به چه کسایی نباید سلام کنیم؟

YuMi

اخراجی موقت
.
.
.
.
.
.
.
به این 6 گروه:
.
.
.
.
حضرت علی (ع): می فرماید که به شش شخص سلام نکنید :1.یهودی 2.اهل موسیقی و نوازندگی 3.مسیحی 4.شخص آوازه خوان 5.کسی که در حال بازی شطرنج است 6.کسی که شوخی اش فحش مادر است. خصال الصدوق جلد 1 صفحه 275

mahsajoonevar

اخراجی موقت
.
.
.
.
.
.
.
به این 6 گروه:
.
.
.
.
حضرت علی (ع): می فرماید که به شش شخص سلام نکنید :1.یهودی 2.اهل موسیقی و نوازندگی 3.مسیحی 4.شخص آوازه خوان 5.کسی که در حال بازی شطرنج است 6.کسی که شوخی اش فحش مادر است. خصال الصدوق جلد 1 صفحه 275[/QUیعنی به غیر مسلمونا سلام نکنیم؟؟؟؟فکر نکنم این حدیث معتبری باشه !!

mahsajoonevar

اخراجی موقت
یعنی به غیر مسلمونا سلام نکنیم؟؟؟؟فکر نکنم این حدیث معتبری باشه !!

Hps

عضو جدید
کاری به درست یا غلط(معتبر یا غیر معتبر بودن)این حدیث ندارم اما
حداقل درمورد شطرنج وحتی بازی کردن وبدتر نگاه کردنش اونقدر حدیث معتبردیدم که ادم الان شرمش میاد نقلشون کنه
بالاخره هست از این چیزا

YuMi

اخراجی موقت
کاری به درست یا غلط(معتبر یا غیر معتبر بودن)این حدیث ندارم اما
حداقل درمورد شطرنج وحتی بازی کردن وبدتر نگاه کردنش اونقدر حدیث معتبردیدم که ادم الان شرمش میاد نقلشون کنه
بالاخره هست از این چیزا

اوهوم
میخوای بیارمشو؟:redface:

xfx2010

کاربر فعال
فحش مادرشو قبول دارم ولی بقیشو بعید میدونم اعتبار داشته باشه

سايبر

اخراجی موقت
.
.
.
.
.
.
.
به این 6 گروه:
.
.
.
.
حضرت علی (ع): می فرماید که به شش شخص سلام نکنید :1.یهودی 2.اهل موسیقی و نوازندگی 3.مسیحی 4.شخص آوازه خوان 5.کسی که در حال بازی شطرنج است 6.کسی که شوخی اش فحش مادر است. خصال الصدوق جلد 1 صفحه 275

اين حديث در آدرس فوق وجود ندارد واين كاربر كه اين حديث جعلي نقل كرده است ، منظورش به سخره گرفتن دين وبدبين نمودن مردم به اسلام است
دروغ محض است

سايبر

اخراجی موقت
.
.
.
.
.
.
.
به این 6 گروه:
.
.
.
.

به نظر من به همين كاربر نبايد سلام كرد هيچ حتي نبايد به او توجه كرد چون يك دروغ بزرگ به يك امام معصوم نسبت داد :mad:

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
۹۰٪ حدیث هایی که می بینید دروغی بیش نیستن و همه تحریف شده و ساخته ذهن های کثیف نویسندگان کتاب های حدیث هستن...

منم همين فكر رو ميكنم،من كه فقط قرآن رو قبول دارم و مفاتيح و نهج البلاغه.همين.:smile:

YuMi

اخراجی موقت
به نظر من به همين كاربر نبايد سلام كرد هيچ حتي نبايد به او توجه كرد چون يك دروغ بزرگ به يك امام معصوم نسبت داد :mad:
:D

حدیث منبع داشت
آقای کابر تازه وارد تا تاریخ عضویت دو روز پیش

اخراج میشی چرا یوزر جدید میسازی ؟
صبر کن تموم شه مدت محرومیتت;)

بالا