آزاد یا سراسری

ramtinteymouri

عضو جدید
این تاپیکو برای مقایسه دو دانشگاه سراسری و آزاد گذاشتم.
هرکی نظرش شخصی خودشو بگه.
به نظر من شاید دانشگاه سراسری از نظر سطح بالاتر باشه و از نظر هزینه هم ارزانتر، ولی از نظر امکانات به پای دانشگاه آزاد نمیرسه.:book:

khoshhal

عضو جدید
هر دوتاش خوبه هیچفرقی هم نداره آزاد با پول خودشو می سازه سراسریاصلا خودشو نمی سازه بچه هاش خودساختن

Desideria

عضو جدید
به نظر من شاید دانشگاه سراسری از نظر سطح بالاتر باشه و از نظر هزینه هم ارزانتر، ولی از نظر امکانات به پای دانشگاه آزاد نمیرسه.:book:

یعنی چی به پای دانشگاه آزاد نمیرسه ؟؟:redface:بستگی به اینکه در چه دانشگاهی تحصیل کنید امکانات متفاوت هستش اما در این که از همه ی نظرها دانشگاه سراسری امکانات بیشتری داره شک نکنید ;)اما در برخی رشته ها دانشجوهای دانشگاه آزاد موفق تر هستند ..که اون هم ممکنه به دلیل تلاش دانشجو و سطح علمی استاد باشه

rosemehr87

عضو جدید
بستگی به دانشگاه آزاد داره اگه دانشگاه آزاد معروفی باشه آره با سراسری یکیه ولی آخرش هر کار بکنی سراسری یه چیزه دیگه است:gol:

xphoenix

عضو جدید
کلی نمیشه نظر داد.بعضی ازادا ازبعضی سراسریا هم بهتر هستن!ولی عمرا هیچ ازادی به پایه شریف یا تهرانو اینا که نمیرسه!باید موردی بحث کرد!:w01::)

بالا