مطالعه ی گروهی برای ارشد آزاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

golii

عضو جدید
رویا جون
این فایلی رو که دادی وورد چنده؟من نتونستم بازش کنم؟
تستای سالای قبل ازادو فقط خوندی؟یا سراسری هم ؟؟؟؟؟؟

dading

عضو جدید
دوستانی که زبان خوب میزنن منابع زبان چیه ؟از کجا و از کدوم کتابا ریدینگش میاد بیشتر واسه زبان چی بخونیم.چون زبان نزنیم قبول عمرا بشیم

architect6529

عضو جدید
من پارسال حدود 2 ماه میانگین روزی 1 ساعت و 20 روز آخر روزی حدود 8 ساعت خوندم، فقط تستهای سالهای پیش، 2بار آزاد یکبار سراسری، و چند صفحه تاریخ از یک کتاب که به صورت جدول تقسیم بندی معماری جهان و ایران داشت خوندم. فقط اگه فنی و یا اسکیسم یه کم بالاتر بود قبول میشدم. اولین بارم بود اسکیس میزدم! من شنیدم مدارکت کامل باشه 50% میگیری. رتبم 74 شد، تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات همدان قبول شدم. آزاد واقعا کاری نداره، اگه امسال سورپریز نشیم!
اینم درصدام:
زبان 45
فنی 21.7
تاریخ 65
مبانی 83.3
اسکیس 50

golii

عضو جدید
دوستانی که زبان خوب میزنن منابع زبان چیه ؟از کجا و از کدوم کتابا ریدینگش میاد بیشتر واسه زبان چی بخونیم.چون زبان نزنیم قبول عمرا بشیم
دامنه لغاتت رو که بالا ببری ریدینگ هم حله.
چینگ رو بخون.

رویا خبال

عضو جدید
من شنیدم برای فن آزاد ، راهیان ارشدو بخونیم خوبه .
دوستان نظر شما چیه ؟
یه وقت غافلگیرمون نکن از کتابای گلابچی بدنن:eek: چون برای مصالح رشته مدیریت از گلابچی اومده.

MEHDI.880

عضو جدید
سلام

سلام

سلام بچه ها

از من به همه دوستان نصیحت که اگر می خواین آزاد قبول بشید اسکیس و اسکیس و اسکیس

بخدا با اسکیس بالا می تونید قبول بشید.اگر درصداتون بالا باشه ولی اسکیس 30 قبول نمی شید ولی اگر

اسکیس 70 به بالا بزنید صد در صد قبولید

رویا خبال

عضو جدید
سلام بچه ها

بخدا با اسکیس بالا می تونید قبول بشید.اگر درصداتون بالا باشه ولی اسکیس 30 قبول نمی شید ولی اگر

واقعاً من این تجربه رو دارم باهاتون موافقم.

royafshp

عضو جدید
دوستان من امسال تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات تبریز قبول شدم :) با این درصدا:
فن:35
زبان:45
تاریخ:45
مبانی:45
اسکیس:50
من واقعا واسه آزاد هیچچچچچچچچچی نخونده بودم حتی سوالای سال های قبلو. فقط با چیزایی که از سراسری یادم بود رفتم سر جلسه واسه همینم تاریخ و مبانی کم زدم چون یادم رفته بود:D اسکیسم تازه شروع کرده بودم. آزاد خیییییییییییلی راحته اصلا قصه نخورین;)

architect6529

عضو جدید
سلام بچه ها

اسکیس خیلی خیلی مهم هست اما باید درسای دیگتم معقول باشه، من دوستم پارسال اسکیسش 80 زد اما درسای دیگش نخونده بود، هیچ جا قبول نشد.

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
حرفهای نگفته!

حرفهای نگفته!

دوستان من امسال تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات تبریز قبول شدم :) با این درصدا:
فن:35
زبان:45
تاریخ:45
مبانی:45
اسکیس:50
من واقعا واسه آزاد هیچچچچچچچچچی نخونده بودم حتی سوالای سال های قبلو. فقط با چیزایی که از سراسری یادم بود رفتم سر جلسه واسه همینم تاریخ و مبانی کم زدم چون یادم رفته بود:D اسکیسم تازه شروع کرده بودم. آزاد خیییییییییییلی راحته اصلا قصه نخورین;)
خوب معلومه وقتی برای سراسری خوندی دیگه برای آزاد نخوندی!!!!
زبان و اسکیس رو خوب زدی ولی تاریخ و مبانی واقعا آسون بود و اکثرا بالا زده بودند

منم میتونم بگم برای کارشناسی ناپیوسته آزاد { فقط 2 هفته قبل از زمون رسد خوندم }{اونم به اسرار مامانم خوندم!!!!!!!!} و با رتبه 3 در انتخاب اولم قبول شدم! خیــــــــــلی آسونه آزاد ! اصلا آب خوردنه! از بس ترازم بالا بود که هر جا میزدم قبول میشدم، حــــیف آزاد تهران نزدم!!!
اما خودم میدونم که درس خوندم ، ولی برای سراسری خوندم ، اما چون بعداز سراسری ــ با اون اختلاف اندکی که با قبولی داشتم و رد شدم ــ خیلی ناراحت بودم و دیگه درس نمیخوندم تا اینکه مامان فریـــــــــــاد زد : با زندگیت چکار میکنــــــــی؟! منم به خودم اومدم و خلاصه هامو دوره کردم .............:cry:

از بس آزمون ورودی سراسری غیر منطقی و سخت میدن که آزمون آزاد برای همه آسون به نظر میرسه
تازه ! هر بار از جزوه استاد یه دانشگاه خاص که به دست بچه های شهرهای دیگه دیر میرسه استفاده میکنند که جدا نامردیه :cry:
اینطور سوال میدن تا اکثرا مطمئن باشند که سراسری سخته و لیاقتشو ندارن { درصورتی که اینطور نیست } و دانشگاهای دولتی پر از سهمیه ای های ناحقه که هیچی بارشون نیست:confused:
{البته یک عده هم خیلی زحمت میکشند و برای همین عده ای هم هستند که وقتی میرن داخل و اونا رو میبینند سرخورده میشن!! }
در حال حاضر خیلی از اونایی که لیاقت سراسری رو داشتن آزاد درس میخونند ، فقط به این خاطر که نمیخوان بیشتر از این عمرشونو برای آزمون ورودی های غیر استاندارد تلف کنند ، من با استعداد های زیادی رو میشناسم که جای اونها رو آدم های نالایقی اشغال کردن
یکی از فارغ التحصیل های ارشد برق امیرکبیر هست _ که در حال حاضر نتونسته کار خوبی پیدا کنه و الان خارج دکتری میخونه و بعید میدونم برگرده! _ از بس این دختر درس خوند چشماش کلی ضعیف شده ، همیشه ممتاز بوووووووود ؛ خیلی درس میخوند ، و واقعا ممتاز هستند ایشون
اما یک دانشجوی برق صنعتی شریف هم دیدم که واقعا ضریب هوشی پایینی داره ، اما چه میکنه این سهمیه !! اون اگه کلی هم درس میخوند فوقش ملی یک شهر دور افتاده قبول میشد !
خیلی سعی میکنند کارنامه ها رو خصوصی سازی کنند تا بقیه حتی متوجه فرق کارنامه ها نشن!
من کلی برای کنکور کارشناسی ناپیوسته درس خونده بودم ، اما وقتی کارنامه ها رو اون سال دیدم و دیدم یه بسیجی با -3% معارف و 5 % ادبیات و درصدهای افتضاح سایر دروس قبول شده از تعجب موندم!:eek:
کارنامشو هنـــــــوز save دارم! :surprised:
سراسری هم از سهمیه بومی و ... استفاده میکنند و یکی رو میشناسم که خیلی با اعتماد به نفس { بر خلاف اونایی که عادی کنکور میدن } از کنکور صحبت میکرد ، کلی دانشگاه آزاد رو مسخره و با تحسین از دولتی صحبت میکرد.........آخرشم کارنامش لو رفت و معلوم شد سهمیه بومی بوده ، الانم با همون کله گندگی بابا جونشون شغل دولتی دارند ولی تظاهر میکنه همت والای خودشه !
گول ریا و دروغهای همکلاسی هاتون رو نخورین ، مدت هاست که ادامه تحصیل در ایران پولی شده!!!، و دانشگاه آزاد سوالاش درسته قابل پیش بینی هم توش هست ، اما منطقی تره و خیلی از علاقه مندان به تحصیل { درسخون و باهوش با سهمیه عادی! } هستند که حاضرند برای تحصیل هزینه کنند!!!!!!!!!!
یک عده هم هستند که سودای برتری جویی بر دیگران اونا رو تسخیر کرده و حاضرند جوونشونو رو در راه سراسری بدهند تا عقده ی{{ برتری جویی و رسیدن به جایگاهی که همه کس به اون وارد نمیشن}} رو ارضا کنند!!

البته خیلی ها هم زحمت میکشند
خلاصه اینکه : دانشجوی دانشگاه آزاد هیچی از سراسری کم نداره { فقط بیشتر هزینه میکنه :confused: } + آزاد خیلی وقته جا افتاده و مدرکش رو همه قبول دارن ;)

آخرین ویرایش:

memarane

کاربر فعال
nina معلومه خیلی از این آزاد و دولتی بودن عذاب کشیدی.من خودم کارشناسی رو آزاد بودم حرفاتو تایید میکنم آزاد چیزی از سراسری کم نداره اتفاقا چون پول هم میدی لجت میگیره که بیشتر تلاش کنی و یاد بگیری.موفق باشی ایشالله.

golii

عضو جدید
سلام دوستان
چند روزی نبودم.چه خبرا؟
دارین حسابی میخونین؟
اسکیسا به کجا رسیده؟
موفق باشین

ahadi6688

عضو جدید
من آزمون آزادو علوم تحقیقات ثبت نام کردم .اول می خواستم تهران شمال یا مرکزو بزنم ولی بهم گفتن امسال استانی شده ترازاش زیاد فرق نداره .
کسی علوم تحقیقات ثبت نام نکرده؟

golii

عضو جدید
من آزمون آزادو علوم تحقیقات ثبت نام کردم .اول می خواستم تهران شمال یا مرکزو بزنم ولی بهم گفتن امسال استانی شده ترازاش زیاد فرق نداره .
کسی علوم تحقیقات ثبت نام نکرده؟
من هم تحقیقات زدم.

ahadi6688

عضو جدید
دانشگاه علوم تحقیقات نزدیک خونمونه قبول شدنش سخته .کاش همه قبول بشیم

golii

عضو جدید
بچه ها اخر نفهمیدین برای سازه و مبانی نظری چی باید بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sepideh2727

عضو جدید
سلام دوستان
با توجه به وقت كمي كه مونده به نظرتون كتاب هاي راهيان ارشد رو فقط بخونم كافيه؟همه كتابهاش رو؟
براي اسكيس هم سه تا كتاب طايفه؟
يه سوال ديگه؟درك عمومي و منظر ديگه در آزاد نيست؟
ممنون اگه جواب بديد

volga_red

عضو جدید
سلام دوستان
با توجه به وقت كمي كه مونده به نظرتون كتاب هاي راهيان ارشد رو فقط بخونم كافيه؟همه كتابهاش رو؟
براي اسكيس هم سه تا كتاب طايفه؟
يه سوال ديگه؟درك عمومي و منظر ديگه در آزاد نيست؟
ممنون اگه جواب بديد

من که دارم همینا رو می خونم

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
سال نو مبارک
من هنوز شروع نکردم به خوندن
همش مشغول پایان نامم هستم
بنظر شما الان شروع کنم امیدی هست؟
برا اسکیس هم دارم کلاس میرم

mehras khanum

عضو جدید
سلام.سال نوی همگی مبارک.
من هم خدابخوادتازه می خوام شروع کنم!
باحرف های بچه ها امیدوارشدم.

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام من تازه شروع کردم کتابای پارسه و ماهان رو دارم یعنی اگه اینارو بزارم کنار و تست سال های گذشته راهیان ارشد و سامان مرادی رو بخونم برا تئوری کافیه؟

omidtabrizi

عضو جدید
این یعنی امیدواری یا ناامیدی؟

fek mikonam bacheha kheyli ziad az had azad ro shookhi gereftan

injoori qabool nemishe kasi

vaqean kare badie ke alaki base omid dadan be bacheha migan azaad asooneo skisesho alaki cherto pert bekeshi 50 behet midano ...bade eyd ham shooroo koni miresio...hezarta az in harfa

hamechizo ya kheyli gonde mikonim ya kheyli koochik

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
fek mikonam bacheha kheyli ziad az had azad ro shookhi gereftan

injoori qabool nemishe kasi

vaqean kare badie ke alaki base omid dadan be bacheha migan azaad asooneo skisesho alaki cherto pert bekeshi 50 behet midano ...bade eyd ham shooroo koni miresio...hezarta az in harfa

hamechizo ya kheyli gonde mikonim ya kheyli koochik
موافقم، ممنون

MEHDI.880

عضو جدید
سلام بچه ها

من دانشجوی کارشناسی ارشد آزادم

سوالهای سالهای پیش رو حتما چند بار بخونین

تا می تونید اسکیس کار کنید اونم از کارا و کتابای آدم های صاحب سبک

کتابهای امسال طایفه و این جور آدما که دکون باز کردن رو بی خود نخونین که وقت تلف کردنه چون تموم حجماشو از کتابای

دکتر صدیق گرفته چون که خودشم شاگرد صدیق بود.مثلا موضوع پارسال حتی مکانش که بین نایین و یزد بود تو کتاب صدیق بود

فقط سعی کنین کپی نکنین چون بجز شما 1000 نفر دیگه هم اونا رو دیدن

بازم می گم اسکیس خیلی کار کنین و راندو

اگر کمکی خواستین بهم بگین

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها

من دانشجوی کارشناسی ارشد آزادم

سوالهای سالهای پیش رو حتما چند بار بخونین

تا می تونید اسکیس کار کنید اونم از کارا و کتابای آدم های صاحب سبک

کتابهای امسال طایفه و این جور آدما که دکون باز کردن رو بی خود نخونین که وقت تلف کردنه چون تموم حجماشو از کتابای

دکتر صدیق گرفته چون که خودشم شاگرد صدیق بود.مثلا موضوع پارسال حتی مکانش که بین نایین و یزد بود تو کتاب صدیق بود

فقط سعی کنین کپی نکنین چون بجز شما 1000 نفر دیگه هم اونا رو دیدن

بازم می گم اسکیس خیلی کار کنین و راندو

اگر کمکی خواستین بهم بگین

بنظر شما یکی مثل من که مطالعه ای نداشته با توجه به زمان مونده فقط تست های سال گذشته رو بخونه بجایی میرسه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.