آمادگی برای آزمون ارشددانشگاه آزاد91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر کلاً برای دانشگاه سراسری خوندید که نگرانی نداره. من از امتحان سراسری تا آزاد فقط اسکیس کار کردم. یعنی کار کردما!!! ایام عید 50 تا پلان، 50 تا نما و 50 مقطع زدم، غیر از شیت هایی که بستم.
امتحان تئوریش استرس نداره.
سعی کنید به اسکیسش خوب برسید.
اگر هم سوالی بود، بپرسید.
راستی من ارشد تهران مرکز هستم، رتبه ام هم 2 شد، واسه یکی از دوستام هم اسکیس زدم، اونم تهران شمال قبول شد

سلام دوست عزیزم.ممنون از راهنماییتون
اگه براتون امکان داره شماهم تو تایپک(آموزش اسکیس و..)شرکت کنید و کاراتونو بزارید تا بچه ها هم استفاده کنن.ممنون

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جزوه تنظیم شرایط مفیدی که میگن رو از کجا باید به دست بیاریم؟ منظورتون از کتابای معماریان همون غلامحسین معماریان هست؟

moarefzade

عضو جدید
سلام،
کسی میتونه کمکم کنه؟ لطفا بگین این تصویر متعلق به کجاست؟ کنکور دکتری آزاد 90

22022012875.jpg

amirr66

عضو جدید
منم به فکر کنکور آزادم یکی از دوستام که علوم تحقیقات قبول شده اینو برام فرستاده لطفا دوستان نظرشونو بگن
برای
کنکور آزاد همه ی سوالات کنکور آزاد گذشته بزن به اضافه ی
اینکه کتاب های خلاصه پارسه+شهرام جنگجو+یالپانیان خیلی کار راه
اندازه...در کل نسبت به سراسری احتیاج کمتری هست که کل منابع خونده
بشه
ضمنا این سایت هم خیلی اطلاعات خوبی داره : anjoman.urbanity.ir

mahsa.key

عضو جدید
من مهر تکمیل ظرفیت معماری نور قبول شدم .تقریبا می تونم بگم فقط 20 روز خوندم فقط هم جلد 11 راهیان ارشد سوالای سالهای گذشته آزاد و خوندم اسکیسمم زدم 55 رتبمم شد 37 از اونجایی که یکی از دوستام رتبش شد حدود 900 اما اصلا نخوند فقط تفریحی اومد!!! فکر کنم 1000 نفری هم شرکت کننده داشت پارسال به نظرم سوالها نسبت به سال های قبل سخت تر شده بود فکر نمی کردم قبول شم...کلا اگه مطالعه ای که امسال واسه سراسری داشتم و پارسال داشتم می تونم بگم آسون بود چون الان که سوالا رو نگاه می کنم میگم چقدر راحت بود! پس مطمئن باشید همه کسانی که واسه سراسری خوب خوندن قبولن فقط باید برن اسکیس کار کنن..و واقعا 50٪ که میان امتحان بدن سیاهی لشکرن و فقط واسه آشنایی با نحوه آزمون می آن....

اینم درصدامه:زبان:12
اطلاعات عمومی:51
مبانی نظری:37.8
دانش فنی:33.3

sh.as

عضو جدید
منم به فکر کنکور آزادم یکی از دوستام که علوم تحقیقات قبول شده اینو برام فرستاده لطفا دوستان نظرشونو بگن
برای
کنکور آزاد همه ی سوالات کنکور آزاد گذشته بزن به اضافه ی
اینکه کتاب های خلاصه پارسه+شهرام جنگجو+یالپانیان خیلی کار راه
اندازه...در کل نسبت به سراسری احتیاج کمتری هست که کل منابع خونده
بشه
ضمنا این سایت هم خیلی اطلاعات خوبی داره : anjoman.urbanity.ir
من تا حالا اسم یالپانیان رو نشنیدم میشه بگید کدوم درساش؟؟؟

Paradiso100

عضو جدید
واقعا این طوریه؟ من تهران مرکز نوشتم و اگه (زبونم لال!) سراسری قبول نشم نمیخوام پشت کنکور بمونم و حتما باید آزاد قبول بشم. واسه من آزاد حکم بازیکن ذخیره داره!
اینایی که شما می خوای بخونی رو من خوندم. نزدیک کنکور مرور کنم کافیه!؟

به نظر من اینا اصلا کافی نیست ! منم تهران مرکز زدم ... البته اونقدرم نباید فک کنید آسونه ! تهران مرکز با علوم تحقیقات فرق دارن

Paradiso100

عضو جدید
سلام .. سپاس .. ببخشید شما رتبتون توی سراسری چند بود؟
منم تهران مرکز زدم
خیلی نگرانم ...اگه سراسری نیارم حتما باید دانشگاه آزاد بیارم
اسکیسم مشکل دارم
متاسفانه تهران نمیتونم برم
میشه راهنمایی کنید
خودم چجوری میتونم کار کنم ... شما خودتون کار کردین؟

Paradiso100

عضو جدید
اگر کلاً برای دانشگاه سراسری خوندید که نگرانی نداره. من از امتحان سراسری تا آزاد فقط اسکیس کار کردم. یعنی کار کردما!!! ایام عید 50 تا پلان، 50 تا نما و 50 مقطع زدم، غیر از شیت هایی که بستم.
راستی من ارشد تهران مرکز هستم، رتبه ام هم 2 شد، واسه یکی از دوستام هم اسکیس زدم، اونم تهران شمال قبول شد

