شما هم سر این دعوا میکنید؟؟ !!!

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز

:confused::confused::confused:

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
حسابییییییییییییی........ما همیشه سر این قضیه داریم.....

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
چراااااااااا؟
خب باشه ببخشید.این خوبه؟
بله انقدر دعوا میکنیم که نگو و نپرس

نه ما اول یه نگاه به ظرف یه نگاه به همدیگه و یه نیش خند و بعدم...........حملهههههههههههههههه
نه برای اینکه خودمم مجدد میبینمشون با احساساتم بازی میشه:biggrin:

bahaaaar

عضو جدید
نه ما اول یه نگاه به ظرف یه نگاه به همدیگه و یه نیش خند و بعدم...........حملهههههههههههههههه
نه برای اینکه خودمم مجدد میبینمشون با احساساتم بازی میشه:biggrin:

ای بابا یه جور بیا که نبینیشون.

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخ دلم خواست .!!! ما اول می یارن پای سفره هر کسی بر می داره سعی میکنه دیسشو نزدیک خودش بذاره تا اون اخر بگه کسی دیگه نمی خواست که ؟ ؟؟ هی رو رو برم //

• Like
واکنش ها: iQl

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا یه جور بیا که نبینیشون.

اره بذار بره صفحه بعد بعد اون میام:D

اخ دلم خواست .!!! ما اول می یارن پای سفره هر کسی بر می داره سعی میکنه دیسشو نزدیک خودش بذاره تا اون اخر بگه کسی دیگه نمی خواست که ؟ ؟؟ هی رو رو برم //

:biggrin:;)
ماه این کلکا را میزدیم کار ساز نشد ته سفره هم که باشه میگن اون دیسا بده بالا:razz:

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادر عزیزم چرا یه کاری میکنی هم با احساسات خودت هم با احساسات جووون مردم بازی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نکنید این کارارو!!!!!!!!!!!
نزنید این تاپیکارو!!!!!!!!!!!!!
والا آخر عاقبت نداره!!!!!!!!!!!!!!
ولی خودمونیم خیلی خوشمزه است...........
قدری که ما سر اینا دعوا میکردیم اگه تو سازمان ملل دعوا میکردیم دنیا یه تغییری میکرد
ولی چون ایرانیها ذاتا شکسته نفسن نخواستن ریا شه :biggrin:

• Like

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادر عزیزم چرا یه کاری میکنی هم با احساسات خودت هم با احساسات جووون مردم بازی بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نکنید این کارارو!!!!!!!!!!!
نزنید این تاپیکارو!!!!!!!!!!!!!
والا آخر عاقبت نداره!!!!!!!!!!!!!!
ولی خودمونیم خیلی خوشمزه است...........
قدری که ما سر اینا دعوا میکردیم اگه تو سازمان ملل دعوا میکردیم دنیا یه تغییری میکرد
ولی چون ایرانیها ذاتا شکسته نفسن نخواستن ریا شه :biggrin:

دینا جان شما چه اصراری داری منو برادر خودت بدونی خوب من خواهرتم عزیزم:biggrin::confused:

در مورد تاپیک نگو که دلم خونه خودم که دیگه صفحه اول را نیگا نمیکنم:biggrin:

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من کسی نیست که باهاش دعوا کنم همش رو میدن به خودم یعنی هرچقدر که خواستم ازش بر میدارم اگه مهمون هم داشته باشیم تو آشپزخونه قبل از اومدن سر سفره یه دل از عذا در میارم بعدش هم خودم سعی میکنم اون رو ببرم سر سفره و اولین نفر میریزم تو بشقابم:Dخلاصه میبینید که به من میرسه همیشه به جز یه مورد که مهمون باشم جایی و دیگه اونجا سر به زیر میشم اگه بشقاب بهم رسید برمیدارم:redface:

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کسی نیست که باهاش دعوا کنم همش رو میدن به خودم یعنی هرچقدر که خواستم ازش بر میدارم اگه مهمون هم داشته باشیم تو آشپزخونه قبل از اومدن سر سفره یه دل از عذا در میارم بعدش هم خودم سعی میکنم اون رو ببرم سر سفره و اولین نفر میریزم تو بشقابم:Dخلاصه میبینید که به من میرسه همیشه به جز یه مورد که مهمون باشم جایی و دیگه اونجا سر به زیر میشم اگه بشقاب بهم رسید برمیدارم:redface:

خوش به حالت واقعا ما جلو مهمونم آبروریزی داریم........

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز

اره این کلک که همه جا هست ولی خو این که سر سفره بهت چشمک بزنه و نتونی بخوریش دل میسوزونه!!!!!:wallbash::wallbash:

عادیه همه جا همین طور غصه نخور:D

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوش به حال تو من حسرت این دعواها دارم.حالش رو ببر اساسی
اره این کلک که همه جا هست ولی خو این که سر سفره بهت چشمک بزنه و نتونی بخوریش دل میسوزونه!!!!!:wallbash::wallbash:

عادیه همه جا همی
ن طور غصه نخور:D
اینم یه حرفیه ولی به قانون جاذبه اعتقاد دارم سریع بهم جذب میشه و بشقاب میرسه به من!:surprised:

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
دینا جان شما چه اصراری داری منو برادر خودت بدونی خوب من خواهرتم عزیزم:biggrin::confused:

در مورد تاپیک نگو که دلم خونه خودم که دیگه صفحه اول را نیگا نمیکنم:biggrin:
آخه اسم یوزرت غلط انداز بود......
خواهرم زودتر خبر میدادی....:smile:.......ضایعمون کردی حسابی:biggrin:
ولی دمت گرم.........اکثر تاپیک هایی رو که میزاری دوست دارم
اییییییول...........
پس یه خواهر به خواهر های خوبی که تو باشگاه دارم اضافه شد..........

• Like

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم یه حرفیه ولی به قانون جاذبه اعتقاد دارم سریع بهم جذب میشه و بشقاب میرسه به من!:surprised:

خوب بفرمایید نوش جان:D

آخه اسم یوزرت غلط انداز بود......
خواهرم زودتر خبر میدادی....:smile:.......ضایعمون کردی حسابی:biggrin:
ولی دمت گرم.........اکثر تاپیک هایی رو که میزاری دوست دارم
اییییییول...........
پس یه خواهر به خواهر های خوبی که تو باشگاه دارم اضافه شد..........

اسم یوزر که رمزه!!!
ضایع نشدی که به اطلاعات عمومیت اضافه شد!!!!!:D
قربون شما عزیزم لطف داری:gol::gol: