روش های شماره دادن پسرها

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا بگم این پسرارو چکار کنه که موجبات شادی مارو فراهم میکنم خدا ازتون راضی باشه....:D

gsm1

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
چه باید کرد؟نازکردن ازدخترا ونازکشیدن از پسرا!!!!شکلش هم اصلن مسخره نیس نتیجش مهمه آره قربونش!

gsm1

بالاخره جواب میگیرن از روشهاشون

sare_r

عضو جدید
چه باید کرد؟نازکردن ازدخترا ونازکشیدن از پسرا!!!!شکلش هم اصلن مسخره نیس نتیجش مهمه آره قربونش!

شکل؟؟؟؟
شکلِ چی؟؟؟
این که صد البته، از دختر ناز، از پسر نیاز.
دوستی مسخره و چندش نیست. دوستی خیلی با ارزشِ.
تهوع من، این حرکاتِ مسخره واسه مخ زنیِ و شماره گرفتنِ.
هنوز به اون درکِ نرسیدیم...

gsm1

نمیخوام توهین کنم ولی ناز هیچوقت همسنگ نیاز نیست پس تازمانیکه ارزیابی وقضاوت این باشد که یک طرف نیاز داره این حرکات چندش مشاهده میشه.
همیشه دوطرف یک رابطه(گفتگودرمورد موضوعی خاص-رابطه دوستانه-حتی دشمنی کردن ودعوابرسرموضوعی) بایست دوطرف درشرایط مساوی وارد موضوع بشن.
والبته این موضوع وشکل انجامش به شخصیت افراد(به معنی نحوه ارتباط برقرار کردن یک فرد بافرد دیگر برسرموضوعی)بستگی داره.

mech_eng2000

عضو جدید
من تا حالا شماره ندادم شماره گرفتم به این صورت که میرم جلوش میگم سلام زود تند سریع شمارتو بگو یاداشت کنم کارت دارم اگه فحش داد میرم اگه نداد با عصبانیت میگم زود باش حوصله ناز کشیدن ندارم و با این روش کلی شماره گرفتم
:Dمن این روش امتحان نکرده بودم
اقا کتک نخوریما!!!

sare_r

عضو جدید
نمیخوام توهین کنم ولی ناز هیچوقت همسنگ نیاز نیست پس تازمانیکه ارزیابی وقضاوت این باشد که یک طرف نیاز داره این حرکات چندش مشاهده میشه.
همیشه دوطرف یک رابطه(گفتگودرمورد موضوعی خاص-رابطه دوستانه-حتی دشمنی کردن ودعوابرسرموضوعی) بایست دوطرف درشرایط مساوی وارد موضوع بشن.
والبته این موضوع وشکل انجامش به شخصیت افراد(به معنی نحوه ارتباط برقرار کردن یک فرد بافرد دیگر برسرموضوعی)بستگی داره.

اون یه مَثَل هست که من گفتم...
و درستِ ناز همسنگِ نیاز نیست. البته اون نیازِ تو اون جمله خیلی با اون نیازی که شما منظورتونِ فرق داره ها.
ولی درکل. به نظر من این روش هایی که اینجا بود خیلی بچگانه هست. و البته مربوط به 13 سال پیش میشه این روش ها.
و خب از نظر من خیلی زیادی دور از فرهنگِ اینجوری شماره دادن و حتی دوست شدن...
این نظر شخصیِ منِ و دلیل نمیشه که شما قبولش کنین. چون این بر می گرده به باورِ من.

gsm1

میدونین بعضی ضربالمثل ها باعث فرم دادن فرهنگ میشن.بعد ایجاد یک رفتار میکنه که هرکدوم ازماهارو میرنجونه.یه ایمیل امروز دریافت کردم خیلی تکان دهنده بود اگه دوس داشته باشین به اشتراک بذارم؟

sare_r

عضو جدید
میدونین بعضی ضربالمثل ها باعث فرم دادن فرهنگ میشن.بعد ایجاد یک رفتار میکنه که هرکدوم ازماهارو میرنجونه.یه ایمیل امروز دریافت کردم خیلی تکان دهنده بود اگه دوس داشته باشین به اشتراک بذارم؟

آره. اما بستگی به برداشتِ طرفِ مقابل داره. و حق با شماست، با توجه به اینکه من شما رو نمیشناسم، نباید اینو میگفتم. چون باعثِ برداشتِ غلط میشه.

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
-بعضی ها رو یه کاغذ مینویسن پرت میکنن رو صورت دختره

بعضی ها از اسم و تلشون کارت میزنن عین بیزینس کارت سر چهارراه وا میستن میدن به دخترا

بعضی ها با ماشین جلو پات ویراژ میدن سریع شماره رو میخونن..تو هم زودی باید حفظش کنی
بعضی ها شماره رو مینویسن میذارن لای جزوه درسی که این اسکول ترین و جواد ترین روش شناخته شده تو جمع دختراست حتی اگه سرچهارراه میخوای وایسین اوکی..ولی این کارو نکنین..که نتیجش ......................
بعضیا 60 کیلومتر پا به پات پیاده روی میکنن بعد میان و تل میدن..

بعضی هاا.............. این رایج ترین روش تو پسرای مثبت نماست............دقت کنین پسر مثبت از مادر زاده نشده..اینام مثبت نمان..

پسره میگه..عزیزم..من اصلا ازت تل نمیخوام....من اصلا از تل دادن و این حرفا بدم میاد..یعنی اصلا این کاره نیستم..من تلمو میدم..هروقت مشکلی بود روم حساب کن همین.....

و آن هنگام دختر گوش هایش دراز میشود........ تل را دریافت مینماید.... فردای ان روز..

-
خب نزنگیدی؟....

-
نشد ..میزنگم..

-
اصلا ایرادی نداره..منکه اصراری ندارم..اگه میزنگیدی خوشحال میشدم

-
چشم میزنگم..حالا بعدا

-
من اصلا ازت تل نمیخوام هااا...خیالت راحت باشه..من اینکاره نیستم

-
میدونم...

-
اگه تل بدی هر شب یه شب بخیر و یه اس عاشقونه برات سند میکنم

-
حالا تا بعد..

و باز هم دختر گوش هایش دراز میشود....

اولین اس...اولین زنگ...وبعد از آن..

دختر: سلام ..چه خبر؟

پسر:بعدا بزنگ کار دارم

دختر: اوکی مزاحم نمیشم

پسر: این حرفا چیه..خودم میزنگم بهت

فردای ان روز...و همچنان پسر در فکر زنگیدن است....................

دختر : سلام نزنگیدی؟

پسر: ....................

دختر:الوووووو

پسر:.....................

دختر:بیبـــــــــــــــــــــــ

پسر:بیبــــــــــــــــــــــــــــــ

و اینگونه شد که آنگونه شد...

این روش رایج شماره دادن تو چت رومم هست هااا..خیلی این روش باحاله...تو چت روم اگه دختر نزنگه تهمت پسر بودن هم بهش میزنن... این اوج حماقت یه پسره... که نمفهمه اونی که داره باهاش میحرفه پسره یا دختر.....دختر بدبختم واس اینکه ثابت کنه دختره زود میزنگه و این اغاز ماجراست...

:biggrin:....

gsm1

اشکال نداره خوب کردید نظرتونو هرچند بصورت فان بیان داشتید واحتمالن نظر قطعیتون نبود.شما ببخشید که من اکسپت نکردم نظرتونوچون میدونستم نظر قطعی نیست.اما بخواید من اون موضوع روکپی کردم میتونم پیست کنم .
موضوعی کوچیک ولی مخرب ساختارجامعه.مایل هستید؟

gsm1

دروغ ریشه جامعه را خشک میکند
برای سفر به اصفهان رفته بودم . کنار سی و سه پل نشسته بودم . نگاهم به دختر بچه سه یا چهار ساله خارجی افتاد که از پدر و مادرش اندکی فاصله گرفته بود و داشت مرا نگاه میکرد . بقدری چهره زیبا و بانمکی داشت که بی اختیار با دستم اشاره کردم به طرفم بیاید اما در حالتی از شک و ترس از جایش تکان نخورد . دو سه بار دیگر هم تکرار کردم اما نیامد . به عادت همیشگی ، دستم را که خا لی بود مشت کردم و به سمتش گرفتم تا احساس کند چیزی برایش دارم . بلافاصله به سویم حـرکت کرد . در همین لحظه پدرش که گویا دورادور مواظبش بود بسرعت به سمت من آمد و یک شکلات را مخفیانه در مشتم قرار داد . بچه آمد و شکلات را گرفت . به پدرش که ایتالیایی بود گفتم من قصد اذیت او را نداشتم . گفت میدانم و مطمئنم که میخواستی با او بازی کنی اما وقتی مشتت را باز میکردی او متوجه میشد که اعتمادش به تو بیهوده بوده است . کار تو باعثمیگردید که بچه ، دروغ را تجربه کند و دیگر تا آخر عمرش به کسی اعتماد نکند.
حال ما ایرانیها چگونه عمل میکنیم . بابا میشینه تو خونه جلوی بچه کوچک به زنش میگه ، فلانی زنگ زد بگو من نیستم . مامانه به بچه میگه اگه غذاتو بخوری برات فلانچیزو میخرم بعد انگار نه انگار . بابا به بچه اش میگه مامانت اومد نگو من به مامان بزرگ زنگ زدم
بعد این بچه بزرگ میشه میره تو جامعه . معلمش میگه چرا مشق ننوشتی براحتی دروغ میگه که خاله ام مرده بود نبودیم . فروشنده میشه مثل آب خوردن جنس بنجل را بدروغجای اصلی میفروشه مهندس میشه بجای دو متر ، یک متر فونداسیون میریزه ، دکتر میشه ، اهمال در عمل جراحی را ایست قلبی گزارش میکنه ، تولید کننده محصولات پروتئینی میشه ، گوشت شتر و اسب مصرف میکنه ، رییس هواپیمائی میشه سقوط هواپیما را پای خلبان مرده میذاره وارد سیاست میشه سر ملت شیره میماله . دروغ به اولین ابزار هر فرد برای دست یافتن به هدف تبدیل میشود.
دروغ فساد و تباهی جامعه را ببار میاورد . اعتمادها را زایل میکند . لذت زندگی جمعی و مدنی را از بین میبرد . ظلم و بیعدالتی را گسترش میدهد . منشا بسیاری از معضلاتاجتماعی دروغ است . دروغ ریشه جامعه را خشک میکند.
دروغ در تمامی اجزای زندگی ما ایرانیها براحتی جاری است و چون سیلی که هر لحظه بزرگتر میشود در حال نابودی ما است
مادر ، از آن لحظه که بدلیل تنبلی خود ، شیشه شیر خالی را در دهان نوزاد قرار میدهد تا او را ساکت کند ، آموزش دروغ را به او آغاز کرده است.

"البته نام نویسنده این مطلب روندارم "

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پسرا جیغ دست هورااااااااااااااااااا

دیشب با موتورم رفتم دور دور دوتا دختر توی یک 206 اومدن کنار موتور گفتن نگه دار واستادم چند تا سوال از موتور اینا پرسید بعد با کلی ذوق و شوق گفت شمارتو بگو بهت تک بزنم باهم بریم دور دور

منم گفتم شرمنده دختر سوار موتورم نمی کنم:D

قیافشون دیدنی بووووووووووووووووووووووووووووووود

یک همچین پسری هستم من

zeus.m

عضو جدید

دیشب با موتورم رفتم دور دور دوتا دختر توی یک 206 اومدن کنار موتور گفتن نگه دار واستادم چند تا سوال از موتور اینا پرسید بعد با کلی ذوق و شوق گفت شمارتو بگو بهت تک بزنم باهم بریم دور دور

یک همچین پسری هستم من

:biggrin:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یک همچین پسری هستم من

no spam
no khaali bandi
:)

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محمد شماره ی تو ک احتیاج ب دادن نداره ی سرچ بزن تو تمام گوشی دخترا هست :biggrin:
همشونم خودشون پیدا کردن تو که ندادی :دی
من به کی شماره دادم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
no spam
no khaali bandi
:)

خالی بندی من؟ بیا مشهد با موتور میریم بیرون خودت میبینی

zahra..71

اخراجی موقت
به اشتراک بزار
با تشکر

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
:Dمن این روش امتحان نکرده بودم
اقا کتک نخوریما!!!
فاصله قانونی را حفظ کن یکم هم کج وایسا که خواست با پا بزنه ناکارت نکنه
ولی این دخترا که میان اینجا میگند اه اه به این پسرا پس چرا ازمون شماره میگیرن ، میان اینجا همچین از نجابت حرف میزنند ادم حالش بهم میخوره همشون این کارند حالا اینجا مسخره بازی در میارن

zahra..71

اخراجی موقت
فاصله قانونی را حفظ کن یکم هم کج وایسا که خواست با پا بزنه ناکارت نکنه
ولی این دخترا که میان اینجا میگند اه اه به این پسرا پس چرا ازمون شماره میگیرن ، میان اینجا همچین از نجابت حرف میزنند ادم حالش بهم میخوره همشون این کارند حالا اینجا مسخره بازی در میارن
?????

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یک همچین پسری هستم من

بگو برات اسپند دودو كنن چشم نخوري يه وقت:biggrin:

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا خودشون باعث این وضع هستن... تلخه اما واقعیته!!!

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بگو برات اسپند دودو كنن چشم نخوري يه وقت:biggrin:

چشم

اتفاقا چند وقته یکی از دوستان با مخاطب خاصش کات کرده بود حسابی شکست عشقی خورده بود

دیشب با موتور بردمش دور دور نامرد از تنهایی درش آوردم :D نامردی نکرد رفت تو ماشین طرف نشست منم هیچی دیگه سوت بلبلی زنان با موتورم تنهایی برگشتیم خونه

یک همچین رفیقای ندیدی بدیدی دارم من