آخر و عاقبت مهندسی پروژه و اجرایی؟

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آناهیدم ترم 5 از پیام نور تهران واحد هشتگرد

بسیار خوش اومدین:gol::gol::gol:
منم حمید ترمه 6 از مرکز مشهد
رشتم مهندسی مدیریت پروژست واسه شما هم همینه دیگه؟
قبلا تو تالاره سایر رشته های مهندسی سعادته اشنایی با همو داشتیم درسته؟;)

سایه نورانی

عضو جدید
بسیار خوش اومدین:gol::gol::gol:
منم حمید ترمه 6 از مرکز مشهد
رشتم مهندسی مدیریت پروژست واسه شما هم همینه دیگه؟
قبلا تو تالاره سایر رشته های مهندسی سعادته اشنایی با همو داشتیم درسته؟;)
ممنون
خوشبختم:smile:
منم رشتم مهندسی مدیریت پروژست;)
درست یادم نیست اما خیلی بعید نیست اونجا هم بوده باشم

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
خوشبختم:smile:
منم رشتم مهندسی مدیریت پروژست;)
درست یادم نیست اما خیلی بعید نیست اونجا هم بوده باشم

اونجا افتخار اشنایی داشتیم.:gol::gol::gol::gol:
تحلیل دارید این ترم؟
من یه ترم تحلیلو حذف اظطراری کردم و الان فولاد دارم(طراحی اجرایی 2) فکر کنم سنگین ترین درسه رشتمون همینه

سایه نورانی

عضو جدید
اونجا افتخار اشنایی داشتیم.:gol::gol::gol::gol:
تحلیل دارید این ترم؟
من یه ترم تحلیلو حذف اظطراری کردم و الان فولاد دارم(طراحی اجرایی 2) فکر کنم سنگین ترین درسه رشتمون همینه
نه من این ترم مقاومت دارم
یعنی از مقاومت سنگین ترم هست؟؟؟؟؟؟:(

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز

frooh

عضو جدید
من واقعا شرمندم به دانشگاه پیام نور توهین کردم:redface:
متوجه شما نشدم:cool:
در ضمن به دوستاتونم تبریک بگید:smile:

من پیام نوری نیستم. نمی دونستم دارین در مورد پیام نور حرف می زنید. فکر کردم عمومی صحبت می کنید. اما پیام نور درس دادم. دلم به حال دانشجوهاش سوخت سیستم آموزشیش فاجعه است

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پیام نوری نیستم. نمی دونستم دارین در مورد پیام نور حرف می زنید. فکر کردم عمومی صحبت می کنید. اما پیام نور درس دادم. دلم به حال دانشجوهاش سوخت سیستم آموزشیش فاجعه است

میشه بفرمایید شما چی درس دادین؟
کدوم مرکز؟

frooh

عضو جدید
من اصول مدیریت درس دادم مرکز رامسر.قبل اون دانشگاه وزارت علومی بودم در مشهد. واقعا بچه های پیام نور خیلی در حقشون ستم می شه

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصول مدیریت درس دادم مرکز رامسر.قبل اون دانشگاه وزارت علومی بودم در مشهد. واقعا بچه های پیام نور خیلی در حقشون ستم می شه

اضافه کردید.
دانشجو تو پیام نور خیلی درس میخونه اما نتیجشو نمیبینه بخصوص تو رشته مهندسی.
من از دانشگام زیاد دله خوشی ندارم اما دانشجوهاشو خیلی دوس دارم:gol::gol::gol:

kurdse7en

عضو جدید
نمی دونم هنوز هم مثل اوایل فقط پیام نور این رشته را داره؟ یا نه؟
اما عنوان بهتری واسه ی کشوندن بچه های پروژه و اجرایی به اینجا ندیدم!
آره هنوزم فقط پیام نور این رشته رو داره . . .
رشته خیلی توپیه و با صراحت میگم بهترین رشته پیام نوره
یه مقاله در مورد این رشته نوشتم آماده شد می ذارمش
حتما بخونش . . .
منتظر باشید
مشکلی داشتید به این وبلاگ سر بزنید . . .
www.pme-pnu.blogfa.com

frooh

عضو جدید
اضافه کردید.
دانشجو تو پیام نور خیلی درس میخونه اما نتیجشو نمیبینه بخصوص تو رشته مهندسی.
من از دانشگام زیاد دله خوشی ندارم اما دانشجوهاشو خیلی دوس دارم:gol::gol::gol:

کلا هرجلسه 20 دقیقه اول بچه ها فقط در مورد بدی سیستم آموزشی و رفتار کارمندا درد دل می کردن. کتاب هاش هم که واقعا بد هستن. حداقل اون کتابهایی رو که من درس دادم کلی ایراد و اشکال داشت و از همه بدتر اینکه استاد عملا هیچ کاره است. نمی تونستم غطز کتابها رو اصلاح کنم چونکه امتحان وسوالات و جوابهاش هیچ کدوم در اختیار من نبود. تنها کاری که می شد کرد این بود که به بچه ها بگم" این اشتباه، درستش اینه اما شما تو امتحان همین رو بنویسید!!!"
درحالیکه در وزارت علومیها خودم کتاب معرفی می کردم. هر ترم مطالب جدید و بروز. پروژه های مختلف. دستم برای نمره باز بود به هر کسی به اندازه لیاقتش نمره می دادم و سوادش نه نتیجه امتحان کتبی اش.
کلا پیام نور باید روشش عوض کنه. کلی مطالب اشتباه به خورد دانشجو می دن. سیستم امتحان و خضور و غیاب و خیلی مشکلات بزرگ داره

frooh

عضو جدید
آره هنوزم فقط پیام نور این رشته رو داره . . .
رشته خیلی توپیه و با صراحت میگم بهترین رشته پیام نوره
یه مقاله در مورد این رشته نوشتم آماده شد می ذارمش
حتما بخونش . . .
منتظر باشید
مشکلی داشتید به این وبلاگ سر بزنید . . .
www.pme-pnu.blogfa.com

در مقطع فوق لیسانس دانشگاه های سراسری مدیریت پروژه دارند. مثل امیر کبیر، دانشکده هنرهای زیبا تهران

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا هرجلسه 20 دقیقه اول بچه ها فقط در مورد بدی سیستم آموزشی و رفتار کارمندا درد دل می کردن. کتاب هاش هم که واقعا بد هستن. حداقل اون کتابهایی رو که من درس دادم کلی ایراد و اشکال داشت و از همه بدتر اینکه استاد عملا هیچ کاره است. نمی تونستم غطز کتابها رو اصلاح کنم چونکه امتحان وسوالات و جوابهاش هیچ کدوم در اختیار من نبود. تنها کاری که می شد کرد این بود که به بچه ها بگم" این اشتباه، درستش اینه اما شما تو امتحان همین رو بنویسید!!!"
درحالیکه در وزارت علومیها خودم کتاب معرفی می کردم. هر ترم مطالب جدید و بروز. پروژه های مختلف. دستم برای نمره باز بود به هر کسی به اندازه لیاقتش نمره می دادم و سوادش نه نتیجه امتحان کتبی اش.
کلا پیام نور باید روشش عوض کنه. کلی مطالب اشتباه به خورد دانشجو می دن. سیستم امتحان و خضور و غیاب و خیلی مشکلات بزرگ داره

کم کم داره سیستمشو عوض میکنه اما خب زمان میبره:gol::gol::gol:

سایه نورانی

عضو جدید
اینکه سیستم دانشگاه پیام نور فاجعهست که هیچ شکی درش نیست
اما یه موقع هایی استادا هم کم لطفی میکنن
کاش همه ی استادا مثل شما فکر میکردن:crying:

آخرین ویرایش:
بالا