*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

general2010

عضو جدید
سلام
می تونم بپرسم هدف اصلی ساخت این تاپیک چیه؟ (چه جسارتی!!)
اگه آشناییه که فکر کنم خیلی از پست ها گفتگو هستند اگر هم گفتگو (که احتمالا این طوریه) چه خوب می شد یه کنفرانس راه می انداختیم!
کیا پایند؟ حتی می شه توش بحث های علمی کرد! (درسی، برنامه نویسی و...)

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
اینم یه فکریه واسه خودش اما اینجا پاتوق بجه های این سایته
اینجا مثل خونشونه و اگه دوست داشتن میرفتم داخل یاهو
اینجا همه چیز داره رفیق

HaMiD.TcI

مدیر تالار
اینم یه فکریه واسه خودش اما اینجا پاتوق بجه های این سایته
اینجا مثل خونشونه و اگه دوست داشتن میرفتم داخل یاهو
اینجا همه چیز داره رفیق

general2010

عضو جدید
هیچ جا مثل خونه خود آدم نمیشه ! :D

مگه من گفتم این تالار را ترک کنند!!!!
حرفتون کاملا درسته ولی کجا دیدید برای این چنین گفتگو از تالار استفاده می کنند؟ بابا برای ما بچه های کامپیوتر بده دیگه!! اگر هم خیلی دوست دارید مدیران می تونند یه قسمت به عنوان گفتگو (چت) تویه همین تالار درست کنند. زیاد هم کار نداره حداقل با asp که من می دونم می شه راحت درست کرد.
اگه یاهو را پیشنهاد دادم چون سرعتش بالاتره و عمومی تره (همه دارند)
این جا هم می تونه محلی برای تعیین زمان قرارها و موضوعات باشه نه اینکه دم به دقیقه بیایم و پست بدیم.

fatima a

عضو جدید
سلام دوستان گل کامپیوتری
خوبیید؟
من تازه عضوشدم
خیلیم ناراحتم که چرا زودتر با این سایت آشنا نشدم:crying:

sanaz yarane

عضو جدید
سلام من ساناز هستم. 23 ساله از شهر نصفه جهان کارشناس نرم افزار از دانشگاه b l c کشور کره جنوبی من هیچ علاقه ایی به کامپیوتر ندارم ولی بدم نمیاد که تبادل اطلاعات با بچه های دانشجو انجام بدم از طریق همین سایت میتونید منو پیدا کنید

!UP

عضو جدید
سلام من ساناز هستم. 23 ساله از شهر نصفه جهان کارشناس نرم افزار از دانشگاه b l c کشور کره جنوبی من هیچ علاقه ایی به کامپیوتر ندارم ولی بدم نمیاد که تبادل اطلاعات با بچه های دانشجو انجام بدم از طریق همین سایت میتونید منو پیدا کنید

سلام
آبجی خانوم ما چیزی بلد نیستیم هر چی بلدی بنویس ما استفاده مبکنیم
با کمال تشکر
بیکارترین فرد تالار

secret_f

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
منم مرتضی هستم دانشجوی مهندسی کامپیوتر --سخت افزار-- ترم 3 ---دانشگاه ازاد قزوین
:w21::w21:
سلام بر هر دو
خوش اومدید:gol::gol:

general2010

عضو جدید
به شما خوش آمد می گم.
چطور به کامپیوتر علاقه ندارید بعدش رفتید مهندسیش را گرفتید؟

سلام
منم مرتضی هستم دانشجوی مهندسی کامپیوتر --سخت افزار-- ترم 3 ---دانشگاه ازاد قزوین
شما هم خوش آمدید.

sanaz yarane

عضو جدید
یه چیز میگم ولی نخندین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من نمیتونم با این سایت کار کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یه جورایی دستم راه نمی اوفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!شما دلیل اش رو میدونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
یه چیز میگم ولی نخندین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من نمیتونم با این سایت کار کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یه جورایی دستم راه نمی اوفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!شما دلیل اش رو میدونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره
چون دست راه نمی افته پا هست که راه می افته:w25::w25::w25::w25:
بقیش با دوستان

HaMiD.TcI

مدیر تالار
آره
بقیش با دوستان
:mad: یه بار شد یه خوشامد گویی درست بکنی؟؟:mad::D
:surprised:
سلام
داش مرتضی شما هم خوش اومدی;)
سلام ساناز جان خوش آمدی! طوری نیست بزرگ میشی یاد میگیری;)

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
:mad: یه بار شد یه خوشامد گویی ، درست بکنی؟؟:mad::D

;)
مگه آش هستش که درست کنم:surprised::surprised:
نه تا حالا خوشامدگویی ، درست نکردم:confused:
مواد لازم و طرز پخت رو بگید سه سوته براتون یه خوشامدگویی خوشمزه درست می کنم که انگشتاتون رو هم باهاش بخورید:w25::w25::w25::w25::w25::w26::w26::w26::w26:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار

خوش اومدی هم شهری :gol:

سلام
آبجی خانوم ما چیزی بلد نیستیم هر چی بلدی بنویس ما استفاده مبکنیم
با کمال تشکر
بیکارترین فرد تالار

سلام

شما هم خوش اومدید :gol:

آره
بقیش با دوستان

:w25: بابا بذار بچه برسه، یهو دلخور میشه ها :gol:

gfhgfh

عضو جدید
سلام .من 3ساله درسم تمام شده(مهندسي كامپيوتر). 2سال است كه كنكور ارشد شركت مي كنم اما قبول نمي شم .نا اميد شدم .تازه بيكار هم هستم.دلم ميخواد تدريس كنم .اگه كسي ارشد مي خونه منو راهنمايي كنه.مرسي:(

Sarp

مدیر بازنشسته
زهرا هستم 28 ساله دانشجوي مهندسي نرم افزار ترم 3
كارمند واحد انفورماتيك يه اداره دولتي
:gol::gol::gol:
ورود من انقدر تعجب داره
هیشگی منودوس نداله
سگرت دوست دارت :w16:
سلام
من دانشجو نرم افزارم لازمه کنارش کلاس کامپیوتر هم برم؟
:gol:
مثلا چه کلاسی ؟ :surprised:
سلام
می تونم بپرسم هدف اصلی ساخت این تاپیک چیه؟ (چه جسارتی!!)
اگه آشناییه که فکر کنم خیلی از پست ها گفتگو هستند اگر هم گفتگو (که احتمالا این طوریه) چه خوب می شد یه کنفرانس راه می انداختیم!
کیا پایند؟ حتی می شه توش بحث های علمی کرد! (درسی، برنامه نویسی و...)
هدفش همینی هست که میبینی
بحث علمی هم خواستی همینجا واسه هر موضوعی بشش هست
مگه من گفتم این تالار را ترک کنند!!!!
حرفتون کاملا درسته ولی کجا دیدید برای این چنین گفتگو از تالار استفاده می کنند؟ بابا برای ما بچه های کامپیوتر بده دیگه!! اگر هم خیلی دوست دارید مدیران می تونند یه قسمت به عنوان گفتگو (چت) تویه همین تالار درست کنند. زیاد هم کار نداره حداقل با asp که من می دونم می شه راحت درست کرد.
اگه یاهو را پیشنهاد دادم چون سرعتش بالاتره و عمومی تره (همه دارند)
این جا هم می تونه محلی برای تعیین زمان قرارها و موضوعات باشه نه اینکه دم به دقیقه بیایم و پست بدیم.
پست نده خوب
:gol::gol:
:huh:
سلام .من 3ساله درسم تمام شده(مهندسي كامپيوتر). 2سال است كه كنكور ارشد شركت مي كنم اما قبول نمي شم .نا اميد شدم .تازه بيكار هم هستم.دلم ميخواد تدريس كنم .اگه كسي ارشد مي خونه منو راهنمايي كنه.مرسي
:gol::gol:

میگم پسوردت 123456 نیست ؟ :w12: