آزمون های آزمایشی؛کارشناسی ارشد معماری

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

سیستم خیلی سخت بود نمیدونم اونی که ۸۰ زده فازش چیه،من که خیلی نا امید و خستم :(

• Like
واکنش ها: atp2

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه خواهش کنم از دوستایی که امتحان هنرهای ساخت رو دادن یه نفر رتبه و درصداشو بزاره،برای اینکه ماهایی که الان داریم ازمونو میدیم بتونیم یه مقایسه تقریبی کنیم و حدس بزنیم رتبمون چند میشده

• Like

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه خواهش کنم از دوستایی که امتحان هنرهای ساخت رو دادن یه نفر رتبه و درصداشو بزاره،برای اینکه ماهایی که الان داریم ازمونو میدیم بتونیم یه مقایسه تقریبی کنیم و حدس بزنیم رتبمون چند میشده
زبان 60
ایستایی 83.3
سیستم 44
طراحی فنی و اجزا 64
رتبه تکنولوژی 38

تعداد شرکت کننده 470

خیلی غصه خوردم :crying2:

atp2

عضو جدید

زبان 60
ایستایی 83.3
سیستم 44
طراحی فنی و اجزا 64
رتبه تکنولوژی 38
دوست خوب من درصد به این خوبی رتبه به این خوبی . خستگی چیه هنوز دوهفته مونده ، مطمئنم که میتونی درصدتو ببری بالاتر و رتبتو بکشی پایینتر .
من هم میخوام ازت بپرسم که فازت چیه که ایستایی 83 زدی :surprised:

soheil18

کاربر فعال

کلا منم فاز درصدهای برتر رو درک نمیکنم راستش:confused: تقریبا همه دروس بالای 85 زدن بالاترین

درصدای خودم:

زبان:45
ایستایی:55.6
سیستم:56
طراحی فنی:81.3
مدیریت:45
مصالح:40

البته من این سری بیشتر وقتمو رو درسای تکنو گذاشتم و از مدیریت و مصالح کم گذاشتم

آخرین ویرایش:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوب من درصد به این خوبی رتبه به این خوبی . خستگی چیه هنوز دوهفته مونده ، مطمئنم که میتونی درصدتو ببری بالاتر و رتبتو بکشی پایینتر .
من هم میخوام ازت بپرسم که فازت چیه که ایستایی 83 زدی :surprised:
ایستاییش آسون بود خدایی...برو بزن خودتم درصدت همین حدودا میشه...البته سیستم هم سخت نبود از منابعی بود که یا کلا نخوندم (مثل استاتیک) یا اونایی که هنوز دوره نکردم (مثل سیستم)..در کل خدا از دهنت بشنوه عزیزم ایشالا هممون تو این دو هفته بترکونیم,من دانشگاه تهران موخام :)

atp2

عضو جدید

soheil18

کاربر فعال
خودت طراحی فنی چرا 81 :D
رتبه تکنولوژیت رو هم میگی لطفا؟؟

طراحی فنی خیلی خوب بود سوالاش.. باید 100 میزدم که شد این:razz:
رتبه تکنو 49 . دیگه امیدی نیست فک کنم:w25:
رتبه بدون غلطم خیلی جالبه: 21:surprised:
فقط تفاوت را احساس کنید..

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

شرایط کنکور فرق میکنه قطعا.. و من امیدوارم این تفاوت به سودمون باشه.:) من باید کمتر غلط بزنم فقط:confused:
امان از این غلطا....من همیشه رتبه بدون غلطم ۱۰،۱۵ تا پایین تره...بسی حرصم میگیره از خودم

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون که درصداتونو گزاشتین:)از بچه های انرژی هم میشه لطفا یه نفر درصداشو بزاره

• Like

آموس

عضو جدید
این فایلی که گذاشتین errorمیده ،اگه میشه عکسشو بذارید.
درصدای خودتون چجوری بوده؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. بچه ها اگه جسارت نباشه منم آزمون دادم اینم درصدامه. ممنون که آزمونا رو اینجا میذارین(پ.ن: میدونم به پای درصدای شما نمیرسه. نسبت به آزمون قبلی فقط تو فن پیشرفت داشتم. تعداد گزینه های درست و غلطم برابره متاسفانه)
زبان 16.66
فن 15.55
تاریخ 14.44
درک 21.66
منظر 6.66

moomidi

عضو جدید
درصدهای من
ای کاش این ازمون واقعی بود:D و کنکور همین بود

زبان 44.4
فن 53.3
تاریخ 95.6
درک 61.6
منظر38.4

رتبه معماری2
منظر1

درصد ها ی شما عالیه جناب مهندس
شما همین الان تشریف ببر دانشگاه تهران پیش آقای گلابچی بگو از طرف من اومدی. و پیش ثبت نامتو انجام بده.;)
تاریخ 95 !!!!:surprised:
مگه داریم؟مگه میشه؟
تاریخ چی خوندین که این همه خوب میزنید؟به ما هم بگید لا اقل برا سال بعد به کار بگیریم.

ali_ke990

عضو جدید
سلام، دوستان من تازه به جمعتون اضافه شدم، مرسی که نتایج رو میگین که یه برآورد از وضعیت کلی داشته باشیم.
من این آزمون اولین آزمونی بود که شرکت کردم، تعداد غلطام زیاد بود :(
زبان 33.3
ایستایی 36.7 :(
مدیریت کارگاهی 65.3
مصالح 57.3
رتبه 35
بدون غلط 26

morteza*amini

عضو جدید
سلام. بچه ها اگه جسارت نباشه منم آزمون دادم اینم درصدامه. ممنون که آزمونا رو اینجا میذارین(پ.ن: میدونم به پای درصدای شما نمیرسه. نسبت به آزمون قبلی فقط تو فن پیشرفت داشتم. تعداد گزینه های درست و غلطم برابره متاسفانه)
زبان 16.66
فن 15.55
تاریخ 14.44
درک 21.66
منظر 6.66

سلام نه درصد من امیدوار کنندست نه درصد شما نامیدکننده
هیچ چیز مشخص نیست تا روز کنکور. باید ادامه داد...

morteza*amini

عضو جدید
درصد ها ی شما عالیه جناب مهندس
شما همین الان تشریف ببر دانشگاه تهران پیش آقای گلابچی بگو از طرف من اومدی. و پیش ثبت نامتو انجام بده.;)
تاریخ 95 !!!!:surprised:
مگه داریم؟مگه میشه؟
تاریخ چی خوندین که این همه خوب میزنید؟به ما هم بگید لا اقل برا سال بعد به کار بگیریم.

ممنون از لطفتون
من یازده تا ازمون دادم که این بهترینش بوده . بعضی وقتها شانس باهات یاره و سوالایی توی ازمون میاد که شما روش مسلط هستی.اینجام شانس با من یار بود و تاریخ خوب زدم و این ممکنه توی ازمون بعدی یا کنکور برعکس بشه. درک من افتضاح نبود ولی عالی هم نبود و ازمونهای قبل دور و بر 30 و 40 بود. شانس بازم باهام بود که سوالاتی که مسلط بودم رو جواب دادم. منظر نسبت به قبل خیلی افت داشتم و ازمون قبل فکرکنم 60 بود ولی الان کمتر شد.خلاصه اینکه این ازمون نه باید منو امیدوار کنه و نه کسایی که خوب نزدن رو ناامید کنه.
راجع به منبع هم الان زمانش نیست که منبع معرفی کنم. تعریف از خود نباشه:)D )تاریخم کلا خوب بوده مخصوصا اسلام و البته شانس هم بوده دیگه;). هرکس هرچیز خونده فقط باید دوره کنه تا همین چیزایی رو که داره رو از دست نده
خلاصه اینکه فعلا همه در یک سطحیم و تا روز کنکور باید تلاش کرد و رتبه هیچکس از قبل مشخص نیست

راستی شانسی نزدن و شک دارهارو نزدن خیلی موثره. چیزی که تو این ازمونها باید تمرین کرد اینکه یا درست زد یا اصلا نزدمخصوصا درک. ازمونهای قبل همیشه به خودم میگفتم این دفعه دیگه جلوی خودمو میگیرم و شک دارهارو نمیزنم ولی بازم میزدم و اخرش میدیم مثلا درک 19 تا تست زدم!!! که نصفش غلط دراومده. ولی این دفعه خودمو کنترل کردم و نزدم.:D
هیچ اعتمادی به این ازمونها و رتبه ها نیست پس پر انرژی ادامه میدیم...:gol:

آخرین ویرایش:
بالا