آقا این قضیه همه پرسی چی شد پس؟!!!!!!!!!

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
...............
......................................................
.....................................................................................
.......................................................................
.................................................................................................................
...........................................................................
یه دو روزی مونده به عید دکتر ا.ن تو رسانه میلی شبکه سه حاضر شد و در مورد اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها گفت که باید اونو به همه پرسی :surprised:بین ملت:surprised::surprised: بزاریم تا خود ملت بگن چی می خوان :D
البت اینم بگم من فردای مصاحبه ا.ن از رادیو تو خبر ساعت 7 صبح شنیدم بعدشم دیگه پی گیرش نشدم کسی خبری داره؟

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه پرسی وقت میخواد هزینه میخواد .....پس دولت چیکارست .....اگه قرار بر همه پرسی باشه اونوقت ملت همیشه با همه پرسی کاراشونو انجام میدن .....دولت این وسط چی کارست؟
بعدشم همه پرسی باید مختص قشر تحصیل کرده رده بالا در امر اقتصاد باشه نه امثال من که هیچی از اقتصاد نمیدونم .......

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه پرسی وقت میخواد هزینه میخواد .....پس دولت چیکارست .....اگه قرار بر همه پرسی باشه اونوقت ملت همیشه با همه پرسی کاراشونو انجام میدن .....دولت این وسط چی کارست؟
بعدشم همه پرسی باید مختص قشر تحصیل کرده رده بالا در امر اقتصاد باشه نه امثال من که هیچی از اقتصاد نمیدونم .......
بابا خود ماحمود گفت ولی ای کاش برگزار بشه اونم تو22 خرداد:surprised:

mehrshad53

اخراجی موقت
سهیل جان شما نگران هزینش نباش،محصولی صبحونش را کم کنه یه روز حله!
در ضمن این ماموت یه چی میگه که یه چی گفته باشه،بی خیال!

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سهیل جان شما نگران هزینش نباش،محصولی صبحونش را کم کنه یه روز حله!
در ضمن این ماموت یه چی میگه که یه چی گفته باشه،بی خیال!
یعنی از همه پرسی خبری نیس:(
ای بابا تازه من خودمو آماده کرده بودم واسه............:redface:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
...............
......................................................
.....................................................................................
.......................................................................
.................................................................................................................
...........................................................................
یه دو روزی مونده به عید دکتر ا.ن تو رسانه میلی شبکه سه حاضر شد و در مورد اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها گفت که باید اونو به همه پرسی :surprised:بین ملت:surprised::surprised: بزاریم تا خود ملت بگن چی می خوان :D
البت اینم بگم من فردای مصاحبه ا.ن از رادیو تو خبر ساعت 7 صبح شنیدم بعدشم دیگه پی گیرش نشدم کسی خبری داره؟
سارا جون محموت دو شب قبل عید زن و بچش و دور خودش جمع کرد ازشون نظر پرسید که من فردا تو تلویزیون چه زری بزنم مردم خوشحال بشن اونا هم نظر دادن همه پرسی در کل یه حرف مفتی بود زیاد جدیش نگیر:D:eek:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا جون محموت دو شب قبل عید زن و بچش و دور خودش جمع کرد ازشون نظر پرسید که من فردا تو تلویزیون چه زری بزنم مردم خوشحال بشن اونا هم نظر دادن همه پرسی در کل یه حرف مفتی بود زیاد جدیش نگیر:D:eek:

من نمی دونم من همه پرسی می خوام یالا همه پرسی (شکلک پا کوبیدن رو زمین :()

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه پرسي ميخواين چيکار؟؟ هر کاري که محمود بکنه حتما به صلاح مردمه ديگه! من که همه جوره دوسش دارم :surprised:
راستي تو همه پرسي ميشه تقلبيد؟؟؟:surprised:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
طنز انتفادی خوبی بود ;)
طنز چیه جدی جدی گفتم من تا حالا ماحمودو از نزدیک ندیدم ولی اگه یه روزی ببینمش دستشو می بوسم این شخص آنچنان خدمتی به این قوم به خواب رفته کرد که حتی امیر کبیر و مصدق آنچنان خدمتی رو در حق ملتش انجام نداد
نمی دونم شما سریال سلطان و شبان رو دیدید یا نه این قضیه روی کار اومدن ماحمود هم درست شده شبیه همون
هشت سال خاتمی اومد با اون لبخنداش تو گوش ملت کر کری خوند و رفت اگه موسوی هم می اومد باز یه چی می گفت و می رفت و چی میشد هیشکی اصل مطلب رو نمی گفت هیشکی در مورد این همه حرفای نگفته ای که تو دل مردم بود حرفی نمی زد
یه کلام ......بودن ا.ن حق بود عین حق
حتی اگه کار ایران به جنگ و رویارویی با اسرائیل و بقیه شرکا بکشه
برا ملتی که بنیان فکریش وساختار فکریش فقط و فقط اینه که امروز رو من خوش باشم فردا به جهنم ماحمود بهترین گزینه هس تا با اعمالش با حرفاش یه ملتی رو به فکر بندازه که خدایا قراره فردا چی بشه چی به سر بچه هام بیاد چه خوابی برامون دیدین که هنو خبر نداریم
یه نیگا به ایران بنداز یه نیگا به تموم شهرا بنداز به خود تهرون حال مردم رو چه جوری می بینی انگاری همه مردن همه جا سکوت ( منظورم صدای ماشین و بوق نیستا )
ظاهرا همه دارن زندگی روزمره خودشونو می کنن اما تو درون تو افکارشون تو خلوتشون چیا می گذره
شادی تو رو توصورت مردم می بینی اون احوال گذشته رو می بینی
انگاری کل ایران شده انتظار شده آتش زیر خاکستر شده بغض شده یه عالمه حرفای نگفته
نیگا به چن تا جوون کم سن و سال و ساده و خام مثل من و امثال من نکن که هی زبون سرخشون می چرخه و......... خیلی الان اون بیرون حرف نمی زنن اما سکوتشون دلیل بر رضایتشون نیس
ملت الان تو حالت بین بیداری و خماری خواب هستند

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارایی اینطوری ببوسیا

sina 999

عضو جدید
اخه كي حرفاي اين مرتيكه درست بوده كه شما توقع داري اين يكيش درست باش.
اون فقط ضبط صوت مي شنوه مياد ميگه
ي چيزي هم بگم كه ربطي به سوالتون نداره:
موفقيت از آرامش ذهن بر مي خيزد