*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه میگن سونی بیشتر پول اسمشو میخوره :razz:

شنیدم dell بد نیست اما نمیدونم کدوم مدلش بهتره؟:confused:

میگم این سلام و ژنرال کجا رفتن؟؟؟؟:surprised:
چرت می گن؛ سونی یه سر و گردن بالاتره
dell که vostro عمرا نگیر، inspiron خیلی ظریفه و به درد طاقچه گذاشتن می خوره ولی xps-studio که از بقیش گرونتره بهتره
تو بودجه و کارتو بگو من پیشنهاد بدم :)

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام... بازم من اومدم :دی
چطورین بروبچ؟

سلام به همه
یه مسابقه جدید!!!! آدرسش توی امضام هست!!!! بیاید ثبت نام.
برداشته واسه من مسابقه گذاشته

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
چرت می گن؛ سونی یه سر و گردن بالاتره
dell که vostro عمرا نگیر، inspiron خیلی ظریفه و به درد طاقچه گذاشتن می خوره ولی xps-studio که از بقیش گرونتره بهتره
تو بودجه و کارتو بگو من پیشنهاد بدم :)

من لپ تاپ سونی دارم البته چون پردازشم سنگین بود Corei7 گرفتم پارسال و خیلی هم گرون گرفتم. برای شرکت هر دو مدل خرید میشه. اما خداییش سونی یه چیز دیگه است. شاید همه چیز به ظاهر خیلی فرق نکنه (منظورم مشخصاتش هست) اما در عمل dell پایین تره و یه جورایی کم میاره. بعضی جاها هم سریع قاطی میکنه :D از لحاظ طراحی هم من سونی را بیشتر دوست دارم.
لپ تاپ های مک و ... خوبه البته نسخه های جدید که ویندوز ماکروسافتی شده چون قبلی ها برای بچه کامپيوتری هایی که نرم افزارهاشون رو ساپورت نمیکرد خوب نبود. فقط به نظر من نسبت به مشخصاتی که میده گرونه :gol:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
بابک جون فقط برای شما نبود!! برای همه بود!

ای بابا ژنرال :( ما که از این پسرمون قطع امید کردیم. تازه تولد مامانیش یادش نبوده :cry: هی ییییییی دنیااااااااااااا :cry::( :gol:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من لپ تاپ سونی دارم البته چون پردازشم سنگین بود Corei7 گرفتم پارسال و خیلی هم گرون گرفتم. برای شرکت هر دو مدل خرید میشه. اما خداییش سونی یه چیز دیگه است. شاید همه چیز به ظاهر خیلی فرق نکنه (منظورم مشخصاتش هست) اما در عمل dell پایین تره و یه جورایی کم میاره. بعضی جاها هم سریع قاطی میکنه :D از لحاظ طراحی هم من سونی را بیشتر دوست دارم.
لپ تاپ های مک و ... خوبه البته نسخه های جدید که ویندوز ماکروسافتی شده چون قبلی ها برای بچه کامپيوتری هایی که نرم افزارهاشون رو ساپورت نمیکرد خوب نبود. فقط به نظر من نسبت به مشخصاتی که میده گرونه :gol:
:huh::huh::huh::huh::question::question::question::question::w20::w20::w20::w20::w20::w26::w26::w26::w26::w26:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Sarp

مدیر بازنشسته
بابک جون فقط برای شما نبود!! برای همه بود!
اینا ، همه ، منم :razz:
به به
چن کلمه هم از مامی ما

مامی من رم از راه راست منحرف شم تخصیر توئه هااااا :mad::sweatdrop:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من لپ تاپ سونی دارم البته چون پردازشم سنگین بود Corei7 گرفتم پارسال و خیلی هم گرون گرفتم. برای شرکت هر دو مدل خرید میشه. اما خداییش سونی یه چیز دیگه است. شاید همه چیز به ظاهر خیلی فرق نکنه (منظورم مشخصاتش هست) اما در عمل dell پایین تره و یه جورایی کم میاره. بعضی جاها هم سریع قاطی میکنه :d از لحاظ طراحی هم من سونی را بیشتر دوست دارم.

یعنی میگی با حدود 1 تومن میشه یه سونی خوب خرید؟

ای بابا ژنرال :( ما که از این پسرمون قطع امید کردیم. تازه تولد مامانیش یادش نبوده :cry: هی ییییییی دنیااااااااااااا :cry::( :gol:

وااااااااااااااااااااااااااااااااای نگین جونم تفلدت مبارک:gol:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

یعنی میگی با حدود 1 تومن میشه یه سونی خوب خرید؟

وااااااااااااااااااااااااااااااااای نگین جونم تفلدت مبارک:gol:

:huh::huh::huh::huh::huh::question::question::question::question::question:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا پروژه ی درس ارائه ی مطالب ما، بنچمارک لپتاپ ها بود

نمی شه گفت کم میاره، ولی اکثر دل هایی که ایران میان یا از اول خراب هستن، یا زود خراب می شن
البته درصد خرابی دل در سه سال اول 18.3 و سونی رو 16.8 نوشتن (نه در ایران!!!) که خیلی فرق نداره؛ در مقایسه با HP که 25.6 درصد هست!

درباره ی performance هم امتیازی که نرم افزار PC MARK VANTAGE به vostro 1520 داد، 4300 بود که از سری AR و SZ سونی بیشتر بود، ولی از لحاظ گرافیکی ناجور کم آورد

fatima a

عضو جدید
سلام زهرا جووون
آقا بابک وعلی و بهنامو.......
همه عزیزان دیگه
البته سلام مخصوص به نگین جوووووووووووووووووووووون
تولدت مبارک عسیس:w23::w40::w17::w17:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون وقت اگه 1.2 تومن بدم تا چند سال برام کار میکنه؟ .........من سرعت خیلی برام مهمه:D
sony vaio cw, core i5 می تونی بگیری که تا از مد بیفتن کار می کنن !
سلام زهرا جووون
همه عزیزان دیگه
سلام :gol:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام
ظهر بخیر!
منم اومدم

Sarp

مدیر بازنشسته
جهنم اؤل گورح :w02:
سئرتئلدئن ؟ :razz:
سلام زهرا جووون
همه عزیزان دیگه
سلام :huh:
سلام
ظهر بخیر!
منم اومدم
سلام
واسه چی؟:surprised:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

مگه قوانین تالارو نمی دونین .......فقط فارسی سلیس تایپ کنید :mad:یا اگرم می خواین ترکی حرف بزنین ترجمه اشم تو پرانتز بنویسین بقیه هم بفهمن....:cool:

راستی بابک مگه قرار نشد تو به من ترکی بیاموزانی؟؟؟:que:

general2010

عضو جدید
سلام به همه

نگین خانم من هم تبریک می گم!!

زهرا خانم، نمی خواستم نظری در مورد لپ تاپ بدم چون تخصص آن چنانی توش ندارم! ولی پیشنهاد می کنم سونی بخرید!
اگر می بینید خیلی ها (توی ایران را می گم) تعریف دل را می کنند (بخصوص فروشندگان) چون بازار دل توی ایران رو به راهه و خوب می تونند نمایندگی بگیرند (البته الان سونی هم داره خوب می شه).
اگر سونی اصل بگیری خیلی خوبه! از مشخصات خوب سونی: همه قطعات را با هم دیگه مچ می کنه! تا حالا خیلی را دیدم که دل و توشیبا گرفته بودند ولی بعدش پشیمون شدند و سونی گرفتند.

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه

نگین خانم من هم تبریک می گم!!

زهرا خانم، نمی خواستم نظری در مورد لپ تاپ بدم چون تخصص آن چنانی توش ندارم! ولی پیشنهاد می کنم سونی بخرید!
اگر می بینید خیلی ها (توی ایران را می گم) تعریف دل را می کنند (بخصوص فروشندگان) چون بازار دل توی ایران رو به راهه و خوب می تونند نمایندگی بگیرند (البته الان سونی هم داره خوب می شه).
اگر سونی اصل بگیری خیلی خوبه! از مشخصات خوب سونی: همه قطعات را با هم دیگه مچ می کنه! تا حالا خیلی را دیدم که دل و توشیبا گرفته بودند ولی بعدش پشیمون شدند و سونی گرفتند.

سلام

ممنون از پیشنهادت...;)