منم تهران مرکز زدم
اسکیسم مشکل دارم
میشه راهنمایی کنید

sh.as

عضو جدید
سلام مهشید جان اگه بگی چه چیزاهیی رو خوندی ممنون میشم مخصوصا واسه زبان

Nasim_Feiz_A

عضو جدید

سلام
آفرین بر شما و خوش به حالتون :gol:
با توجه به اینکه ضرائب کنکور آزاد امسال عوض شده و ضریب فن بیشتر شده ، منابعی برای فن ساختمان لطفا معرفی کنید . بقیه دروس هم منابعی که مهم میدونید و حتما باید بخونیم هم اگر زحمتی نیست بگید، متشکرم :redface:

moh110h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کنکور دکتری آزاد همیشه خط کنکور ارشد رو مشخص می کنه.
کتاب جهاد دانشگاهی با کتاب ایمری خصوصا لغتش رو از دست ندید آسون بود زبان
امروز آسون ترین کنکور عمرم بود.اسکیسش رو که تحلیل می کتم...اولین بار بود که آزاد برا اسکیس زحمت کشیده بود بر عکس همیشه که با تاچ بازی درصدهایی مثله 96% رو آورده بودم.
کتابای دکتر استاد معماریان رو فراموش نکنید..اگر معماری اسلامی ایران رو بخونید به نفعتونه..تصاویر رو هم دریابید.
معماری معاصر قبادیان هم امروز سوال اومده بود اونم با لحنه خوده قبادیان

مبانی نظری نقره کارم سوال اومده بود..اگر حوصله دارید بخونید.
موفق باشید

mahshid shz

عضو جدید
منم تهران مرکز زدم
اسکیسم مشکل دارم
میشه راهنمایی کنید

رتبه سراسری من 194 بود، سال 88. اولین سالی بود که اسکیس به جای شیت 50*70 تبدیل به برگه آ3 شد. اسکیس رو 35% زده بودم که قبول نشدم.
برای اسکیس و درسهای دیگه، به نظرم اگه واسه سراسری خوب خوندید، قبل از امتحان مرور کنید. مثل امتحان دکتری، ارشد آزاد رو هم اسکیس تعیین میکنه
اسکیس زدن هنر نیست، مهارت هست.
من از روی کارای کان، آندو،میس وندروهه و معمارایی که تیپ کاراشون ساده و معمارانه هست، روکشی کردم. مثلاً پلان رو کشیدم و حجم رو خودم براش طراحی کردم. یا مثلاً برای کاربری های مونومنتال از کارایی مثل شیردل و کارایی که یه کم پیچیده تر محسوب میشه کشیدم.
مثلاً برای اون دوستم که سر جلسه کشیدم، یکی از برج های مخابراتی کالاتراوا بود که با یه کم تغییر شد المان 8سال دفاع مقدس! کلاً از روی کارای بقیه شروع کن تا دستت راه بیافته
موفق باشی

mahshid shz

عضو جدید
سلام مهشید جان اگه بگی چه چیزاهیی رو خوندی ممنون میشم مخصوصا واسه زبان

فکر میکنم کتاب دکتر حسن رستگارپور بهترین منبع باشه. هم اطلاعات معماری رو بالا میبره و هم انگلیسی
البته اگر میخوایید فقط لغت یاد بگیرید، فرهنگ تصویری دی.کی.چینگ رو پیشنهاد میدم.

mahshid shz

عضو جدید

سلام
آفرین بر شما و خوش به حالتون :gol:
با توجه به اینکه ضرائب کنکور آزاد امسال عوض شده و ضریب فن بیشتر شده ، منابعی برای فن ساختمان لطفا معرفی کنید . بقیه دروس هم منابعی که مهم میدونید و حتما باید بخونیم هم اگر زحمتی نیست بگید، متشکرم :redface:

متشکرم. امیدوارم شما و بقیه هم موفق باشید.
من برای ارشد منابع زیادی خوندم، به خصوص برای تاریخ. واقعاً نمیشه گفت چی رو باید خوند. به نظرم منابعی که برای سراسری خوندید رو مرور کنید و دنبال منابع جدید نباشید. چون زمان تمام کردن دروس مهمه و نظر من اینه که از خلاصه هاتون استفاده کنید. به خصوص روی زبان خیلی وقت بذارید.

setare.tanha

عضو جدید
شما چجوری واسه دوستت اسکیس زدیییییییی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!1 ای کاش ازین دوستا نصیه منم میشد

rommanc

عضو جدید
سلام بچه ها كسي ميدونه اينكه مين سوالاي ا شهراي مختلف با هم فرق داره درسته؟؟؟ آزاد منظورمه
مثلا آزاد قزوين با همدان؟[
سالاي قبل چطوري بوده ؟

rommanc

عضو جدید
يه سواله ديكه
واسه فن تو اين تايمي كه داريم چي بخونيم كه جواب بده ...؟؟

noorani 2001

عضو جدید
سلام بچه ها كسي ميدونه اينكه مين سوالاي ا شهراي مختلف با هم فرق داره درسته؟؟؟ آزاد منظورمه
مثلا آزاد قزوين با همدان؟[
سالاي قبل چطوري بوده ؟
متاسفانه پارسال اینطوری بود. سوالا دو نوع بود. بعضی شهرها نوع1 ، بعضی هام نوع 2. اسکیس هاشونم فرق میکرد.

rommanc

عضو جدید
bacheha soalaye fane parsal be nazaram sakht bude!
kasaye ke khub zadan mishe began chi khundash vasash??
mamnoon misham azatun

rommanc

عضو جدید
متاسفانه پارسال اینطوری بود. سوالا دو نوع بود. بعضی شهرها نوع1 ، بعضی هام نوع 2. اسکیس هاشونم فرق میکرد.

shanse maee dg...
rasti shoma vase fan chi khundin??
parsal soalaye fan be nazaram sakht budan
tu in time che manbaee ro bekhunim?
mamnoon misham komakam koni

وضعیت
موضوع بسته شده است.