زنی با گوش اضافه در دست راستش!(عکس) !!!!!!

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکتر ها در Johns Hopkins با موفقیت توانستند کاری کنند یک گوش روی دست یک زن رشد کند. شری والترز 42 ساله روی دستش یک گوش رشد کرده تا بتواند جایگزین گوشی کند که سال 2008 به خاطر پیشرفت سرطان برداشته شد.

دکتر ها در Johns Hopkins با موفقیت توانستند کاری کنند یک گوش روی دست یک زن رشد کند. شری والترز 42 ساله روی دستش یک گوش رشد کرده تا بتواند جایگزین گوشی کند که سال 2008 به خاطر پیشرفت سرطان برداشته شد. او قبلا گوش سالمی داشت اما به خاطر بیماری سرطان قسمتی از جمجمه و کانال گوشش برداشته شد.

این زن اکنون اولین کسی است که دکترها توانسته اند با استفاده از غضروف های دنده اش کاری کنند تا یک گوش جدید روی بدنش رشد کند. تیم جراحان با سرپرستی دکتر پاتریک بایرن غضروف دنده زن را گرفته و آن را به شکل یک گوش جدید درآوردند. سپس آن را زیر پوست قرار دادند تا رشد کند. این گوش باید چهار ماه روی دست باقی بماند تا به سر منتقل شود.

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشد یه کاری کنن اون گوش به جای دستش جای همون گوش قبلیش رشد کنه؟؟؟!!!
به صرفه تر بود ها!!!! دوباره کاری نمیشد دیگه!!! نخند!!!

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند تا از تاپیکاتو خوندم عزیزم مفید و کوتاه بود مرسی

• Like
واکنش ها: EYES

pesare Ab

عضو جدید
کاربر ممتاز
چن وقت ديگه ميشنويم زني كه باردار نميشد بچه اي زير پوست خود دارد.
قول ميدم خودم اولين نفري باشم كه تاپيكشو اينجا ميزنم. :redface:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیز جدیدی نیست... ده سال پیش یه مستند دیده بودم تو شبکه 4 که یه دختر کوچیکی که گوشش رو از دست داده بود با ترکیب ژن اون دختر و یک موش, یک گوش رو پشت اون موش در زیر پوست موش پرورش دادند و بعد از 6 ماه گوش رو از بدن موش خارج کردن و به سر کودک پیوند زدند.

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
چن وقت ديگه ميشنويم زني كه باردار نميشد بچه اي زير پوست خود دارد.
قول ميدم خودم اولين نفري باشم كه تاپيكشو اينجا ميزنم. :redface:

;).................
چیز جدیدی نیست... ده سال پیش یه مستند دیده بودم تو شبکه 4 که یه دختر کوچیکی که گوشش رو از دست داده بود با ترکیب ژن اون دختر و یک موش, یک گوش رو پشت اون موش در زیر پوست موش پرورش دادند و بعد از 6 ماه گوش رو از بدن موش خارج کردن و به سر کودک پیوند زدند.
:surprised:..............جدی؟!!!

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز

نهههه؟ چی میگیییی؟؟؟؟:eek:

parsa8324

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق با مهندس متفکر عزیزه. گوش اضافه نداره که!!! ولی جالب بود...
مرسی استارتر...:gol: