آمادگی زمین شناسان برای آزمونهای استخدامی شرکت نفت

sorood parnian

کاربر بیش فعال
بله دیگه متاسفانه شایستگی خیلی کمرنگ شده:(

از شوخی همشهری مداری که بگذریم .

البته که باید براساس شایستگی و صلاحیت افراد جایگاه شغلی خود رو کسب کنند .

ولی متاسفانه این روزها معرف مهمترین و اساسی ترین معیار برای مرتبه شغلی است .

mohammadtaks

کاربر فعال
فکر کنم من تنها زمین شناس ایرانم که میخوام آزمون استخدامی بدم... اونوقت میگن زمین شناسی بازار کارش ضعیفه نگاه کنید پشه هم تو این تایپیک پر نمیزنه.

سلام دوست عزیز به نظر من از امروز هم برای این آزمون باید شروع کنی تا موفق بشی

hsh1363

عضو جدید
با سلام از دوستان خبر داره پترولوژی با مجموعه سنگ شناسی چه فرقی داره؟ مجموعه سنگ شناسی شامله: رسوبی آذزین دگرگون هست حالا چه فرقی بین اون و پترولوژی هست؟

REYMOND00

کاربر بیش فعال
با سلام از دوستان خبر داره پترولوژی با مجموعه سنگ شناسی چه فرقی داره؟ مجموعه سنگ شناسی شامله: رسوبی آذزین دگرگون هست حالا چه فرقی بین اون و پترولوژی هست؟

وا!!!پترولوژی یعنی سنگ شناسی دیگه!!!که تو ارشد اگه منظورتونه شامل همونایی که گفتین + پترولوژی می شه!

hsh1363

عضو جدید
وا!!!پترولوژی یعنی سنگ شناسی دیگه!!!که تو ارشد اگه منظورتونه شامل همونایی که گفتین + پترولوژی می شه!

یعنی پترولوژی بحث کاملا جدا از سنگ شناسی آذرین و دگرگون و رسوبی هستش؟ چون تو ارشد مثلا میگن سنگ شناسی و پترولوژی. العان جز منابع آزمون نفت هم زده فقط پترولوژی.
البته تو این آزمون نفت نشون داد که زمین شناسی خیلی بدبخته واقعا کم میخوان 4 تا بین مقاطع کارشناسی و ارشد و دکتری در رشته های زمین و مهندسی نفت و ژئوفیزیک در رشته کارشناس گل حفاری میخوان.

solar flare

مدیر بازنشسته
یعنی پترولوژی بحث کاملا جدا از سنگ شناسی آذرین و دگرگون و رسوبی هستش؟ چون تو ارشد مثلا میگن سنگ شناسی و پترولوژی. العان جز منابع آزمون نفت هم زده فقط پترولوژی.
البته تو این آزمون نفت نشون داد که زمین شناسی خیلی بدبخته واقعا کم میخوان 4 تا بین مقاطع کارشناسی و ارشد و دکتری در رشته های زمین و مهندسی نفت و ژئوفیزیک در رشته کارشناس گل حفاری میخوان.

دوست عزیز دانشگاه پیام نور یک واحد به نام پترولوژی داره که بحث کتاب در مورد ذوب و چگونگی تشکیل ترکیبات حد واسط و این جور چیزا بحث میکنه یه نگاه بهش بندازید کتاب خوبیه