آقا پسرای عزیز بیشتر از چه جور دخترایی بدشون میاد ؟؟؟؟؟؟؟ دختر خانمای عزیز بیشتر از چه جور پسرایی بدشون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از دخترهای خوب خوشم میاد
هیچ کسی بد نیست خدا بد خلق نکرده
بعضی خلق شدن که ما از آنها چیزی یاد بگیریم بعضی ها هم خلق شدن که ما از آنها عبرت بگیرم پس هر دو مورد به نفع ماست و چیزی هم که به نفع ماست پس بد نیست
میگم عجب تحلیلی کردم برم مخفی بشم تا امریکا منو ندزدیده و فرار مغزها نشدم :w15::w15::w15:

سلام علیکم

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
پسرها همه شون گل اند مگه میشه ازشون ایراد گرفت.......خخخخخخخخخخ:D

عاشق پیشه

عضو جدید
نه نظر نمیدم اخه حیف نظر که به پسرا بدی:biggrin:
اخه بجز مردای خاص که همشون به دیذار حق شتافتن و اونایی که در حال شتافتنن و بابای خودم که خوبه بقیه اشون یک شکلن
البته به جز من نسل تمام پسرهای خوب منقرض شده:biggrin:
منم قصد ازدواج ندارم:w15::w15:

عاشق پیشه

عضو جدید
بهتر ی دختر دیرتر بدبخت میشه :biggrin::biggrin:
ولی بابت قصد ازدواج نداشتنت کمال تشکر رو دارم بهرحال به فکر خوشبختی ی نفر هستی:D
از دست اون دخترهایی که حرف دل و حرف زبونشون یکی نیست
شما که از بچگی آهنگ: شوهر شوهره شوهر بالشت پره شوهر از گل بهتره شوهر کی تاج سره شوهر:w33::w32::w31:
را زمزمه میکنی تو دیگه چرا:w15::w15::w15:

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دست اون دخترهایی که حرف دل و حرف زبونشون یکی نیست
شما که از بچگی آهنگ: شوهر شوهره شوهر بالشت پره شوهر از گل بهتره شوهر کی تاج سره شوهر:w33::w32::w31:
را زمزمه میکنی تو دیگه چرا:w15::w15::w15:
این شعره رو تو ولایت شما می خونم چه جالب مرسی که اطلاعات عمومی من رو بالا بردید ولی یک سوال داشتم این شعر رو فرمودید دخترا می خوندن ولی چرا شما حفظش کردید؟؟؟؟؟؟:D:biggrin:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بنده از دخدرایی که کفش اسپرت میپوشن(مخصوصا سفید) بسیار بدم میاد ، از دخدرایی که بدون کیف هم میان بیرون متنفرم (البته نسل این گروه، خداروشکر در حال انقراضه ):)

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از پسرای بی عرضه که اعتماد به نفس کاذب دارن.. از پسرایی که با پوله باباشون کلاس میزارن..
از پسرای بی هدف..از پسرای دختر نما که قصد جلب توجه دارن

elahe .

کاربر فعال
از این پسرا که هر هفته وقت ارایشگاه دارن یه موقع مدل ابروشون تغییری نکنه

pari.hosseini

عضو جدید
از اون دسته پسرایی ک شلخته و نامرتب راه میرن نمیدونم اینا آینه ندارن

M@HY@R93

عضو جدید
دخترایی که توهم میزنن بهترینن ولی هیچی نیستن و پسرایی که مردونگی یادشون رفته و شخصیتشون هم قیمته ماشین زیر پاشونه ;)

elahe .

کاربر فعال
یه چیز دیگه هم یادم اومد ، ازاین پسرا که دکمه پیراهنشون سه تا باز میذارن بعدم یه طناب به حساب گردنبنده میندازن گردنشون

elahe .

کاربر فعال
ازاین دخترا که شلوار ابی ، مانتو صورتی ، شال سفید ، کیف قهوه ای میپوشن میان تو خیابون ادم با رنگین کمون اشتباشون میگیره