آلبوم عکس: برنده‌های جایزه گلدن گلوب 2012

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چهار جایزه اصلی گلدن گلوب در رشته بازیگری (از چپ به راست) به ژان دژاردن برای "آرتیست"،
مریل استریپ برای "بانوی آهنین"، میشل ویلیامز برای "هفته من با مریلین" و جورج کلونی برای "فرزندان" رسید.
فیلم صامت "آرتیست" و "فرزندان" به ترتیب جایزه بهترین فیلم کمدی/ موزیکال و جایزه بهترین درام را بردند.
سازندگان "آرتیست" برنده شدن فیلمشان را با سگی که در فیلم بازی کرده است روی صحنه جشن گرفتند.
مارتین اسکورسیزی (چپ) و استیون اسپیلبرگ برای فیلم های سه بعدی خود جایزه گرفتند. آقای اسکورسیزی جایزه بهترین کارگردانی را برای فیلم هیوگو برد و فیلم ماجراهای تن تن ساخته استیون اسپیلبرگ عنوان بهترین انیمیشن سال را به دست آورد. وودی آلن که برای فیلم "نیمه شب در پاریس" برنده جایزه بهترین فیلمنامه شده بود، موفق به حضور در این مراسم نشد.
مدونا که خود با آهنگ "شاهکار" برنده جایزه بهترین ترانه شده بود، فیلم "جدایی نادر از سیمین" را برنده جایزه بهترین فیلم خارجی زبان اعلام کرد.هنرمندان بریتانیایی در رشته آثار تلویزیونی بیشترین جوایز را بردند. ایدریس البا (بالا سمت چپ) برای لوتر و کیت وینسلت (راست) برای میلدرد پیرس جایزه بردند. الیزابت مک گاورن و هیو بونویل از بازیگران سریال تلویزیونی "داون تاون ابی" که عنوان بهترین سریال کوتاه تلویزیونی را به دست آورد، با جایزه گلدن گلوب عکس می اندازند. سریال "خانواده مدرن" برای دومین بار برنده جایزه بهترین سریال کمدی شد.
سایر جایزه های تلویزیونی: پیتر دینکلیج (چپ) برای فانتری قرون وسطایی Game of Thrones، کلیر دینز برای درام "میهن" و مت لبلانک، بازیگر سابق سریال "دوستان" برای بازی در نقش خودش در سریال کمدی "اپیزودها" محصول بی بی سی 2
در این مراسم از یک عمر فعالیت هنری مورگان فریمن، بازیگر باسابقه آمریکایی تقدیر شد. برای اهدای جایزه او سیدنی پوآتیه و هلن میرن روی صحنه رفتند.ریکی جرویس، هنرپیشه بریتانیایی، برای دومین سال اجرای مراسم گلدن گلوب را بر عهده داشت.
برای دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی زبان، اصغر فرهادی و پیمان معادی، بازیگر نقش اول فیلم جدایی نادر از سیمین روی صحنه رفتند.


 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Similar threads

بالا