آمادگی برای آزمون ارشددانشگاه آزاد91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehras khanum

عضو جدید
سلام دوستان.این تاپیکوبااین هدف ایجادکردم که دوستانی که آزادشرکت کردن بیان درموردمسائل مختلف صحبت کنن. مثل اینکه کجاروانتخاب کردین؟ترازدانشگاهها چیه؟نمونه درصداروبزارین.چه کتابایی روتوصیه میکنیدبرای هردرس؟اسکیسوچجوری کارکنیم؟جلسه اسکیس چجوریه ؟ووووهراطلاعاتی راجع به آزاد91

mehras khanum

عضو جدید
اول خودم میگم.من هنوز شرکت نکردم.مثل اینکه تا چهارشنبه تمدیدشده.احتمال زیاد نورو انتخاب میکنم.ولی نمی دونم ترازش چنده.هنوزم شروع نکردم.ازاسفندمیخام شروع کنم ولی درباره اسکیس مخصوصاهیچی نمیدونم واصلا نمیدونم بایدچیکارکنم؟!!!!بچه هاکمک کنیددددد:(

moh110h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دوره های اسکیس آمادگی آزمون آزادم به زودی استارت می خوره...2 جا کلاس دارم.
تا کنکور دکتری برگزار نشه هیچ احتمالی راجع به موضوع یا حتی مسایل مربوط به اون ندارم.
پارسال تمام دوستان حدس زدن مهد کودکه که من از اول گفتم غلطه و همین طور هم شد...حالا امسال هم میگم بهتون باید چه کنید.
امسال رویکرد اسلامی مثله سالاهای غیر از پارساله و من به بچه ها توصیه می کنم که کتابای استاد پیرنیا رو بخونن
دکتر مفیدی تو دانشگاه آزاد فعال تر شده بهتون قول می دم که زبان سخت تر شده باشه و بحث های پایداری تو سوالا بیشتر به چشم بیاد.
امیدوارم همتون موفق باشید.
تا یادم نرفته اینم بگم که آزاد به جز 2 واحد قوی خودش که در سطح بقیه دانشگاهها هم مطرح هستن(علوم تحقیقات و مرکز)دو واحد تهران شمال و غرب رو هم اضافه کرده که غرب جدیدا هیت علمی گرفته و شاید کمی ناشناس باشه

با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست خوبم دیگه دانشگاه آزاد چه آماده گی میخواد؟ هر کی پول داشت اون آماده تره...

mmmahsa

عضو جدید
سلام بچه ها یه کمک میخوام
من پاسخنامه ارشد آزاد 90 میخوام
اما کل اینترنتو گشتم چه دانلود چه خرید پستی اما اصلا پیدا نمیشه فقط سوالا هست نه جواب
:( وقته گشتن دیگه ندارم، کسی نداره بذاره اینجا؟
البته کتاب دارم اما تا سال 88 داره
ممنون میشم کمکم کنین:gol:

parsy

عضو جدید
سلام دوستان:
کسی می دونه منابع ارشد دانشگاه ازاد چیه ؟
سوالهای پارسال با سالهای قبل خیلی تفاوت دارن ؟
ممنون میشم تو این مورد کمک کنید.

mehras khanum

عضو جدید
من دوره های اسکیس آمادگی آزمون آزادم به زودی استارت می خوره...2 جا کلاس دارم.
تا کنکور دکتری برگزار نشه هیچ احتمالی راجع به موضوع یا حتی مسایل مربوط به اون ندارم.
پارسال تمام دوستان حدس زدن مهد کودکه که من از اول گفتم غلطه و همین طور هم شد...حالا امسال هم میگم بهتون باید چه کنید.
امسال رویکرد اسلامی مثله سالاهای غیر از پارساله و من به بچه ها توصیه می کنم که کتابای استاد پیرنیا رو بخونن
دکتر مفیدی تو دانشگاه آزاد فعال تر شده بهتون قول می دم که زبان سخت تر شده باشه و بحث های پایداری تو سوالا بیشتر به چشم بیاد.
امیدوارم همتون موفق باشید.
تا یادم نرفته اینم بگم که آزاد به جز 2 واحد قوی خودش که در سطح بقیه دانشگاهها هم مطرح هستن(علوم تحقیقات و مرکز)دو واحد تهران شمال و غرب رو هم اضافه کرده که غرب جدیدا هیت علمی گرفته و شاید کمی ناشناس باشه

با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان
سلام مهندس عزیز.مرسی ازراهنمایی هاتون.منظورتون ازبحث های پایداری چیه؟اگه ممکنه بیشترتوضیح بدین.بچه های این تاپیک به راهنمایی امثال شمانیازدارن.ممنون میشیم که تا کنکورآزادتواین تاپیک ماروراهنمایی کنید.

mehras khanum

عضو جدید
بچه هاانگارضرایب هم تغییرکرده:
زبان 2
تاریخ ومبانی نظری2
دروس فنی3
درک عمومی معماری 3
اسکیس5
من همچنان ثبت نام نکردم.روکجاش موندم

moh110h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه هاانگارضرایب هم تغییرکرده:
زبان 2
تاریخ ومبانی نظری2
دروس فنی3
درک عمومی معماری 3
اسکیس5
من همچنان ثبت نام نکردم.روکجاش موندم

اسکیس رو خوب شد از 4 شد 5 البته من ندیده بودم

من در خدمتتون هستم

منظورم از پایداری همون sustainability بود دیگه...حالا پایداری اکولوژیکی یا اقتصادی یا اجتماعی...بازم توضیح می دم...

من هستم همین گوشه کنارا...

در مورد واحد ها هم..امسال تهران غرب اضافه شده...من بودم بی شک علوم تحقیقات می زدم...البته مرکز هم دکتری آورده...تهران شمال هم از حضور دکتر غفاری(استاد تمام دانشگاهبهشتی)بهره منده

Rebika

عضو جدید
سلام دوستان:
کسی می دونه منابع ارشد دانشگاه ازاد چیه ؟
سوالهای پارسال با سالهای قبل خیلی تفاوت دارن ؟
ممنون میشم تو این مورد کمک کنید.
بچه ها کسی نیست به این پست جواب بده؟؟؟:w20::w20:

mmmahsa

عضو جدید
خب اونو که دارررررررررررم ولی آزاد 90 نداره!!!!
دوست من منم تقریبا تو همه تاپیکها همین پست گذاشتم
که کنکور آزاد 90 اگه کسی داره لطفا بذاره اما کسی نذاشت
من سوالارو دارم فقط پاسخنامه میخوام

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من منم تقریبا تو همه تاپیکها همین پست گذاشتم
که کنکور آزاد 90 اگه کسی داره لطفا بذاره اما کسی نذاشت
من سوالارو دارم فقط پاسخنامه میخوام

حالا که خیلی مونده تا کنکور آزاد! بذار سراسریو بدیم بعدا واسه آزاد هم یه فکری می کنیم!

mehras khanum

عضو جدید
اسکیس رو خوب شد از 4 شد 5 البته من ندیده بودم

من در خدمتتون هستم

منظورم از پایداری همون sustainability بود دیگه...حالا پایداری اکولوژیکی یا اقتصادی یا اجتماعی...بازم توضیح می دم...

من هستم همین گوشه کنارا...

در مورد واحد ها هم..امسال تهران غرب اضافه شده...من بودم بی شک علوم تحقیقات می زدم...البته مرکز هم دکتری آورده...تهران شمال هم از حضور دکتر غفاری(استاد تمام دانشگاهبهشتی)بهره منده

سلام .اکی ،من سوالای زبان سالهای قبلونگاه کردم.فهمیدم منظورتونو....سوالای زبان مامنبع مشخصی داره دکتر؟مثلا بچه های کامپیوترسوالاشون دقیقا وعینا ازکتاب زبان تخصصی رشتشون انتشارات سمت میاد.یعنی هرکی خوب بخونه هشتادبه بالا میزنه.درموردرشته مااینطورنیست؟
درموردبقیه درسا،طراحای سوال رواطلاع ندارین کدوم اساتیدهستن؟که ماجزوه اوناروهم بخونیم؟چون من وقت زیادی برای خوندن ندارم،هم سرکارمیرم،هم توهمین بازه امتحان طراحی نظامه ،هم ارشد.....
:)

moh110h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همون کتاب هم برای دانشجو های معماری هست نویسندشو نمی دونم...اما چون دکتر مفیدی به نظرم امسال طراحه...99% از یهکتاب معروف معماری استفاده میکنه...مثله همین که هر شب تو سایت یه صفحه می ذارم...
تو کنکور ازاد کتابای دکتری معماریان مفیده..وقتی هم نمی گیره...شبی 2 ساعت وق بذاری ..نهایت 2 هفته ای تمومه...
من تو عمرم جزوه نخوندم...نمی دونم کدوم جزوه ها خوبن..کتاب خواستید در خدمتم...
درک رو هم به نظر من با همون راهیان ارشد جمع کن..بیشتر سوالای معماریان تو درک میاد.
در هر حال سیطره دانشگاه علم و صنعت تو آزاد مشخصه...
اسکیس خیلی مهمه...اگر اسکیس بتونید بالای 90 بزنید تاثیر بقیه درصدهاتون رو کم می کنه

sh.as

عضو جدید
همون کتاب هم برای دانشجو های معماری هست نویسندشو نمی دونم...اما چون دکتر مفیدی به نظرم امسال طراحه...99% از یهکتاب معروف معماری استفاده میکنه...مثله همین که هر شب تو سایت یه صفحه می ذارم...
تو کنکور ازاد کتابای دکتری معماریان مفیده..وقتی هم نمی گیره...شبی 2 ساعت وق بذاری ..نهایت 2 هفته ای تمومه...
من تو عمرم جزوه نخوندم...نمی دونم کدوم جزوه ها خوبن..کتاب خواستید در خدمتم...
درک رو هم به نظر من با همون راهیان ارشد جمع کن..بیشتر سوالای معماریان تو درک میاد.
در هر حال سیطره دانشگاه علم و صنعت تو آزاد مشخصه...
اسکیس خیلی مهمه...اگر اسکیس بتونید بالای 90 بزنید تاثیر بقیه درصدهاتون رو کم می کنه
سلام اگه کتاب هایی که کلا مهم هستن و میشه سریع جمع کرد رو معرفی کنید ممنون میشم

Rebika

عضو جدید
بچه ها چرا کسی برای آزاد هیچ راهنمایی نمی کنه , یعنی هیچکی هیچ برنامه ای برای آزاد نداره؟انگار همه واس سراسری بودن!!!!:whistle:

s6655

عضو جدید
سلام بچه ها،توروخدا یکی بگه چه کتابایی واسه ارشد باید خوند؟کتاب معماریان،دیگه چی؟

mehras khanum

عضو جدید
بچه ها واقعیت اینه که قبولی توآزادارشدخیلی سخت نیست.البته اگه تهران زده باشین بایدتلاشتونوبیشترکنین،امادرکل سخت نیست.من خودم فقط کتابای معماریانومیخونم+زبان 504+کتابای راهیان ارشد!!!+متن های زبانی که دکترگفتند.چون اصلا وقت ندارم وهمیناروهم برسم بخونم خداروشکر میکنم:(
رواسکیس بایدبیشتروقت بزاریم.من فقط استرسم برای اسکیسه
پاسخنامه آزاد90 رومنم پیدانکردم.اماسوالاش تویکی از صفحه های باشگاه بود

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها واقعیت اینه که قبولی توآزادارشدخیلی سخت نیست.البته اگه تهران زده باشین بایدتلاشتونوبیشترکنین،امادرکل سخت نیست.من خودم فقط کتابای معماریانومیخونم+زبان 504+کتابای راهیان ارشد!!!+متن های زبانی که دکترگفتند.چون اصلا وقت ندارم وهمیناروهم برسم بخونم خداروشکر میکنم:(
رواسکیس بایدبیشتروقت بزاریم.من فقط استرسم برای اسکیسه
پاسخنامه آزاد90 رومنم پیدانکردم.اماسوالاش تویکی از صفحه های باشگاه بود

واقعا این طوریه؟ من تهران مرکز نوشتم و اگه (زبونم لال!) سراسری قبول نشم نمیخوام پشت کنکور بمونم و حتما باید آزاد قبول بشم. واسه من آزاد حکم بازیکن ذخیره داره!
اینایی که شما می خوای بخونی رو من خوندم. نزدیک کنکور مرور کنم کافیه!؟

hamidbf

عضو جدید

mk4030

عضو جدید
منابع

منابع

دوستان من هم مشغول خوندن برای معماری آزادم - قزوین زدم - در مورد منابع این ور اون ور یه تحقیقی کردم که نتیجش رو مینویسم:

سبکشناسی استاد پیرنیا خیلی مهم
معماری معاصر غرب دکتر قبادیان خیلی مهم
معماری جهان زارعی
زبان 504 و مهدوی نژاد
راهیان ارشد برای درک
درک رفتار سازه ها
بررسی اقلیمی ابنیه سنتی

اینا به نظرم مهمند اگه دوستان نظرای دیگه ای دارند خوشحال میشم که بگن
از دوست خوبمون moh110h هم خیلی تشکر میکنممم

mahshid shz

عضو جدید
اگر کلاً برای دانشگاه سراسری خوندید که نگرانی نداره. من از امتحان سراسری تا آزاد فقط اسکیس کار کردم. یعنی کار کردما!!! ایام عید 50 تا پلان، 50 تا نما و 50 مقطع زدم، غیر از شیت هایی که بستم.
امتحان تئوریش استرس نداره.
سعی کنید به اسکیسش خوب برسید.
اگر هم سوالی بود، بپرسید.
راستی من ارشد تهران مرکز هستم، رتبه ام هم 2 شد، واسه یکی از دوستام هم اسکیس زدم، اونم تهران شمال قبول شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.