سلام و صد سلام به دوستان گلم .تشریف بیارید داخل تولد..... اگه گفتی کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ببین چ خبره اینجا........................:w40:
آخجون تفلده.................دوستم تفلدت پیش پیش پیش مبارککککککککککککککککککککککککککک:w33:
اما من نیدونم ک چی بپوشم........ای خدا معضل همیشگیم:(

nish nish

کاربر فعال
همتا جونم این نیش نیش از صبح خیلی به من لطف کرده گفته کمکم میکنه همتا جون تو هم هواست باشه بچه ها میان میرند دست گل تو این نیش نیش جون درد نکنه ههههه:D
اباجیه من اومدم
خواهش میره تواین مناسبتا کمکت نکنم کجا بیام به درد بخورم خو:D

مدیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها عزیز اینا را داشته باشید تا من بازم میارم کیک با تمام مدل ها و تمام سلیقه های دوستان ههههههههه:D

:w33::w32::w33:

nish nish

کاربر فعال
آخجون تفلده.................دوستم تفلدت پیش پیش پیش مبارککککککککککککککککککککککککککک:w33:
به خاطر این که چشم به هم چشمی نشه همه یه دست بشن یه گونی دم در به همه میدیم بپوشن:D

nish nish

کاربر فعال
بچه ها عزیز اینا را داشته باشید تا من بازم میارم کیک با تمام مدل ها و تمام سلیقه های دوستان ههههههههه:D

:w33::w32::w33:

اخه چرا منوتواین وضعیت قرار میدین اخه :cry::cry:

این معدم خو حالش بده وقتی این عکسارومیبینی بدترم میشه:(

مدیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام خوبی ممنونم که اومدی خیلی خیلی خوش اومدی شب یا فردا بازم ادامه داره بیای سر بزنی هر چی دوست داری بپوش ولی این که معضل نیست معضل اینکه کادو برای من چی میخری زود تند سریع بگو ههههههههههه:biggrin::D

zemestan_d

عضو جدید
سلام عزیزم .شنیدم قراره شنبه به دنیا بیای:Dتفلدت مبارک.........ایشالا عروسیت:D

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبی ممنونم که اومدی خیلی خیلی خوش اومدی شب یا فردا بازم ادامه داره بیای سر بزنی هر چی دوست داری بپوش ولی این که معضل نیست معضل اینکه کادو برای من چی میخری زود تند سریع بگو ههههههههههه:biggrin::D
خواهش میشه....................
ا مگه باید کادو هم بدیم..........:eek:بخشیندا من همین الان یادم اومد ی کاری دارم نمیتون بیام:lol:

مدیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم .شنیدم قراره شنبه به دنیا بیای:Dتفلدت مبارک.........ایشالا عروسیت:D

سلام گلم خوش اومدی ممنونم که اومدی فدای تو دوست عسیسم نه دیگه عسیسم تفلد بهتر ههههههه
ایشالا تا شب یا اگه نتونستی فردا بازم سر بزن بهم میخوای کیک زیاد بخوریم راستی کادوت خریدی اگه نخریدی برو بخر تا شنبه خیلی وقت داری ههههههه:biggrin:

مدیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میشه....................
ا مگه باید کادو هم بدیم..........:eek:بخشیندا من همین الان یادم اومد ی کاری دارم نمیتون بیام:lol:

نخیرم آیدا تا شنبه وقت داری برو بکارت برس بعدم با کادو بیا آفرین ههههههه:biggrin:

zemestan_d

عضو جدید
سلام گلم خوش اومدی ممنونم که اومدی فدای تو دوست عسیسم نه دیگه عسیسم تفلد بهتر ههههههه
ایشالا تا شب یا اگه نتونستی فردا بازم سر بزن بهم میخوای کیک زیاد بخوریم راستی کادوت خریدی اگه نخریدی برو بخر تا شنبه خیلی وقت داری ههههههه:biggrin:

باشه عزیزم میزم میخرم.......................:cry:

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
این شکلارو از کجا اوردی منم میخوام

از سایت:دی.. یکیش این سایتهwww.postcards.org
اصلا همش برا شما.. ایشالله تفلد شما:gol:
واااااااااااااااااااای ممنونم چه کادویی آوردی دستت درد نکنه حالا چی هست هههههههه:D

دیگه نباید گفت.. مزش از بین میره.. باید سورپرایز بشی دیگه:دی

بذار آخر سر که همه ی کادو هارو باز کردی اونموقع میفهمی( پیش خودمون باشه بهترین هدیه ای که دیدی مال منه:دی)

nish nish

کاربر فعال
آب شلغم؟!!!:confused:
من الان دارم شلغم می خورم... آب شلغم هم مگه داریم!؟... اصلا از شما نوشیدنی نخواستیم:دی
ههه خو برات اب هویج میارم
ما مسئول تدارکاتیم اگه مهمونامون ناراضی از اینجا برن اخراج میشیم:D

مدیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از سایت:دی.. یکیش این سایتهwww.postcards.org
اصلا همش برا شما.. ایشالله تفلد شما:gol:

دیگه نباید گفت.. مزش از بین میره.. باید سورپرایز بشی دیگه:دی

بذار آخر سر که همه ی کادو هارو باز کردی اونموقع میفهمی( پیش خودمون باشه بهترین هدیه ای که دیدی مال منه:دی)

مرسی دستت درد نکنه من برات آب پرتقال آوردم نوش جونت :D