sait iran-eng maile shoma ro didamman dar zamine catia kar mikonam o donbal mesalhay khob migardam ke dastam ravon beshe albate mesalhay kochak ro ziad kar kardam o donbal dastgah hay bozorg montaji hastam mamnon misham agar momkene chandta mesal khob montaji baram mail konid

mohammad_so_2008@yahoo.com