«من از شما می پرسم، با 45 هزار تومان چه کاری می شود کرد؟ نه دیگه،واقعا یکی بگه چیکار می شه کرد»

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از تمام دوستان که منت گذاشتن و وقت گرانبهاشونومصروف این تاپیک کردند بابت پست هاشون راجع به این موضوع سپاس.

«هرکسی از ظن خود شد یار من...»!

امام على عليه السلام :
بزودى درباره من دو گروه هلاك شوند: دوستدار افراطى كه دوستى ، او را به ناحق كشاند و دشمن افراطى كه دشمنى ، او را به ناحق بَرَد. و بهترين حالت مردم درباره من راه ميانه است. پس اين راه را در پيش گيريد.

برقرار باشید.

****بیخودی پرسه زدیم صبحمان شب بشود
بیخودی حرص زدیم سهم مان کم نشود
ما
خدا را با خود سر دعوا بردیم و قسمها خوردیم
و
حقیقتها را زیر پا له کردیم
و چقدر حظ بردیم که زرنگی کردیم

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این حرفا بیشتر جنبه ی درد دل داره این روزا... نمیدونم چرا بعضیا واسه درد دل کردن هم ایراد می گیرن. ماها که به لطف... ها از هر چیزی دلسرد شدیم، چرا این وسط یه عده میان حق گلایه رو هم از ما می گیرن!!!!
مرسی از استارتر عزیز که همیشه تاپیکاش متفاوتن.
و تشکر از یکی دو نفر که اینجا حرفای به جایی زدن!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد شاخص در آمد و برنامه موشکی در دوران احمدی نژاد اضافه کنم که:

در دوران ریاست این اقا ایران دوبار مورد. تحریم موشکی قرلر گرفت در سال 2006 و دومی در سال 2010 که ایران حق هیچگونه فعالیت در زمینه موشک های بالستیک و تسلیحات رو نداره

رو نداره ... الان توافق شده ایران دریک دوره ی محدود 14 ساله این محدودیت برداشته بشه مشروط بر اینکه زیر. نظر سازمان ملل باشه

حالا اینکه میگید ایران تونسته در زمینه سیستم دفاع موشکی پیشرفت کنه ..... :sirprised:

دوم اینکه شاخص اقتصادی هر کشور در وحله اول ارزش پول اون کشور هست و بعد درامد بالا .. که ارزش پول به شدت سقوط کرد شاهد. هم بودین که اسکناس پنج تومنی و ده

تومنی تولید شد برای کاهش تورم ... کویت ی دهم ایران هم نیس ازرش پولش n برابر پول ماست

سوم من میگم احمدی نژاد شما میگی زنجانی و نمیدونم کی :)

موفق باشین

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه حقیرانه. نخیر. جوابا هنوزم میگم بسیاره...ولی وقت ندارم. حوصلشم ندارم!. که بخوام باشماها بحث کنم. شمام راحت باشید!.

اون یه تیکه رو ویرایش کردم هرچند. جواب شما بود... در ضمن شما در جایگاهی نیستین که.به من بگید حقیرانه یا

خب بهتر اگه حوصله ندارید فک کنم حقایق تونو تو دلتون نگه دارین خیلی بهتره ...ما که راحتیم فک کنم شما ناراحتی :d

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دمتون گرم بعد مدتی اومدم باشگاه، روحم شاد شد. آدمی که عصبیه بهتره خودشو اینجوری نشون نده. آدم فک میکنه حس دیگ زودپز بهش دست داده که داره منفجر میشه :)
شب خوش :دی

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا اگر محترمی محترم حرف میزنی!. تااونجوری هم جواب نگیری.
اتفاقاً آدمایی مثل تو که ادای آرامش درمیارن، خیلی مشخصه که خیلی عصبی میشن. چون هیچ منطقی تو حرفشون نیست و فقط میخوان با تحقیر و توهین حرفاشونو پیش ببررن وگرنه هیچی تو چنته ندارن.

من که آرومم کلی هم خندیدم. واجب نمیدونم تو تاییدش کنی.

دمت گرم یوسف این آخریا کلی خندیدم با پستات. خخخخخ

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
:w12: دوستان حرص نخورید
یکی دیگه داره پولشو میزنه تو جیب و کیفشو میکنه ما فقط داریم آب در هاون میکوبیم
تجربه ثابت کرده حرف زدن با بعضیا مثل آب دادن ب گُل های پلاستیکیه ( اینو صد بار گفتم:D)

الان این همه رو برای کی نوشتین؟ :d

من واقعا عذر میخام نمیدونستم شما طرف دار اقای احمدی نژادید :d

کاملا مشخصه از نوشته هاتون که چقد قاطع نوشتین و چقد حرص خوردین تا این پست رو ارسال کردین :|

( فونت درشت نویسی و این همه تاکید لازم نبود خانم )

من چیزی جز حقیقت نگفتم خوشبختانه ملت ما بیدارن ... هرچند من طرفدار کسی نیستم و بدون موضع گیری نظر خودمو دادم که البته چیزی جز حقیقت نبود

همین اقا روابط خارجی ایرانو کلا به گند کشید غیر از اینه؟

اصلا هم علاقه ای به مناظره با شما ندارم چون من حتی حوصله ی جواب دادن پیج خودمم ندارم بعد حالا برم ببینم این اقا چکار کرده .لازم نبود اینقد حرص بخورین :)

فقط ی نظربود همین که البته حقیقتم داشت متاسفم که تحمل شنیدن انتقاد و ندارین

شاد باشین :gol:

داشتم مینوشتم بعد دیدم خیلی شد حیفم اومد که نخونین رنگارنگش کردم که بخونین . http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/frown.gif
نیت خوانی میکنی ؟
بعدم من استدلال آوردم توقع استدلال داشتم
طرفدار احمدی نژاد اصلا نیستم اصولا آرمانم رو به اشخاص گره نمی زنم که پس فردا اون هر غلطی کرد منم به خاطر طرفداری از شخص برم تو موضع ضعف
ولی مدعی هستم که یا نظر نمیدم یا وقتی درمورد چیزی نظر دادم تمام جوانب رو سنجیدم و مطلع ام نه اینکه همین طوری الکی یه چیزی بشنوم و بیام بپرونم الانم میبینم کسایی که داعیه عدم افراطی گری دارند به بدترین و نا حق ترین روش حتی با توسل به دروغ و انواع روش های خیانت به حقیقت سعی در کوبیدن احمدی نژاد دارند و برای کسایی که حرف های اون ها رو به سادگی میپذیرند حتی سوال نمیشه که چرا ؟ این همه هجمه برای چی ؟ احمدی نژاد اصلا علیه السلام نیست ولی اون جاش نگرانی داره که بشیم شبیه اهل کوفه و اینقد مغروق سیل پروپاگاندای دستگاه رسانه ای کثیف امثال معاویه ها بشیم که وقتی سر امام علی ها تو سجده ضربت خورد بگیم مگه علی هم نماز میخوند تاریخ تکرار میشه

آخرین ویرایش:
در مورد شاخص در آمد و برنامه موشکی در دوران احمدی نژاد اضافه کنم که:

در دوران ریاست این اقا ایران دوبار مورد. تحریم موشکی قرلر گرفت در سال 2006 و دومی در سال 2010 که ایران حق هیچگونه فعالیت در زمینه موشک های بالستیک و تسلیحات رو نداره

رو نداره ... الان توافق شده ایران دریک دوره ی محدود 14 ساله این محدودیت برداشته بشه مشروط بر اینکه زیر. نظر سازمان ملل باشه

حالا اینکه میگید ایران تونسته در زمینه سیستم دفاع موشکی پیشرفت کنه ..... :sirprised:

دوم اینکه شاخص اقتصادی هر کشور در وحله اول ارزش پول اون کشور هست و بعد درامد بالا .. که ارزش پول به شدت سقوط کرد شاهد. هم بودین که اسکناس پنج تومنی و ده

تومنی تولید شد برای کاهش تورم ... کویت ی دهم ایران هم نیس ازرش پولش n برابر پول ماست

سوم من میگم احمدی نژاد شما میگی زنجانی و نمیدونم کی :)

موفق باشین

مساله اینجاست که تحریم های موشکی ربطی به قضیه پیش رفت موشکی نداره بعد هم قطع نامه ها رو سابقا ایران تماما نقض کرده بود دوما فعالیت هاشو ادامه میداد و در ضمن فناوریش هم بومیه هم موشک ها هم پدافند هایی مثل اس دویست ...شهر موشکی ایران هم که تازه خبرش پخش شد و موشک های سوخت مایع دور برد مثل شهاب و سجیل سوخت جامد با فناوری بالاتر مال همین چند سال اخیره . پیشرفت ها توی حوزه های هسته ای هم به گفته رهبر بیش از نود درصد کار تو همین ده سال اخیر انجام شده . چرا دنبال اینیم که بگیم تو دولت احمدی نژاد هیچ نقطه روشنی وجود نداشته ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا