« °•·. اتاق خواب هر کاربر زیر ِ شعاع دید ¸.•°»

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهی آبجی فدات! گریه نکن! تمام انسانهای بزرگ کسانی بودن که در کودکی از کمترین امکانات بهترین استفاده رو کردن!

میدونستم بلاخره ادم بزرگی میشم
خوب ابجی به علت اواره بودن و اتاق نداشتن لطف کن سوالات رو شما جواب بده

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالات عبارت اند از :
. اتاق خواب را چه رنگی دوست دارید ؟ اتاق خودتان چه رنگیست ؟سفید_سفید.
. به نظر شما مهم ترین چیزی که باید الزاماً در اتاق باشد , چیست ؟تخت خواب.
:D
. چیزی که در اتاقتان وجود دارد و از آن خوشتان نمی آید چیست ؟یه کمد هست توو اتاقم که وسائل بقیه توشهوخیلی بدم میاد از اون.
چیزی که آرزوی بودنش در اتاقتان را دارید ؟یه نت پررررررررر سرعت.
.بالای کمدی که در اتاقتان است چیست ؟ زیر ِ تخت چه ؟هرررررررچی که دلت بخواد.از شیر مرغ گرفته تا جون آدمیزاد.
. رنگ پرده های اتاقتان ؟سفید کرمیه:دی
. اتاق خواب را ترجیح میدهید سیرامیک باشد یا فرش ؟اگه بزرگ باشه سرامیکشو بیشتر دوست دارم.اگه لونه مرغی باشه فرش بهتره:دی
. کشو های موجود در اتاقتان چه تعداد میباشند ؟9 کشو اگه اشتباه نکنم.
. اگر خانم هستید زیور آلاتتان را در کجا جای میدهید ؟نیستم ولی یه چیزای دارم که میذارمشون توو کشو همینطوری.
. چه چیزی از اتاقتان را بیشتر از چیزهای دیگر آن دوست دارید ؟پنجره شو.
;)
. دز اتاقتان جعبه دستمال کاغذی وجود دارد ؟نووچ.
.دوست دارید بیشترین وقتتان را در اتاقتان بگذرانید ؟ چرا ؟معلومه.تنهایی خیلی کیف میده.بخصوص که با هندزفری یه آهنگ توووپ هم گوش بدی.
. رخت خواب را هنگام بیدار شدن مرتب میکنید ؟ خودتان ؟نه باااااو!
:biggrin:
. جا رختیتان مرتب است و یا نامرتب ؟انگار بمب منفجر شده وسطش.
:biggrin:
. چیزهایی که از آن زیاد استفاده نمیکنید در کجای اتاقتان قرار میدهید ؟اهم اهم.زیر تخت.
. کسی هم اتاقیتان است ؟ چه کسی ؟نه خودم تنهام.
:redface:
. مکان اشیاء موجود در اتاق را گه گاه تغییر میدهید ؟من که نه ولی نمیدونم چرا بعضیاشون بعضی وقتا جا به جا میشن!!
:confused:
. تصویری از اتاق خواب مورد علاقتان و اگر عکسی از خود ِ اتاق خوابتان باشد زیباترست .نیمیشه.
:redface:

آخرین ویرایش:

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سوالات عبارت اند از :

1 . اتاق خواب را چه رنگی دوست دارید ؟ اتاق خودتان چه رنگیست ؟ اتاق خواب مشکی دوس دارم ، اتاق من سفید

2 . به نظر شما مهم ترین چیزی که باید الزاماً در اتاق باشد , چیست ؟ اینه

3. چیزی که در اتاقتان وجود دارد و از آن خوشتان نمی آید چیست ؟ چیزی که آرزوی بودنش در اتاقتان را دارید ؟کتاب ،ارزوی یه سیستم صدای توپ

4.بالای کمدی که در اتاقتان است چیست ؟ زیر ِ تخت چه ؟ بالای کمدم خیلی چیزا چاقو پنجه بکس شوکر و دوستا چیز دیگه

5. رنگ پرده های اتاقتان ؟ ابی

6. اتاق خواب را ترجیح میدهید سیرامیک باشد یا فرش ؟ ترجیح میدم موکت باشه

7. کشو های موجود در اتاقتان چه تعداد میباشند ؟ شیش تا که اولی دومی لباس بقیه یا سی دی یا دسته بازی

8. اگر خانم هستید زیور آلاتتان را در کجا جای میدهید ؟ من اقا هستم

9. چه چیزی از اتاقتان را بیشتر از چیزهای دیگر آن دوست دارید ؟ دستگاه بازیشو

10. دز اتاقتان جعبه دستمال کاغذی وجود دارد ؟ نه

11.دوست دارید بیشترین وقتتان را در اتاقتان بگذرانید ؟ چرا ؟ اره چون میخوابم توش کیف میده

12. رخت خواب را هنگام بیدار شدن مرتب میکنید ؟ خودتان ؟ این رخت خوابی که من مرتب میکنم بیاو ببین همینجوری وسط اتاق پهنه

13. جا رختیتان مرتب است و یا نامرتب ؟ اوووف این مرتبی که من هستم ، از بازار شام هم بد تره

14. چیزهایی که از آن زیاد استفاده نمیکنید در کجای اتاقتان قرار میدهید ؟ در همجای اتاقم

15. کسی هم اتاقیتان است ؟ چه کسی ؟ اره، خورزوخان ، چنگیز خان مغول و.........
16. مکان اشیاء موجود در اتاق را گه گاه تغییر میدهید ؟ نه

17. تصویری از اتاق خواب مورد علاقتان و اگر عکسی از خود ِ اتاق خوابتان باشد زیباترست .

*eli68

عضو جدید
من 4ساله اتاقمو واگذار کردم ، زدم به جاده...
خانه به دوشی هم عالمی داره...:w34:

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
1 . اتاق خواب را چه رنگی دوست دارید ؟ اتاق خودتان چه رنگیست ؟ اتاق خواب یاسی قشنکه با کاغذدیواری....اتاق خودم سفیده

2 . به نظر شما مهم ترین چیزی که باید الزاماً در اتاق باشد , چیست ؟ تخت

3. چیزی که در اتاقتان وجود دارد و از آن خوشتان نمی آید چیست ؟ چیزی که آرزوی بودنش در اتاقتان را دارید ؟
از فرش اتاقم خوشم نمیاد.....! کرگ...
4.بالای کمدی که در اتاقتان است چیست ؟ زیر ِ تخت چه ؟ بالای کمد عروسک های بزرگم.... زیرتخت...هرچی که نمیخوام جلوچشم بقیه باشه

5. رنگ پرده های اتاقتان ؟کرم

6. اتاق خواب را ترجیح میدهید سیرامیک باشد یا فرش ؟ هر دو

7. کشو های موجود در اتاقتان چه تعداد میباشند ؟ 4

8. اگر خانم هستید زیور آلاتتان را در کجا جای میدهید ؟ در صندوقچه روی میز آرایش

9. چه چیزی از اتاقتان را بیشتر از چیزهای دیگر آن دوست دارید ؟
دارت بزرگ
10. دز اتاقتان جعبه دستمال کاغذی وجود دارد ؟
نه
11.دوست دارید بیشترین وقتتان را در اتاقتان بگذرانید ؟ چرا ؟ چون سیستمم تو اتاقه

12. رخت خواب را هنگام بیدار شدن مرتب میکنید ؟ خودتان ؟ اگه دیرم نشده باشه....

13. جا رختیتان مرتب است و یا نامرتب ؟مرتب... اگه نباشه که مامانم دیگه.....

14. چیزهایی که از آن زیاد استفاده نمیکنید در کجای اتاقتان قرار میدهید ؟
زیرتخت
15. کسی هم اتاقیتان است ؟ چه کسی ؟ خیر...ولی داداشم واسه فضولی زیاد تشریف میاره

16. مکان اشیاء موجود در اتاق را گه گاه تغییر میدهید ؟..........

17. تصویری از اتاق خواب مورد علاقتان و اگر عکسی از خود ِ اتاق خوابتان باشد زیباترست .

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که گفتم باید مهمون بعدی رو مشخص کنیننننننننننننن

Ehsan_M

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از دعوت تنها امید
1
. اتاق خواب را چه رنگی دوست دارید ؟ اتاق خودتان چه رنگیست ؟ آبی- یادم نیست

2 . به نظر شما مهم ترین چیزی که باید الزاماً در اتاق باشد , چیست ؟ کامپیوتر

3. چیزی که در اتاقتان وجود دارد و از آن خوشتان نمی آید چیست ؟ چیزی که آرزوی بودنش در اتاقتان را دارید ؟
با هیچکدومشون مشکل ندارم- تردمیل
4.بالای کمدی که در اتاقتان است چیست ؟ زیر ِ تخت چه ؟ کمد دیواریه بالاشم مادرم پر کرده نمیدونم چیه- زیر تختم هرچی که اضافه میاد مثل لنگه کفش و جعبه کفش و جعبه لوازمی که خریداری شده و نیاز به نگهداریشون هست

5. رنگ پرده های اتاقتان ؟ اینو یادمه- آبی

6. اتاق خواب را ترجیح میدهید سیرامیک باشد یا فرش ؟ مهم نیست

7. کشو های موجود در اتاقتان چه تعداد میباشند ؟ فکر کنم 10تا

8. اگر خانم هستید زیور آلاتتان را در کجا جای میدهید ؟ آخرین باری که چم کردم خانوم نبودم

9. چه چیزی از اتاقتان را بیشتر از چیزهای دیگر آن دوست دارید ؟
پتومو
بله
11.دوست دارید بیشترین وقتتان را در اتاقتان بگذرانید ؟ چرا ؟ نه- فقط وقتی کار خصوصی دارم و موقع خواب

12. رخت خواب را هنگام بیدار شدن مرتب میکنید ؟ خودتان ؟ بعد از 25 سال تلاش بی وقفه مادرم و اثرات دوران شیرین سربازی بالاخره به این مهم فائق آمدم

13. جا رختیتان مرتب است و یا نامرتب ؟ فکر کنم مرتبه- البته تا وقتی خونه نیستم

زیرتخت
15. کسی هم اتاقیتان است ؟ چه کسی ؟ خیر
16. مکان اشیاء موجود در اتاق را گه گاه تغییر میدهید ؟ نه
17. تصویری از اتاق خواب مورد علاقتان و اگر عکسی از خود ِ اتاق خوابتان باشد زیباترست
. خوشبختانه موجود نیست
دلم میخواست پسر عمم بود که دعوتش کنم. مطمئنا شگفت زده میشدید. حالا که نیست termah

termah

مدیر بازنشسته
ممنون ار دعوت EHSAN-M عزیز

1
. اتاق خواب را چه رنگی دوست دارید ؟ اتاق خودتان چه رنگیست ؟ صورتی ملایم دوس دارم - واسه خودم سفید- نارنجی هست

2 . به نظر شما مهم ترین چیزی که باید الزاماً در اتاق باشد , چیست ؟ تخت خواب

3. چیزی که در اتاقتان وجود دارد و از آن خوشتان نمی آید چیست ؟ چیزی که آرزوی بودنش در اتاقتان را دارید ؟همه چی خوبه - یه تخت خواب چوبیه سلطنتی

4.بالای کمدی که در اتاقتان است چیست ؟ زیر ِ تخت چه ؟ والا بالای کمد که کفش مجلسیا و با اضافه یه سری عروسک هست - زیر تخت هم کتابای دوره دبیرستان و کارشناسی و......

5. رنگ پرده های اتاقتان ؟ نارنجی

6. اتاق خواب را ترجیح میدهید سیرامیک باشد یا فرش ؟ سرامیک باشه با یه قالیچه کوچیک

7. کشو های موجود در اتاقتان چه تعداد میباشند ؟ حدود 10 تا

8. اگر خانم هستید زیور آلاتتان را در کجا جای میدهید ؟ توی کشوی خودم تو جای زیور الاتم

9. چه چیزی از اتاقتان را بیشتر از چیزهای دیگر آن دوست دارید ؟ تخت خواب و بالشم و پتو و کلا هر چیزی که به خواب مربوز بشه (کلا عاشقه خوابم من
:D)

بله
11.دوست دارید بیشترین وقتتان را در اتاقتان بگذرانید ؟ چرا ؟ والا الان که خوابگا هستم بیشتر وقتم تو اتاقه چون دارم پایان ناممو مینویسم اما خونه که باشم نه تو حال پیش مادرم و مشغول صحبت
;)

12. رخت خواب را هنگام بیدار شدن مرتب میکنید ؟ خودتان ؟ بلی خودم

13. جا رختیتان مرتب است و یا نامرتب ؟ مرتبه .خوبه راضیم ازش

زیرتخت
15. کسی هم اتاقیتان است ؟ چه کسی ؟ بله خواهرم
16. مکان اشیاء موجود در اتاق را گه گاه تغییر میدهید ؟ بله .تغییر دکوراسیون لازمه
17. تصویری از اتاق خواب مورد علاقتان و اگر عکسی از خود ِ اتاق خوابتان باشد زیباترست
. در دسترس نیست

نفر بعد مدیر تالار هنر Data_art عزیز
:heart: