عکس صفحه مشخصات

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

لیختن اشتاین

عضو جدید
خواهش میکنم.....دوستانم با کمی تغییرات جزئی با تصویر من چه کردن...

دوست عزیز شما لطف دارید...چه کنیم دیگه خوش تیپی دردسر داره...

کارت درسته مهرداد خان.//..... هیکل ورزشی تو برم./..... ولی به پا ما که نمیرسه./..:w11:

مریمs

عضو جدید
خدایی عکس پسری که براتون گذاشتم خیلی ناز و خوشگل بود اگه پسر آیندتون این شکلی بشه خودم براش وقتی بزرگ شد خالگی میکنم دختر پیدا میکنم ها:D.........

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کارت درسته مهرداد خان.//..... هیکل ورزشی تو برم./..... ولی به پا ما که نمیرسه./..:w11:
ممنون..خجالت زده شدیم...دادا ارادت..من کوچیکتم...البته اگه مایل بودی یه تمرین با شما داشته باشیم... من بوکسور هستم شما چه رشته ای کار میکنی؟

لیختن اشتاین

عضو جدید
ممنون..خجالت زده شدیم...دادا ارادت..من کوچیکتم...البته اگه مایل بودی یه تمرین با شما داشته باشیم... من بوکسور هستم شما چه رشته ای کار میکنی؟

ما مخلصیم داداش./..... حتما خوشحال میشم./... تقریبا هم رشته ایم..... من ووشو کار میکنم.... ساندا وانگ..

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما مخلصیم داداش./..... حتما خوشحال میشم./... تقریبا هم رشته ایم..... من ووشو کار میکنم.... ساندا وانگ..

ممنون...خیلی خوبه...امیدوارم که در کلیه مراحل زندگیت موفق و سربلند باشی...:gol:

miss.x0000

عضو جدید

پیوست ها

• iuku.jpg
    iuku.jpg
    11.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Dinoponera.jpg
    Dinoponera.jpg
    26.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

naser.66

عضو جدید
واقعا متشکرم واقعا سخت شد انتخاب.یکی بیاد کمکککککککککککککککککککککککک

naser.66

عضو جدید
ناصر کی یکی شو انتخاب مبکنی خب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:w06:

صبر داشته باش.شنبه چندتایی انتخاب میکنم.بعد باز شما رای بدید.بهقولدوستمون انتخاب ریاست جمهوری ازین ساده تر بود.شایدم یکی انتخاب کنم.اگه نتونم نظرسنجی راه بندازم

naser.66

عضو جدید
دیگه عکس گذاشتن به پایان رسید.با کمک دوستان و مشورتشون باید چند عکس انتخاب بشه و از طریق نظر سنجی به یک عکس رسید.ولی احتمالش هم هس نشه نظر سنجی گذاشت و یکی انتخاب بشه.مرسی که عکس گذاشتین.از همه ممنون