مه‌تاب
پسندها
21

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • مرکز اسناد انقلاب اسلامی سومین پرونده خودرا باهدف باز خوانی عملکرد موسوی خوئینی ها منتشر کرد.این پرونده که ((عالی جناب سایه))نام دارد به باز خوانی مواضع وعملکرد محمد موسوی خوئینی ها اختصاص دارد .خوئینی ها که در فضای خبری به((مرد خاکستری ))شهرت دارد علی رغم نقش محوری وپدر خواندگی خود در بین اصلاح طلبان چهره شناخته شده ای در بین رسانه ها نیست .نقش او به خصوص در به وجود امدن حوادث یک سال گذشته و فتنه بعد از انتخابات88 بسیار مهم است .
  خبرها از تمرکز دشمن بر مسائل اقتصادی برای ضربه زدن به نظام اسلامی حکایت دارد.براساس یک گزارش در یک سال گذشته قریب 700نظر سنجی از سوی موسسات امریکایی واروپایی دارد در زمینه طرح هدفمندی یارانه هاصورت گرفته است .بخشی از این نظر سنجی به صورت تلفنی وبخشی دیگر توسط عوامل داخلی این موسساتدر تماس با موسسات داخلی سفارتخانه ها وجامعه های اماری 2تا3 هزار نفرهی مردمانجام گرفته است . فتنه گران در فتنه اقتصادی ممکن است وارد شوند وهر روز جایی را به تعطیلی بکشانند .سر نخهایی هم بدست امده که فتنه گران قصد اخلال در این طرح را دارند ضمنا فتنه گران برنامه ی فرستادن شب نامه برای بد جلوه دادن این طرح را مدتی است در دستور کار دارند
  سلام در خدمتیم .برا اشنایی هرجور مخواهید شروع کنید خوشحال میشم در خدمتتون باشم.
  سلام خواهر عزیز.
  راستش گفتید برمیگردید من هم منتظر بودم برگرید فقط همین.
  ممنون که درخواست دوستی دادید.
  امیدوارم بتونم دوست خوبی براتون باشم.
  سلام مه تاب جان.
  ممنونم.
  منم تسلیت می گم.
  کلی قرآن خوندم امروز ولی چرا بغضم تموم نمیشه؟
  آره دیگه این پسرا ننه! همشون این جوری هستن!!! :D
  به به! دست پخت عمه خانم خوب بود؟ عشق کردی ها! لم دادی و خوردی و خوابیدی!
  آفرین دختر خوب!
  سلام چه طوری؟ خوبی؟ چرانبودی؟ وای وای وای! می گما این پسرا عجب آدم هایی هستن. با یکی قرار داشتم نگاه نگاه. نمی دونم چرانیومد!
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
بالا