معرفي نرم افزار بالانس خط توليد

asgari.farhad

عضو جدید
با عرض سلام.
نرم افزاري كه ميخوام معرفي كنم مربوط به بالانس خط توليد ميباشد.نرم افزاري ساده و جالب كه بهينه ترين حالات ممكن توالي عمليات رو محاسبه ميكنه.البته بايد پيش نياز ها و پس نياز ها و نرخ هاي مربوطه رو صحيح وارد نمائيد.لينك مستقيم دانلود رو گذاشتم.بعد از نصب براي استفاده از تمامي امكانات برنامه فايل كرك رو كه كاري از خودمه! از حالت زيپ خارج نمائيد و در فولدر برنامه كپي نمائيد.موفق باشيد

دانلود نرم افزار

پیوست ها

• crack.rar
    157.7 کیلوبایت · بازدیدها: 5

ram33

عضو جدید
با سلام خدمت دوست عزیزم با اجازه شما در این قسمت یک نرم افزار طراحی شده که راج به طرح ریزی واحد های صنعتی می باشد در ضمن یه فایل پاورپوینت ضمیمه دارد که نحوه ایجاد ماکرو و روش استفاده از نرم افزار را توضیح داده فایل نرم افزار اکسل می باشد

منبع :www.tak11.tk

پیوست ها

• tarh rizi.zip
    242.9 کیلوبایت · بازدیدها: 3

asgari.farhad

عضو جدید
با سلام خدمت دوست عزیزم با اجازه شما در این قسمت یک نرم افزار طراحی شده که راج به طرح ریزی واحد های صنعتی می باشد در ضمن یه فایل پاورپوینت ضمیمه دارد که نحوه ایجاد ماکرو و روش استفاده از نرم افزار را توضیح داده فایل نرم افزار اکسل می باشد

منبع :www.tak11.tk

سلام.كاش در يك تاپيك مجزا معرفي ميكرديد كه دسته بندي مطالب به هم نخوره.چون قصد آموزش اين نرم افزار رو داشتم.به هر حال ممنون

asgari.farhad

عضو جدید
خوشحال می شیم آموزش رو هم بزارید
 نميدونم چرا اينقدر فروم بي حال و بي رمقي داره صنايع.
در سايت برنامه نويس به محض اينكه سوال بي ربط يه مطلب تكراري زده ميشه سريعا قبل از رسيدگي مديريت،كاربران به طرف اخطار ميدن.در واقع متعهد هستند.اما اينجا نه كسي متعهده نه علاقه مند به يادگيري.فقط ميان دانلود ميكنند ميرن!
به هر حال از دوست خوبمون ممنونم كه پيگير هستند.
يه فايل پاور پوينت براي آموزش
خدانگهدار

پیوست ها

• flb.rar
    560.2 کیلوبایت · بازدیدها: 2

ehsan-za

عضو جدید
سلام بابت نرم افزار تشکر می کنم ... اگه میشه فایل آموزش flb رو هم بزارید .

mehrtash333

عضو جدید
سلام ....برنامه بسیار خوب وپر کاربردی هست flb.....دوس دارم کامل باش اشنا بشم وزیرو بندشو یاد بگیرم اگه میشه آموزش کامل نرم افزارو بزارید...ممنونم از دلسوزیتون

danubrook

عضو جدید
دانلود

دانلود

با سلام به همه ی دوستان وتشکر فراوان از زحمات شما دوستان خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه منو . فیلم اموزشی طریقه ی بالانس کردن چرخ اتوموبیل رو میخوام چندبار دانلودش کردم ازهمین سایت ولی اجرا نمیشه اگه کسی این برنامه رو داره برام ایمیل کنه danubrook@yahoo.comبا تشکر

linktaz

کاربر بیش فعال
با سلام به همه ی دوستان وتشکر فراوان از زحمات شما دوستان خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه منو . فیلم اموزشی طریقه ی بالانس کردن چرخ اتوموبیل رو میخوام چندبار دانلودش کردم ازهمین سایت ولی اجرا نمیشه اگه کسی این برنامه رو داره برام ایمیل کنه danubrook@yahoo.comبا تشکر
دوست عزيز!كجائي؟اون بالانس چه ربطي به اين بالانس داره؟!!

saberabbasi1365

عضو جدید
ممنون از اشتراک گذاری این نرم افزار، خواهشا آموزششو هم بذارید اگه ممکنه

f-rezaei

عضو جدید
با سلام
من فایل ضمیمه رو موفق نمی شم باز کنم...ممنون میشم اگه بیشتر راهنمایی کنید
با تشکر

linktaz

کاربر بیش فعال
با سلام
من فایل ضمیمه رو موفق نمی شم باز کنم...ممنون میشم اگه بیشتر راهنمایی کنید
با تشکر
فايل كرك رو بايد بعد از دانلود ازحالت زيپ خارج كنيد و در فولدري كه نرم افزار رو نصب كرديد كپي نمائيد

masih370

عضو جدید
ممنونم اگه بشه کاملتربشه عالیه ازاینکه اطلاعات به این خوبی دراختیارمیزارید متشکرم بزرگ مرد

mortezakashefi

عضو جدید
سلام.
من نرم افزار رو نمیتونم دانلود کنم.
خیلی نیاز دارم به این نرم افزار. یه نمونه دانلود کردم قبلا ولی اجرا نمیشه.
البته ویندوزم 8.1 هستش.
ممنون میشم راهنماییم کنین

DARA10

عضو جدید
سلام دوست عزیز
نرم افزار FLB دانلود نمیشه لطفا بررسی فرمایید
باتشکر

بالا