¸¸▂▃▅▆█ اتاق فکر تالار█▆▅▃▂

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوب هستین یه سوال دارم میشه جواب بدین؟
من مهندس برق هستم میخوام یه دستگاه صنعتی طراحی کنم بخشای مکانیکیشو می خوام خودم طراحی کنم واسه همین مکانیک میخام بخونم واسش یه بازه 4 ساله در نظر گرفتم آیا با خوندن درسای کارشناسی مثل استاتیک دینامیک مقاومت طراحی اجزا دینامیک و ارتعاشات و چند تا از درسای ارشد میشه توانایی این کارو بدست آورد؟ از کجا بفهمم چیارو باید بخونم؟
میشه بگی چرا چنین تصمیمی گرفتی ؟اگه موفق نشی عمری رو از دست میدی. راجع به این مورد فکر کردی ؟

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوب هستین یه سوال دارم میشه جواب بدین؟
من مهندس برق هستم میخوام یه دستگاه صنعتی طراحی کنم بخشای مکانیکیشو می خوام خودم طراحی کنم واسه همین مکانیک میخام بخونم واسش یه بازه 4 ساله در نظر گرفتم آیا با خوندن درسای کارشناسی مثل استاتیک دینامیک مقاومت طراحی اجزا دینامیک و ارتعاشات و چند تا از درسای ارشد میشه توانایی این کارو بدست آورد؟ از کجا بفهمم چیارو باید بخونم؟
4 سال:eek:.. چهار سال میشه لیسانس گرفت..میشه متخصص شد.. بچه ها توی 4 سال کلی درس بیخود پاس میکنن..دو سالم کافیه
ولی به نظرم با یه نفر که مکانیک خونده لینک شین و زودتر نتیجه بگیرید.. شاید مجبور شین از طراحیتون یه سهمی برای اون طرف قائل شی ولی میتونی از علمش استفاده کنی و در کنارش خودت هم یاد بگیری و هم عمرت تلف نشه.

بالا