*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز

اسلام علیک بر منطقه طلوع آفتاب .دی

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما ويندوز عوض كرديم كه همه مشكلات از همين جا درامده
آنتي ويروس قبلي NOD32 بود بعدش خودم حالا دوباره همين رو نصب كردم ولي توي آپديت شدنش يه كم كند پيش ميرفت يعني User o pass رو كه بهش ميدام اول كار erorr ميداد بعد خواستم آويرا نصب كنم درحين نصب ازم يه كد ميخواست (شماره سريال) ولي من هرچي دنبال همين شماره گشتم پيدا نشد..
الان Avast نصب كردم ولي احساس ميكنم يه كم سرعتم رو پايين آورده و مشكلش آپديت شدنشه كه آپديت نميشه. شايد هم من كارش رو بلد نيستم
به نظر شما همون Nod32 رو نصب كنم؟ ولي Avira رو دوست داشتم
چه كار كنم؟
help me pleas

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آنتي ويروس قبلي NOD32 بود بعدش خودم حالا دوباره همين رو نصب كردم ولي توي آپديت شدنش يه كم كند پيش ميرفت يعني User o pass رو كه بهش ميدام اول كار erorr ميداد بعد خواستم آويرا نصب كنم درحين نصب ازم يه كد ميخواست (شماره سريال) ولي من هرچي دنبال همين شماره گشتم پيدا نشد..
الان Avast نصب كردم ولي احساس ميكنم يه كم سرعتم رو پايين آورده و مشكلش آپديت شدنشه كه آپديت نميشه. شايد هم من كارش رو بلد نيستم
چه كار كنم؟

در راه آپدیت نود 32 همی از لینک زیر کوش!
http://dl.softgozar.com/eset_upd_softgozar1

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه كار كنم؟
help me pleas

بهتر آفلاین اپدیتش کنی.

http://www.asandownload.com/archive...date/download_update_eset_nod32_offline_full/

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
از مُهلَكات و عَقَبات چه در توشه داری؟
شیخا از توشه مپرس مرا که همچنان در فغانم و راه بسی در پیش و من ناتوان در پی آنچه باید...
دست به یاری همی طلبیمو سودی همی نبینیم!

راه دشوارست همره خصم و منزل ناپدید

توشه رنجست و ملامت مرکب اندوه و محن

آخرین ویرایش: