دستشویی ها هم از لیست حریم خصوصی حذف شدند

آذرتاش

عضو جدید
آذرتاش جون شما نباید از این رفتار و واکنش ما خانوما ناراحت بشید اونجوری که گفتید خواهر ندارید مادرتون هم فوت کردن
پس زیاد نمی تونید حال و احساس خانوما رو درک کنید مسئله تنها مسئله همین مورد نیس مسئله ده تا صدتا نیس هر روز بیشتر و بیشتر میشه
حتما شنیدید که احساس امنیت از خود امنیت مهمتره
شما فرض کن این حس که همه دارن تورو می پاین تو وجودت تو ذهنت رسوب کنه چه اتفاقی می افته
اینکه حس کنی هیچ جا امنیت نداری
هیچ جا نمی تونی راحت باشی و خودت باشی بالاخره هر انسانی یه حریم خصوصی داره تا توش واقعا خودش باشه و این مسئله در مورد خانوما بخصوص خانومای ایرانی با این روش تربیتی و با این نگرش خیلی مسئله دار تر و حساس تر میشه

تو مراسم عروسی که می خوای بری باید محدود باشی لازم نیس کسی به آدم تذکر بده خود بخود خود آدم محدود میشه
تو استخر رفتن
تو مغازه ها و لباس فروشیا تو اتاق پرو
تو مسافرت تو دستشویی های عمومی
تو مهمونی های خونوادگی
حتی تو خونه خودت
از اون طرف هم هر روز انگشت اتهام به سمت دخترا و خانوما بیشتر زوم میشه که فلان هستن و بهمان
نمی خوام پای مسایل دیگه رو پیش بکشم اما تو کشور ما هیچ قانون درست حسابی پشت خانوما نیس
می دونید بخاطر همین مسایل به ظاهر کوچیک چه اختلافهایی بین زن و شوهرا افتاده
تا زنی بخواد ثابت کنه گنه کار نیس می دونید چه انرژهای بیهوده ای باید هدر بره چقدر باید تو راهروهای دادگاهها کلفت بشنوفه
مسایل فرهنگی اقتصادی وجود زنان خیابانی دختران فراری ووو........ همه دست به دست هم داده تا سالم رو هم به گند بکشه
نمی دونم چقد تونستم منظورمو برسونم
تو مملکتی که تو کوچه خیابون به خاطر دو سه تار موی خانوما وا اسلاما سر میدن و فلان حالا خیلی راحت آبروی یه انسانی باید این جوری بره
بحث ربودن زنا و دخترا تو پایتخت رو حتما شنید
اون بحثی رو هم که گفتید پولدار دارن هر غلطی می کنن هم مسئله دیگه و صد البت مشکلی دیگه هست ولی یادتون باشه اونجا زنی بوده که بنا به هر دلیلی رفته پیش اون یارو پولداره اما اینجا واینجور مواقع هیچ تمایلی وجود نداشته
من همه تاپیکهای شما را خوندم و به ذهنیت تون ایمان دارم و بشدت هم قبولتون دارم. این جواب شما را هم میبوسم و روی چشممم میذارم. کاش در طرح اولیه تاپیک اینجوری مینوشتید که دیگه مشگلی پیش نمیومد. شما هر بار آسیب شناسی ضعف های دین سیاسی شده و حکومت بنام دین را بخوبی در تاپیکهایی که میزنید بیان میکنید. من هم با این شکل انتقاد موافقم. به هر حال همانطور که گفتم: به دیدگاههای شما اعتماد دارم و قبول هم دارم. ما میتوانیم این مباحث را طوری بنویسیم که به جای اینکه احساسات خوانندگان جوان و کم سن و سال را بشدت تهییج کنه به آنها آگاهی بده و نیز بهشون یاد بده که چگونه به مسائل نگاه کنند. متاسفانه اکثر تاپیکهای شما در عین حقیقت گویی اینجوری نیستند و بر و بچه های تالار را بشدت تهییج منفی میکنند و اون بحث پختگی را بهشون یاد نمیدهید. هر تاپیکی هم میتونه احساسات انسان را قلیان بده و هم باید طوری نوشته بشود که خواننده همه نیروی خودش را صرف دادن جوابهای تند نکند و تفکر خلاق را یاد بگیرد. تاپیکهای شما اگر این جنبه را اموزش بدهد تاثیراتش بیشتر خواهد شد.

آذرتاش

عضو جدید
من فکر می کنم منظور آذرتاش این نبود که ایشون کار درستی کرده و یا اینکه بهش حق می ده...شاید منظورش این بوده باشه که پس چرا با بقیه بی حرمتیایی که به خانوما می شه برخورد نمی شه (نه اینکه چرا این موضوع باید مردمو ناراحت کنه) مثلا اون موردی رو که ایشون اشاره کردن یه جور تروتمیزی عادی شده که کسی اصلا نگاه بدی بهش نداره...من فکر می کنم ایشون می خواست یادآوری کنه که خیلی از خانوما متاسفانه خودشون با دست خودشون تن به کاری می دن که دست کمی از این بی حرمتی نداره ،خودشون اجازه می دن همچین بلایی سرشون بیاد و اونو بی حرمتی به حساب نمیارن...چون من خودم یه همچین نظری دارم ولی فکر کردم این تاپیک جای گفتنش نیست چون همه همین برداشتی رو می کنن که شماها کردین
شما بدرستی منظور منو گرفتید. ممنون از شما.
کاش شما بجای خیلی ها روانشناسی میخوندید.

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه تاپیکهای شما را خوندم و به ذهنیت تون ایمان دارم و بشدت هم قبولتون دارم. این جواب شما را هم میبوسم و روی چشممم میذارم. کاش در طرح اولیه تاپیک اینجوری مینوشتید که دیگه مشگلی پیش نمیومد. شما هر بار آسیب شناسی ضعف های دین سیاسی شده و حکومت بنام دین را بخوبی در تاپیکهایی که میزنید بیان میکنید. من هم با این شکل انتقاد موافقم. به هر حال همانطور که گفتم: به دیدگاههای شما اعتماد دارم و قبول هم دارم. ما میتوانیم این مباحث را طوری بنویسیم که به جای اینکه احساسات خوانندگان جوان و کم سن و سال را بشدت تهییج کنه به آنها آگاهی بده و نیز بهشون یاد بده که چگونه به مسائل نگاه کنند. متاسفانه اکثر تاپیکهای شما در عین حقیقت گویی اینجوری نیستند و بر و بچه های تالار را بشدت تهییج منفی میکنند و اون بحث پختگی را بهشون یاد نمیدهید. هر تاپیکی هم میتونه احساسات انسان را قلیان بده و هم باید طوری نوشته بشود که خواننده همه نیروی خودش را صرف دادن جوابهای تند نکند و تفکر خلاق را یاد بگیرد. تاپیکهای شما اگر این جنبه را اموزش بدهد تاثیراتش بیشتر خواهد شد.

:gol:
مرسی

قبول دارم باید طوری باشه تا ذهن خواننده بتونه به سمتی که منظور نویسنده بوده سوق پیدا کنه اما باور کنید بعضی وختا بعضی مطالب بعضی خبرا آنچنان انرژیی ازم می گیره که :(

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر می کنم منظور آذرتاش این نبود که ایشون کار درستی کرده و یا اینکه بهش حق می ده...شاید منظورش این بوده باشه که پس چرا با بقیه بی حرمتیایی که به خانوما می شه برخورد نمی شه (نه اینکه چرا این موضوع باید مردمو ناراحت کنه) مثلا اون موردی رو که ایشون اشاره کردن یه جور تروتمیزی عادی شده که کسی اصلا نگاه بدی بهش نداره...من فکر می کنم ایشون می خواست یادآوری کنه که خیلی از خانوما متاسفانه خودشون با دست خودشون تن به کاری می دن که دست کمی از این بی حرمتی نداره ،خودشون اجازه می دن همچین بلایی سرشون بیاد و اونو بی حرمتی به حساب نمیارن...چون من خودم یه همچین نظری دارم ولی فکر کردم این تاپیک جای گفتنش نیست چون همه همین برداشتی رو می کنن که شماها کردین
اخه اون بی حرمتیا طرف خودش انتخاب میکنه اونجا یارو میدونه چه بلایی قراره سرش بیاد اما اینجا نه

بی خبر از همه میره اتاق پرو . یا هر جا دیگه

الان ما رو تولد دعوت میکنن اولین سوالی که میپرسیم اینه که فیلمبرداریه؟
اتاق پرو میریم 5 دقیقه میمونیم همه جا رو چک میکنیم حتی میگیم پشت به اینه لباسمو عوض کنم

بعدش ما که نباید تاوان مشکل اخلاقی بثیه زنا رو پس بدیم این انصافه؟

آذرتاش

عضو جدید
شقایق جوون..منم سه مین پیش به همین نتیجه رسیدم!!!!:D;):gol:
فرمایشات ne_sh67

منم از تجربه خودم از برخورد با این شهر ها میگم...همه جا هم آدم خوب و بد داره...امیدوارم کسی دلگیر نشه!!!
شیرازی عمیقا اهل جادو و طلسم و این داستانها هستن چون جمعیت یهودی نشینشون خیلی بالا است....
اصفهانیا خیلی خودخواهن...یعنی فقط خودشون ومیبینن..
مشهدی ها فاجعه اند!!!!!!خیلی بد ذاتن!!

بعد به من میگه نباید نظر خودم رو در مورد مثلآ یه تاپیک بدم. حالا خودش این منطق بالا رو داره. ما را هم قبول نداره. چپ و راست توهین میکنه. با همکاری اون یکی . روانشناس هم هستن دو نفری شون.
اگه بس نیست ادامه میدیم.

[/SIZE]

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اخه اون بی حرمتیا طرف خودش انتخاب میکنه اونجا یارو میدونه چه بلایی قراره سرش بیاد اما اینجا نه

اتاق پرو میریم 5 دقیقه میمونیم همه جا رو چک میکنیم حتی میگیم پشت به اینه لباسمو عوض کنم

می دونم شما چی می گین خب من خودم دخترم ناسلامتی...
ولی اصل مشکلی که من می گمو شما خودت اشاره کردین : اون بی حرمتیا طرف خودش انتخاب میکنه....مشکل من اینه که چرا طرف باید اون قدر کوچیک باشه و بخواد بی حرمتی رو انتخاب کنه قطعا اون آدم واسه خودش ارزش قائله ولی خب یه جورایی فضای ذهنش طوری شده که حس نمی کنه الان داره بهش بی احترامی می شه...حرف آذرتاش هم فکر می کنم این بود که این کاری که اونا قبولش می کنن مصداق باکلاس تر همین اتفاقیه تو قطار اتفاق افتاده...و تازه خیلی هم بدتر چرا چون کسی که خودش مواظبه خدای نکرده اگه اتفاقی هم بیافته واسش حتما خیلی ناراحت می شه ولی تو دادگاه وجدانش آسودست که خودش نخواسته بود حقش این طوری ضایع شه ولی وای به روز اونی که خودش انتخاب می کنه این مسیرو و یه روز می فهمه که چی کار کرده با خودش...واقعا عذاب روحیش اون موقع بیشتر می شه...حرفای منو آذرتاش هم در مورد این وضعیت بود

در ضمن من که نگفتم ما باید تاوان اونارو بدیم...من منظورم اینه که باید طوری فرهنگ سازی بشه که اونایی که این کارا رو می کنن بدونن که داره بهشون بی حرمتی می شه...اگه می شد رو در رو حرف بزنیم واقعا می تونستم منظورمو کامل کامل برسونم ولی حیف که این محیط تایپی اجازه نمی ده آدم منظورشو خوب برسونه...

آخرین ویرایش:

yapoo

عضو جدید
شما هم متن جواب منو نفهمیدی. درک این مفاهیم برات سخته. سطحی میخونی. دنبال بهانه هم نباش . درد شما از یه تاپیکهای دیگه است. من نه سبزم نه قطره و نه هیچ جیز دیگه. منطق هم دارم. کاری نکنید که رو در رو بشیم. تالار گفتگو برای ابراز نظرهست نه هجوم کشی.

هجوم کشیو خداییش نشنیده بودم تا حالا!!!!!

در ضمن رودر رو کن بببینم تو چی از جو جامعه و شهرهای ایران میدونی که داری از نوک دماغت با بقیه حرف میزنی؟

برو به درد خودت برس تویی که مفهوم گفتگو رو نفهمیدی هنوز برات متاسفم ولی هروقت خواستی باخودم رودر رو کن

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها خواهشا به هم توهین نکنیم...یه سو تفاهماتی پیش میاد پی گیری که می کنیم می شه بی حرمتی...سعی کنیم دوستانه و محترمانه بحث کنیم با هم

آذرتاش

عضو جدید
شقایق جوون..منم سه مین پیش به همین نتیجه رسیدم!!!!:D;):gol:
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله آذرتاش
به نظرم این کار اون ادم یه اتفاق خیلی عادی است و ربطی به شخصیت همه مردم ایران ندارد که با این بهانه زیر سئوال برود. تشبیه با این شدت را قبول نمیکنم. فقط یک اتفاق بد هست. پول داشت اون یکی کار رو میکرد. نداره از این راه ارضاء میشه. مهم هم نیست. بخاطر س.ک.س قتل که نکرده؟ این کار ها در همه دنیا اتفاق می افته و ملتها از این نظر زیر سئوال نباید برن. مشکل بی پولیه . ثروتمندا هر روز هزار تا دختر بیگناه را بدبخت میکنند هیشکی هم خبردار نمیشه. ما یاد گرفتیم که کاری به اونا نداشته باشیم و بدبختا رو هو کنیم. جلال الدین فارسی یادتون نیست؟
جواب بی دلیل ne_sh67
ne_sh67
نشد توی یه تاپیک از این افاضات شما بهره مند نشیم..تو نظر ندی که ...

آذرتاش

عضو جدید
هجوم کشیو خداییش نشنیده بودم تا حالا!!!!!

در ضمن رودر رو کن بببینم تو چی از جو جامعه و شهرهای ایران میدونی که داری از نوک دماغت با بقیه حرف میزنی؟

برو به درد خودت برس تویی که مفهوم گفتگو رو نفهمیدی هنوز برات متاسفم ولی هروقت خواستی باخودم رودر رو کن

آقای Hapoo تو که خیلی می فهمی این مضخرفات رو گفتی؟ که در زیر برات کپی کردم
کافیه پاتو یه بار ازین مملکت ببری بیرون تا ببینی دنیا پوئن مثبتو بتو ایرانی میده یا به هر عرب هرکجای دنیا

واقعا برای ایران ایرانی متاسفم که متعصبش تویی

عرب الان تو هرچیز ازما جلوتره . به جای...

گیرم که مایه شما این مساله روهم بخواد

مسلمون مگه فقط شیعه دوازده امامیه؟
شما زیاد بخودت فشار نیار همونی که هستیو ادامه بده
حیف نون کارت عابر بانکش رو می اندازه توی حرم امام رضا، می گه: حاجتم رو بده تا رمزش رو بگم!
شما لطف کن به فکر مسلمونایه مملکت خودمون باش اسراییل هر چقدرم جنیاتکار باشه مرمه خودشو نمیکشه.
من این مقایسه رو قبول دارم دولت ولسه هر سالش یه برنامه متفاوت میریزه حالا ما با 1400سال پیش مقایسه کنیم...
..........................................
جواب اول و اخر به تو و امثال تو
بدبخت تازه کامپیوتر و اینترنت دیده. این همه منطق تونیست مگه/
تو ی بدبخت تجزیه طلب که همیشه به فکر نابودی ایران هستید.
همه تونو میشناسم و میدونم چقدر به خون ایرانی تشنه هستید.
گذشت اون موقع که تاخت و تاز کنید و شیعیان رو بکشید.
نه با خودت و نه با مرامت و نه با اعتقاداتت موافق نیستم. ارزش بحث هم نداری .
اولین و آخرین جواب.

آخرین ویرایش:

yapoo

عضو جدید

ای جان نظر میده گل من بگو بگو
هرچی تو بگی معلومه که درسته:heart:

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز

فرمایشات ne_sh67

منم از تجربه خودم از برخورد با این شهر ها میگم...همه جا هم آدم خوب و بد داره...امیدوارم کسی دلگیر نشه!!!
شیرازی عمیقا اهل جادو و طلسم و این داستانها هستن چون جمعیت یهودی نشینشون خیلی بالا است....
اصفهانیا خیلی خودخواهن...یعنی فقط خودشون ومیبینن..
مشهدی ها فاجعه اند!!!!!!خیلی بد ذاتن!!

بعد به من میگه نباید نظر خودم رو در مورد مثلآ یه تاپیک بدم. حالا خودش این منطق بالا رو داره. ما را هم قبول نداره. چپ و راست توهین میکنه. با همکاری اون یکی . روانشناس هم هستن دو نفری شون.
اگه بس نیست ادامه میدیم.

[/SIZE]

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله آذرتاش
به نظرم این کار اون ادم یه اتفاق خیلی عادی است و ربطی به شخصیت همه مردم ایران ندارد که با این بهانه زیر سئوال برود. تشبیه با این شدت را قبول نمیکنم. فقط یک اتفاق بد هست. پول داشت اون یکی کار رو میکرد. نداره از این راه ارضاء میشه. مهم هم نیست. بخاطر س.ک.س قتل که نکرده؟ این کار ها در همه دنیا اتفاق می افته و ملتها از این نظر زیر سئوال نباید برن. مشکل بی پولیه . ثروتمندا هر روز هزار تا دختر بیگناه را بدبخت میکنند هیشکی هم خبردار نمیشه. ما یاد گرفتیم که کاری به اونا نداشته باشیم و بدبختا رو هو کنیم. جلال الدین فارسی یادتون نیست؟
جواب بی دلیل ne_sh67
ne_sh67
نشد توی یه تاپیک از این افاضات شما بهره مند نشیم..تو نظر ندی که ...

پاسخ به این مطالب چون مرتبط با بحث تاپیک نیست به صورت شخصی داده می شود!

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بار استثناء حرفاتون درسته....
اما این نوع نگرش نه تنها سازنده نیست بلکه کاملا ویرانگر و نابود کننده است...شما به خواننده کم سن باید فرصت بدی ابتدا احساساتش و بروز بده و تخلیه کنه..وقتی شرایط منطقی پیدا کرد از جبهه های دیگر موضوع را به چالش بکشید...
و در ضمن ابراز همدردی با کسانی که مستقیما یا غیر مستقیم از این جریان آسیب خوردن یا تحت تأثیر قرار گرفتن ، موضوعات و مباحث منطقی مطرح کنید...در این صورت قطعا شنونده با ذهن باز تر و روشن تری از حرفاتون استقبال میکنه..
در یک بحث مخصوصا بحث های اجتماعی به یکباره با شنیدن یک خبر کسی قضاوت منطقی نمیکنه. .ما هیچ کدوممون تحلیل گر مسایل اجتماعی و جامعه شناختی نیستیم و در وهله اول از نظر احساسی جریان و بررسی میکنی...
اگر به طرف مقابل فرصتی برای بیان احساساتش ندید و یا احساس فرد را با انگ کم سن و سال بودن یا داشتن نظریات صرفا احساسی سرکوب کنید قطع به یقین با جبهه گیری و گارد گیری و جواب های تند و تیز رو برو میشید.
اتفاقی که توی همه تاپیک ها برای شما رخ میده..
قبل از انتقاد از دیگران فرصتی برای اصلاح خودتون قائل شید!!:gol:

آخرین ویرایش:

آذرتاش

عضو جدید
این بار استثناء حرفاتون درسته....
اما این نوع نگرش نه تنها سازنده نیست بلکه کاملا ویرانگر و نابود کننده است...شما به خواننده کم سن باید فرصت بدی ابتدا احساساتش و بروز بده و تخلیه کنه..وقتی شرایط منطقی پیدا کرد از جبهه های دیگر موضوع را به چالش بکشید...
و در ضمن ابراز همدردی با کسانی که مستقیما یا غیر مستقیم از این جریان آسیب خوردن یا تحت تأثیر قرار گرفتن موضوعات و مباحث منطقی مطرح کنید...در این صورت قطعا شنونده با ذهن باز تر و روشن تری از حرفاتون استقبال میکنه..
در یک بحث مخصوصا بحث های اجتماعی به یکباره با شنیدن یک خبر کسی قضاوت نمیکنه..ما هیچ کدوممون تحلیل گر مسایل اجتماعی و جامعه شناختی نیستیم و در وهله اول از نظر احساسی جریان و بررسی میکنی...
اگر به طرف مقابل فرصتی برای بیان احساساتش ندید و یا احساس فرد را با انگ کم سن و سال بودن یا داشتن نظریات صرفا احساسی سرکوب کنید قطع به یقین با جبهه گیری و گارد گیری و جواب های تند و تیز رو برو میشید.
اتفاقی که توی همه تاپیک ها برای شما رخ میده..
قبل از انتقاد از دیگران فرصتی برای اصلاح خودتون قائل شید
!!:gol:

دلیل مخالفت شما با من نه بخاطر این مباحثه. فکر میکنم که شما چون سنی هستید و من شیعه . به همان دلیل شما ناخود آگاه واکنش تحقیر کننده نشان میدهید. چون این نوع رفتار ها را به شما آموزش داده اند. تو همان سنندج و جا های دیگه.
کسی هم تا به حال در مقابل تاپیکها و نظرات من جبهه گیری شخصی نکرده. هر چه بوده عقیده ای بوده و بسیار هم خوب و سازنده است. بجز شما و اون آقای آپو یا هاپو که بیخودی و به جهت تعصب کورکورانه خودشو خراب میکنه. که همون آدم هم جزو هان اموزش دیده هاست . آواتار اون آدم هم و اسمش همان آپوی قاتل و تروریسته . نگو که نفهمیدم.
من مثل شما نیستم که از طریق موساد و سی آی ا اصلاح بشم. ما خودمون خودمونو اصلاح می کنیم. و در ضمن من اشکالی در خودم نمیبینم که خودمو اصلاح کنم.

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل مخالفت شما با من نه بخاطر این مباحثه. فکر میکنم که شما چون سنی هستید و من شیعه . به همان دلیل شما ناخود آگاه واکنش تحقیر کننده نشان میدهید. چون این نوع رفتار ها را به شما آموزش داده اند. تو همان سنندج و جا های دیگه.
کسی هم تا به حال در مقابل تاپیکها و نظرات من جبهه گیری شخصی نکرده. هر چه بوده عقیده ای بوده و بسیار هم خوب و سازنده است. بجز شما و اون آقای آپو یا هاپو که بیخودی و به جهت تعصب کورکورانه خودشو خراب میکنه. که همون آدم هم جزو هان اموزش دیده هاست . آواتار اون آدم هم و اسمش همان آپوی قاتل و تروریسته . نگو که نفهمیدم.
من مثل شما نیستم که از طریق موساد و سی آی ا اصلاح بشم. ما خودمون خودمونو اصلاح می کنیم. و در ضمن من اشکالی در خودم نمیبینم که خودمو اصلاح کنم.
چه جالب..اولا من تهرانیم..ثانیا من شیعه ام!!!

همین غرور شما است که ...

فریفتگی و خودبینی تکامل انسان را متوقف می کنه و باعث انحطاط و عقب گردش میشه..چون وقتی آدم به نظر و عمل و عقلش مغرور میشه نقایص خودشو نمیبینه و کسی هم که احساس نقص نکنه تکامل پیدا نمیکنه ...
حدیث جالبی داریم از امام علی : کسی که جاهل باشد مغرور می شود و امروزش از دیروزش بدتر است.
:gol::gol:

آذرتاش

عضو جدید
چه جالب..اولا من تهرانیم..ثانیا من شیعه ام!!!
:gol::gol:
اینا رو بیخیال شو. فقط یادت باشه وقتی استاتر یک تاپیکی شما نیستی و یکنفر نظرش رو میگه , شما از عوض استاتر جواب نده که یکنفر بیاد تو متن یا نه ؟ نظیر همان جوابی که به من دادی و قضیه این شد که کاش نمی شد. .در مورد اون مسائل اعتقادی هم میخوام بگم تا دیروز هر چه شنیده بودم چشم بسته قبول کردم و شد آنچه که نباید میشد.( در حوزه دین)
حالا میخوام خودم باشم. با اجازه شما میخوام بگم حضرت علی هم گفته که گفته. من کار ی به این حرفا ندارم. من میخوام خودم باشم. جاهل کسی است که حتی گفته خدا را هم بی شرط و شروط قبول کند . نه آنکس که میخواد خودش باشد. این برداشت شما کج فهمیدن دین است که الان برای کل دنیا معضل شده ایم.
من یک انسانم و ایرانی هم هستم و ترک هم هستم. شم اگر با این سه کلمه مشکلی نداشته باشی , میتونیم این کشور را از نو بسازیم. مخصوصآ با اون سومی که من شک دارم مشکلی نداشته باشی . هم شما و هم خیلی از فارس های هموطن. در هر حال برتری همیشه با عقل است.
موفق باشید.:gol:

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه دیگه میخوان از ر..... مردمم فیلم بگیرن ؟؟؟

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونم شما چی می گین خب من خودم دخترم ناسلامتی...
ولی اصل مشکلی که من می گمو شما خودت اشاره کردین : اون بی حرمتیا طرف خودش انتخاب میکنه....مشکل من اینه که چرا طرف باید اون قدر کوچیک باشه و بخواد بی حرمتی رو انتخاب کنه قطعا اون آدم واسه خودش ارزش قائله ولی خب یه جورایی فضای ذهنش طوری شده که حس نمی کنه الان داره بهش بی احترامی می شه...حرف آذرتاش هم فکر می کنم این بود که این کاری که اونا قبولش می کنن مصداق باکلاس تر همین اتفاقیه تو قطار اتفاق افتاده...و تازه خیلی هم بدتر چرا چون کسی که خودش مواظبه خدای نکرده اگه اتفاقی هم بیافته واسش حتما خیلی ناراحت می شه ولی تو دادگاه وجدانش آسودست که خودش نخواسته بود حقش این طوری ضایع شه ولی وای به روز اونی که خودش انتخاب می کنه این مسیرو و یه روز می فهمه که چی کار کرده با خودش...واقعا عذاب روحیش اون موقع بیشتر می شه...حرفای منو آذرتاش هم در مورد این وضعیت بود

در ضمن من که نگفتم ما باید تاوان اونارو بدیم...من منظورم اینه که باید طوری فرهنگ سازی بشه که اونایی که این کارا رو می کنن بدونن که داره بهشون بی حرمتی می شه...اگه می شد رو در رو حرف بزنیم واقعا می تونستم منظورمو کامل کامل برسونم ولی حیف که این محیط تایپی اجازه نمی ده آدم منظورشو خوب برسونه...
:gol:
آقای Hapoo تو که خیلی می فهمی این مضخرفات رو گفتی؟ که در زیر برات کپی کردم
کافیه پاتو یه بار ازین مملکت ببری بیرون تا ببینی دنیا پوئن مثبتو بتو ایرانی میده یا به هر عرب هرکجای دنیا

واقعا برای ایران ایرانی متاسفم که متعصبش تویی

عرب الان تو هرچیز ازما جلوتره . به جای...

گیرم که مایه شما این مساله روهم بخواد

مسلمون مگه فقط شیعه دوازده امامیه؟
شما زیاد بخودت فشار نیار همونی که هستیو ادامه بده
حیف نون کارت عابر بانکش رو می اندازه توی حرم امام رضا، می گه: حاجتم رو بده تا رمزش رو بگم!
شما لطف کن به فکر مسلمونایه مملکت خودمون باش اسراییل هر چقدرم جنیاتکار باشه مرمه خودشو نمیکشه.
من این مقایسه رو قبول دارم دولت ولسه هر سالش یه برنامه متفاوت میریزه حالا ما با 1400سال پیش مقایسه کنیم...
..........................................
جواب اول و اخر به تو و امثال تو
بدبخت تازه کامپیوتر و اینترنت دیده. این همه منطق تونیست مگه/
تو ی بدبخت تجزیه طلب که همیشه به فکر نابودی ایران هستید.
همه تونو میشناسم و میدونم چقدر به خون ایرانی تشنه هستید.
گذشت اون موقع که تاخت و تاز کنید و شیعیان رو بکشید.
نه با خودت و نه با مرامت و نه با اعتقاداتت موافق نیستم. ارزش بحث هم نداری .
اولین و آخرین جواب.

شخصیتم معلوم شدبا توهین به اسم کاربرا
بحث با تو هیچ فایده نداره :mad: دفعه اخرت باشه توهین میکنی:mad:

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی وختا حالم از مردمان کشور خودم بهم میخوره
راسی چه به روز ما اومده چرا باید به اینجا برسیم که اینقد ذلیل و خوار بشیم
همین الان داشتم تو خبرا مرور می کردم چشم خورد به این خبر

فیلم برداری از دستشویی زنانه در قطار تهران - مشهد

سایت آفتاب: یک مامور قطار مشهد - تهران در حالی که از دستشویی زنانه قطار شرکت رجاء فیلم برداری می کرد توسط یکی از مسافران دستگیر شد.
آفتاب: یک مامور قطار مشهد - تهران از دستشویی های زنانه قطار شرکت رجاء دوربین فیلمبرداری می کرد.
مامور قطار شماره 343 سه شنبه ساعت 21:45 دقیقه که مشهد را به مقصد تهران ترک کرده بود، پیش از ورود هر خانم به دستشویی وارد سرویس های بهداشتی می شد و دوربین موبایل خود را به گونه ای جاسازی می کرد که از استفاده کنندگان از دستشویی ها فیلمبرداری کند.
این فرد هنگامی که قصد داشت برای چندمین بار این حرکت را تکرار کند، از سوی یکی از مسافران مورد ظن قرار می گیرد و هنگام استفده از سرویس بهداشتی متوجه دوربین در حال فیلمبرداری می‏شود و این اتفاق را به رییس قطار گزارش می کند.
ظاهرا رییس قطار نیز با دستگیری این فرد وی را به حراست شرکت رجا تحویل می دهد.

این اولیش نیس آخریش هم نخواهد بود ببین تا کجا طرف ذلیل میشه که .....:mad:

فیلم برداری از مراسم عروسی تو تالار

فیلم برداری از مراسم چشن تولد

فیلم برداری از استخرها

و حالا فیلم برداری از دستشویی

یه چرخی هم تو نت بزن پر شده از تبلیغ انواع دستگاههای استراق سمع وسرک کشیدن تو زندگی خصوصی اشخاص

واقعا ما به کجا رسیدیم مردهای ما به کجا رسیدن که برا دیدن یه قسمت از بدن خانوما له له می زن و ......:(

حریم خصوصی

حریم خصوصی

خیلی مسخره هس
تو صفحه حوداث رو دیدید

مردی بخاطر اینکه عکسهای خصوصی همسرش تو نت پخش شده زنش رو کشت یا طلاق داد
سو استفاده از یه دختر جوون توسط یه مرد غریبه
گرفتن حق السکوت و.........

الی آخر
این اواخر هم که کل اس ام اس و مکالمات تلفنی شنود میشود

هرکسی یه آشنایی تو مخابرات داشته باشه خیلی راحت می تونه مکالمات افراد رو گوش کنه

عجب کشور گل و بلبلی

راسی باید به چی مون بنازیم

متاسفم

واقعا متاسفم
اخه چرا اونجا جای دیگه نبود بره فیلم بگیره حتما فلمهاش هم بو میده اه اه اه:confused::confused:

mina_1367

عضو جدید
شما هم متن جواب منو نفهمیدی . حتمآ سنت کمه . مشروط هم که شدی . همه مشکل ما همینه که نمیفهمیم ولی فکر میکنیم درست ترین نظر رو ما داریم. یه نفر رفته تو دستشویی قطار جند تا فیلم تو اون تاریکی مثلآ گرفته. حالا ببین چه قشقرقی راه انداختید . انگار که . . . .

شما هم متوجه قسمتی که گفتید و مد نظر من بود نشدید حتما سنتون کم نیست . اگه دست گذاشتم روی قسمتی که شما بد بیانش کردید حتما سنم کمه ! اگه تو امضام لینک انجمن مشروط(دانشجویان ایران)هست که اونجا مدیر برنامه نویسیش هستم و سعی کردم پاسخگوی بقیه باشم هم حتما مشروطم که شدم دیگه اصلا بهتره حرف نزنم ! تاریخ عضویتم هم که میگه ای بگی نگی 4 تا تاپیک اینجا دیدم که اونم حتما .... !
شاید مشکل اینجا بود که من دست گذاشتم روی قسمتی از نوشته شما که بد بیان شده بود !!! و طبیعتا هر منظور دیگه ای که داشت نامناسب گفته شده بود !!! همه مشکل ما اینه که نمیفهمیم و در مورد اینکه دیگران چی فکر می کنند قبلا از اینکه بگن هم نظر میدیم !!!
یه نفر رفته یه کاری کرده شما میگی بابا پولدارا که مشکلی ندارن این بدبخت بی پوله دیگه مجبور شده ! شما خودت یه بار دیگه نوشته ات رو بخون ببین که شاید منظورت این نبوده ولی طوری بیان کردی که این مطلب رو نشون میده !!!

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونید بدترین قسمتش چیه سارا خانم؟
فروش این تجهیزات جاسوسی توسط پست ج. ا. ا
مثلا به کسی چه که توی اتاق بغلی چه خبره؟ یا این دوربینهای جاسوسی و ... و به قول خودشون ضد غیبت! واقعا شرآوره

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونید بدترین قسمتش چیه سارا خانم؟
فروش این تجهیزات جاسوسی توسط پست ج. ا. ا
مثلا به کسی چه که توی اتاق بغلی چه خبره؟ یا این دوربینهای جاسوسی و ... و به قول خودشون ضد غیبت! واقعا شرآوره

دقیقا;)
و می دونید بدتر از اینش چیه اینه که این دستگاههای شنود رو حتی مهندسای برق ما به عنوان یه پروژه دانشجویی می سازن و با قیمتهای ارزون در حد 12 تومن می فروشن وچقدم طرفدارداره

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا;)
و می دونید بدتر از اینش چیه اینه که این دستگاههای شنود رو حتی مهندسای برق ما به عنوان یه پروژه دانشجویی می سازن و با قیمتهای ارزون در حد 12 تومن می فروشن وچقدم طرفدارداره
متاسفانه کسی برای اخلاق و حریم شخصی(چه فیزیکی و چه فکری) پشیزی ارزش قائل نیست. فرق انسان با حیوان ادبشه وگرنه انسان هم حیوانیه که 2 پا داره