گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی

hadise&

عضو جدید
دوست عزیز سعی کن هراسمی رو که توی کتاب نوشته رمز بزار واسه خودت اینجوری بهتر یادمیگیری. راااااااااااااااااااستی بگم بهت ک با شکل یاد بگیر که بهتر متوجه بشی وتا آخریادت نمیره:w40::w40:

hadise&

عضو جدید
ی ساعتی بگین ک من وقتی میام حوصلم سرنره بابا پوسیدیم ازتنهایی

arshida24

عضو جدید
ی ساعتی بگین ک من وقتی میام حوصلم سرنره بابا پوسیدیم ازتنهایی

بیـــــــا..... نگـــــــــــــاه... نیم وجب بچه از الآن میگه پوسیـــــدم از تنهایی:w24:
:w24: من زخم خورده این دردم!! توی این تالار قراره ما به دوستان درس صبر و شکیبایی یاد بدیم...
بهــــــــــله... خواهــــــرم مقاومت کن فجر نزدیک است:w07::w07:

arshida24

عضو جدید
دوستانی که آناتومی عمومی رو پاس کردن.بگن این همه اسم تخیلی رو چطور باید یاد گرفت؟
با تلاش فرزندم... اینقده این درس شیرینِ که نگووو... هی عجب روزگاری بود... هر روز که بهتون درس میدند بیا یه نگاه به عکسا و اسما بینداز انشالله که رستگار میشی:)

ولی خداییش خیلی باید دقت و وقت بزاری... میشه یه شبه خوند و پاس شد ولی این درس واقعا حیف که کم کاری کنید...
موفق باشید

hadise&

عضو جدید
بابا بززززززززززززززززززززرررررررررررررررگ ازاون درسات ب منم یاد بده درس صبر وشکیباااااااااااااایی

hadise&

عضو جدید
سلااااااااام بنظرشما گزارش کار آزمایشگاه فیزیک1 چندصفحه باید باشه؟

bm-eng

عضو جدید

deer

عضو جدید
سلام دوستان
من رشته ی کارشناسیم الکترونیک بود خیلی ها بهم پیشنهاد کردن که برای ارشد مهندسی پزشکی رو انتخاب کنم نظر شما در مورد رشته اتون چیه؟ایا بازار کار مناسبی داره میشه توش پیشرفت کرد یا نه؟

hadise&

عضو جدید
سلام دوستان
من رشته ی کارشناسیم الکترونیک بود خیلی ها بهم پیشنهاد کردن که برای ارشد مهندسی پزشکی رو انتخاب کنم نظر شما در مورد رشته اتون چیه؟ایا بازار کار مناسبی داره میشه توش پیشرفت کرد یا نه؟

اگر اطلاعات کسب کردین ب ماهم بگین خوبه. فقط میدونم کاراییش تو شهرای بزرگه

hossein94

عضو جدید
سلام دوستان
نسبتا بازار کارش بهتر از رشته های دیگس .اگه درس خونی با کله بیا!:)))

Armaghan68

عضو جدید
سلام به هم رشته ای های گل خودم.
منم خیلی دلم میخواد بیشتر با بچه های نصف و نیمه مهندس و پزشک آشنا شم.
امیدوارم همه بیشتر از اینا فعالیت کنن:smile:

Mohsen.aghajari

عضو جدید
سلام به همه ى دوستاى مهندسى پزشکى.اميدوارم فعاليتاى علميمون اينجا دور هم به نتايج خوبى برسه.در ضمن هرکى يه ايده خوب واسه تجهيزات پزشکى داره اگه اينجا مطرح کنه ميشه روش کار کرد.

nadalsh

عضو جدید
این جا کسی هست مهندسی پزشکی خواجه نصیر بخونه؟؟؟؟ یه سوال دارمممم

arshida24

عضو جدید
نسبتا بازار کارش بهتر از رشته های دیگس .اگه درس خونی با کله بیا!:)))
چیــــــــــــــــــــــــــی می گی!!!:eek:بازار کارش کجا بود برادر من...ول معطلید اگه فکر کردید به غیر جیب باباتون خودتون میتونید کار کنید...از الآن سرمایه رو برای 3 سال دیگه که فارغ التحصیل شدید جمع کنید که حداقل یه شرکت بزنید....
باشــــــــد که به مدد الهی رزقتان افزون شده و جیبتان پر پول...:whistle:

floradin

عضو جدید
سلام
من دانشجوی مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک دانشگاه نجف آباد هستم.

nazanin261

عضو جدید
سلام دوستان مهندس پزشک.اگه میشه بگید با چه رتبه ای توی این رشته قبول شدید....:que:

بالا