*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

secret_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
سکرت جون انگار یادت رفته قرار بود مدل تالار و زير تالارها عوض شه ها :w20: فکر کنم مشق و درست خیلی زیاد بوده ها، فراموش کردی کاملاً :w29:
:w30:
نه اون رو یادمه
آخه یه جوری گفتین فک کردم غیر اونا قراره تغییرات بشه

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار

russell

مدیر بازنشسته
خدا خيرت بده. اصلاً حوصله اين ور و اونور رفتن واسه هوش و ... رو نداشتم. اينجوری بهتر شد. مرسی :w23::w27::w42::w14:
:w32: :w33:
خواهش می کنم نگین جونم:gol:
راستش مثل اینکه باید دوباره دور همدیگه جمع بشیم یه فکر دیگه واسه تالار برنامه نویسی بکنیم .
بخاطر اینکه ادمین با تودرتو شدن بخش ها جدا مخالفه :w09: ...
باید به یه ترتیبی بچینیم که هم بهتر از قبل باشه .. هم اینکه خیلی تودرتو نشه .. به قول ادمین در طراحی وب یکی از اصول اینه که با دو کلیک به مقصد برسیم ... چکار کنیم این هم از محدودیت هاست .
هنوز بقیه زیربخش ها هم کمی اشکالات داره .
و اینکه یه همکاری هم از بچه ها می خوام .. دیگه دست خودشونه ...اگه لازم باشه براش یه تاپیک می زنم ، میگم . :w16:

negin17h

مدیر تالار
خواهش می کنم نگین جونم:gol:
راستش مثل اینکه باید دوباره دور همدیگه جمع بشیم یه فکر دیگه واسه تالار برنامه نویسی بکنیم .
بخاطر اینکه ادمین با تودرتو شدن بخش ها جدا مخالفه :w09: ...
باید به یه ترتیبی بچینیم که هم بهتر از قبل باشه .. هم اینکه خیلی تودرتو نشه .. به قول ادمین در طراحی وب یکی از اصول اینه که با دو کلیک به مقصد برسیم ... چکار کنیم این هم از محدودیت هاست .
هنوز بقیه زیربخش ها هم کمی اشکالات داره .
و اینکه یه همکاری هم از بچه ها می خوام .. دیگه دست خودشونه ...اگه لازم باشه براش یه تاپیک می زنم ، میگم . :w16:

عزيزم، admin راست ميگه اما نه در مورد فرومی با اين وسعت که هر رشته هزاران بخش میتونه داشته باشه. من از تو درتویی زیاد خوشم نمياد اما باید توجه کنيم که اگر دسته بندی نداشته باشیم هم کار کردن و سئوال پرسیدن سخت میشه و هم جستجوی مورد.
به هر حال هر وقت تاپيکی زدی من در حد سوادم در خدمتم (اگه زير ديپلم قبوله من هم هستم :D) :gol:

secret_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w21:
اجازه؟
ما این ترم مباحث ویژه داشتیم در مورد طراحی سایت و اینا:)
استادمون میگفت توی طراحی سایت دسترسی آسان و navigation مناسب خیلی مهمه ولی برای سایتایی مثل فروم ها طبقه بندی هم مهم میباشه
راسلی مث قدیما یه زمان مشخص کن یا توی تاپیک یا یاهو جمع بشیم درستش کنیم;)

masssiii

عضو جدید
سلام به بچه ها....
من آزمون آموزش و پرورش قبول شدم مصاحبه هم رفتم :thumbsup2:
کسی نیست که تو این آزمون قبول شده باشه ؟یا شرکت کرده باشه ؟;););):victory::victory:

negin17h

مدیر تالار
سلام به بچه ها....
من آزمون آموزش و پرورش قبول شدم مصاحبه هم رفتم :thumbsup2:
کسی نیست که تو این آزمون قبول شده باشه ؟یا شرکت کرده باشه ؟;););):victory::victory:

تبريککککککککککککککککککککککککککک :w23:
:w32::w33:

deansam

عضو جدید
شما ماله چه استاني
منم رفتم مصاحبه رو دادم
امتحان عملي اش از سوال هاي تئوري بود !
كلا خوب دادم
شما چطور؟

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام علیکم

منو هم راه میدین تو این جمع

البته تازه کارم هااا
ولی باید بالاخره از جایی شروع کرد دیگه :d

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هم Ricardo از ایالات متحده خوزستان ،،، رشتم کامپیوتر نیست ولی در حد دانشجوهای کامپیوتر حالیمه ...

masssiii

عضو جدید
شما ماله چه استاني
منم رفتم مصاحبه رو دادم
امتحان عملي اش از سوال هاي تئوري بود !
كلا خوب دادم
شما چطور؟
من گیلانم.
سه شنبه رفتم مصاحبه عملی.نه با سوالات تئوری فرق داشت تئوری فقط شبکه پرسیدن.
اینجا بچه ها سطحشون پایین بود 5تا پرسیدن.,Photoshop,powerrpoint,VBو1سوال شبکه وسیستم عامل Win XP.که اکثر بچه ها فقط PPT , photoshopرو باز کرده بودن دیگه کار دیگه بلد نبودن:smile::smile:
سوالاش سخت بود مثلا VB بانک اطلاعاتی داده بودن.:confused::confused:

آخرین ویرایش:

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی دوستان امیدوارم که بتونیم توی همه زمینه ها به هم کمک کنیم خوشحال شدم از آشناییتون.

;);););););););););););););););););););)

بیادتان می آورم تا همیشه بدانید که زیباترین منش آدمی، محبت اوست پس محبت کنید چه به دوست چه به دشمن که دوست را بزرگ کند و دشمن را دوست.​

negin17h

مدیر تالار
سلام به همگی دوستان امیدوارم که بتونیم توی همه زمینه ها به هم کمک کنیم خوشحال شدم از آشناییتون.

ما هم از آشنایی با شما خوشوقتیم :D :gol: راستی چه جمله ی زیبایی در پایین نوشتتون گذاشتید :gol: