yapoo
پسندها
213

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • مرسی از لطفتون.من یه تبلیغاتی نیستم به هیچ وجه!فقط نمی دونم چرا بعضی ها نمی خوان حرف حساب را قبول کنند؟؟؟؟؟؟؟
  من معلومه به کی رای می دهم! به کسی که دوستش دارم!
  سلام دیگه نخواستم تو تاپیک غیر مربوط بنویسم. من میگم کلمه درست CANDIDATE لاتینه .اگر بخواهی درست تلفظ کنی باید بگی کاندیدیت . حالا کاندید به چه زبانی معنی بدی می ده
  میتونم بپیرسم شما به چه دلیل می گوید من با نام کاربری که مد نظر شما می باشد رفاقت دارم؟ کلیه اعضای باشگاه اطلاع دارند که نه با کسی دوستی دارم و نه با کسی ارتباط دارم به خاطر نوع اخلاقم. پس فکر کنم این خود نوعی بی احترامی می باشد به من که به من می گویید که با چه کسی رفاقت دارم و چگونه مدیریت میکنم، و ضمنا من اینجا رو با هیچ کجا مقایسه نمی کنم و جای دیگر رو هم با اینجا مقایسه نمی کنم. و به اینجانب هم هیچ گونه ارتباطی ندارد که در کجا ها چه فعالیت هایی می شود.
  دوستانی که ازین صفحه بازدید میکنید جهت پی بردن به صحت دوست گرانقدر شادمهرباز بزرگ تاریخ عضویت هردوی مارو باهم مقایسه کنید.به عظمت شخصیتی ایشون پی خواهید برد.
  سلام، شما گزارش دادید مدیر مربوطش میان و رسیدگی می کنن.
  چی شده آقا pooyaازت خبری نیس؟گویاشهیدشدی.گفتم جزوءبرق خواستی یه خبربده
  یه لینک گذاشتم توی تاپیکت ... اصلا رفتی باز کنی ببینی ... عکست تکراری بود پویا جان ...
  منم بستم تا بحث رو توی همون تاپیک قبلی ادامه بدین !
  اگه قبل از زدن تاپیک سرچ کنی این جور مشکلا پیش نمی اد و اینقدر از دست من شاکی نمی شی ....
  موفق باشی ... یا حق
  زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم
  ناز بنیاد مکن تا نکنی بنیادم
  می مخور با همه کس تا نخورم خون جگر(.....:biggrin:.)
  سر مکش تا نکشد سر به فلک فریادم
  آخي بابا من متعلق به همه هستم پويا جان انحصاري كه نيستم الان مسعود بيچاره تو خماريه منه
  پويا جونم اينو از نت برات پيدا كردم اميدوارم كمي روحيه پيداكني(تجربه يكييه كه مرزن آباد بوده)
  مرزن آباددددددددد
  اونجا جای خوبی برای کاردانی ها و کارشناسی ها هست ولی جای وحشتناکی برای سرباز صفرهاست . اونها هیچ چیزی ندارن بدترین ظلم هم در حقشون می شه پادگان آبخوری نداره باید از توالت آب بخوری پر از کثافت هست دستشویی هاش . ولی آسایشگاه خوبی داره ؛ گردان امام حسین جای وحشتناکیه ولی امام حسنی ها براشون بهشته. مرخصی هم خبری نیست مگر اینکه زرنگ باشید . و اینکه زیاد سخت نمی گیرن . در ضمن غذاهاش هم خوب هست و هم بد در کل در حد متوسط. سه تا بوفه داره که می تونید غذاهای خودتونو از بوفه ها بخرید ساندویج خوشمزه ای هم داره البته در حد همون جاست سالن ها ورزشی داره و زمین فوتبال و منظره دیدنی که اگر دلگیر باشید اصلا به این چیزها اهمیت نمی دید .
  سلام دوست عزیز
  آره دانشگاه کردستانم
  مدیریت بازرگانی می خونم
  سلام دوست عزیز
  خوشحالم از آشناییتون
  وهم خوشحال از اینکه یه کرد دیگه رو تو باشگاه می بینم
  سلام من از بوعلی میگم:دانشگاه بدی نیست ولی درس خوندن تو بوعلی و سروکار داشتن با استاداش دل و جرات میخواد!ولی یه واقعیت اینکه جو بچه های مکانیکش خیلی بده! البته تو دانشگاه های دیگه خیلی اسم و رسم داره مخصوصا ارشد و دکتراش! اما من که دعا میکنم تهران قبول شی!!
  در مورد آخرین رتبه قبولی باید کمی پرسوجو کنم، ولی خوابگاه برای دانشجوهای ارشد در حد قابل قبولیه، اونارو از لیسانسیا جدا میزارن. اتاقها 6 نفرست، بغیر از ایام تعطیل شام در محوطه توزیع میشه، خوابگاه در محوطه دانشگاست، تا شهر 6کیلومتر فاصلست که برای گردشو احتیاجات خاص دانشجوهامیرن اونجا، خود خوابگاه فقط یه سوپری کوچیک داره!
  در مورد سطح علمی، سعی شده از اساتید بومی استفاده بشه، ولی 1-2 تا از تهران و اصفهانم استاد داره. در کل سطح علمی متوسطه ولی امکانات درحد متوسط رو به پایینه! البته به ظاهر قضیه خوب رسیدن.
  سلام،
  اینجا دانشگاه کاشونی کم پیدا میشه، منم لیسانس اونجا بودم، سطح علمیه مکانیکش از بقیه رشته هاش بلاتره، اگه بخوای میتونم بیشتر کمکت کنم.
  در صورت تکرار بی احترامی ها به مدیریت سایت، اخراج می شوید.
  من براي پست زير گزارش خطا دادم شما هم فقط همين كارو بكنيد
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
بالا