م
پسندها
9,051

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • نه دیگه حذفش کردین باید یکی دیگه دوباره بذارینش
  تو مسابقه آواتاری چیزی شرکت نکردین که اینجا سیو شده باشه؟
  انشالا دیگه مشکلی نیست

  شما به کل بی خیال این ایمیلتون و مسنجرتون بشین

  یه ایمیل دیگه بسازین و اونو اینجا تو مهندسان جایگزین کنین و به همه هم ندینش فقط بذارین واسه پیام خصوصیا و چیزایی که از باشگاه یه چند تا سایت خاص میاد

  به هر کی خواستین ایمیل بدین یکی واسش بسازین
  سلام:gol:
  خوبین؟

  چه عجب اینجارو باز کردین؟
  من از دست شما چه کار کنم؟:cry:این مدت هر کاری میخواستم بکنم نمیشد باهاتون تماسی داشته باشم
  میخواستم خودم بازش کنما:D
  اینجارو که بسته بودین پیام خصوصی هم میگفتین نده نمیدونستم به کی بگم پیامم رو بهتون برسونه
  مشکلتون حل شد؟
  تو جوابت فقط میتونم بگم یه نیگا به عکس پروفایل صفا خانم بندازید بعد دلتون برای بحرین و سوری بسوزه یک نمومونه خیلی خیلی کوچیک - همون لیاقت عده ای اینه که سرشونو با کشور های دیگه مشغول باشه .
  سلام محمد اقا شما که صندوق پ.خ هاتون پره

  جواب رو اونور براتون پ.خ کردم

  خب خالی کنید این صندوق پ. خ هاتونو
  محممد آقا has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space

  مجبورم اینجا واستون پیام بدم :smile:
  ممنون از لطفتون
  نیاز به خواهش کردن نبود
  همون موقع ویرایش کردم
  اگه میشه پیام داخل page منو ویرایش یا حذف کنین، ممنون می شم :gol:
  آره مصطفی مدیر ارشده

  مسائل بابک چیه؟ اطلاع ندارم!

  یکی از بچه های گل و مذهبی هست.


  عضو شدی؟ نام کاربریت چیه؟
  آره مصطفی مدیر ارشده

  مسائل بابک چیه؟ اطلاع ندارم!

  یکی از بچه های گل و مذهبی هست.


  عضو شدی؟ نام کاربریت چیه؟
  محمد اقا پ. خ هاتونو پا کنید اجازه نمیده براتون پ. خ بفرستم
  خودتون بگید جای خالی حامد گیبسون رو کی میتونه پر کنه ؟ کی تونست جای خالی بچه های رفته رو پر کنه ؟؟ قرار نیست هر کی مدیر میشه به زیر مجموعه اش تحکم کنه . اقای پیر جو سیاست خارجی رو بلا مانع میدونن اینجا ممنوع شده . همه ایران داره در باره اخراجی ها بحث میکنه اینجا ممنوع و اخراجه .

  کسی نمیخواهد تالار بدون قانون و بدون مدیر باشه حرف همه اینه که قانون برای همه لازم الاجراست و مجری باید بیش از همه به قانون احترام بذاره .

  اما صرف اجرای قانون مجوزی برای توهین به کسی نمیده
  محمد اقا هیچکس از حذف ایشون یا تغییرشون حرف نمیزنه . بحث اصلی بر سر لزوم تغییر رفتار و برخورد با کاربرانه . محمد اقا اگه یک مدیر بر فرض یک ساعت وقت میذاره و به کارهای مدیریتش میرسه در اون زمان حداقل با 5 تا کاربر برخورد میکنه . اگه قرار باشه تو همون یک ساعت 5 نفر از سایت دل زده بشن و با دلخوری از سایت برن که ضررش بیشتره چون سایت در واقع 5 ساعت مفید رو از دست داده .

  شما هنوزم که هست از حرفی که تو پ.خ به شما زده شده ناراحتید و حق هم دارید . پس اون کاربری که در یک تاپیک عمومی با لحن بد باهاش صحبت میشه و فهمش به چالش کشیده میشه چی باید بگه ؟؟؟
  همیشه سیاست نه سیخ بسوزه و نه کباب پاسخگو نیست
  یک کم هم خودتون رو جا اونا که این حرف ها رو میزنن بذارین . چرا وقتی فردی مثل مصطفی اخراج میشه همه حتی منی که بیشتر از همه و خیلی شدتر از بقیه باهاش کل کل کردم ازش دفاع میکنم ؟؟؟؟؟؟ من برای دوست صمیمی خودم هم اینقدر مایه نذاشتم که برای اقا مصطفی گذاشتم . نه فقط من ، تمام بچه هایی که تا همون یک لحظه قبل داشتن با اقا مصطفی بحث و جدل میکردن به محض اخراج شدن ایشون ازش دفاع کردن . الحق و الانصاف که بچه های به اصطلاح مخالف فکری اقا مصطفی بیشترین حمایت رو ازشون کردن و باز هم می کنن. اینم میدونم اگه روزی برسه که یکی از ما بی دلیل اخراج بشیم اقا مصطفی در مقابل از حق اون فرد دفاع میکنه . صحبت از فرد خاصی نیست صحبت دفاع از حقه . میخواهد این حق هر کسی باشه
  اگه شما ندیدین برای اینکه بیشتر از 5 دقیقه طول نکشید موندن پست من. اقامصطفی شاهده من تو اون پست گفتم حالا که کارو به اینجا کشوندین پس من از این به بعد عرب هستم و حرفمو زدم ولی ز پستم ناپدید شد. اتفاقا فایر دراگون از بابک پرسید چرا پست ها نیست ولی نقل قولها هست . حرف از دهن من در نیومده گم و گور شد . اونوقت توقع دارید من چی کار کنم ؟؟؟؟ دفاع نکنم و پست خلاف گزارش بدم یا دفاع کنم و پستم غیب بشه ؟؟؟

  چرا من که دارم مثل بقیه و شاید یک کم بیشتر از اسپمرها برای این سایت زحمت میکشم در منگنه چه کنم چه نکنم قرار بگیرم ؟؟؟


  اقا مصطفی خودشون خوب شاهدن وقتی پای طرفداری از حق و عدالت باشه رو در روی عزیزانم هم قرار می گیرم و حرفمو میزنم .

  .
  محمد اقا من اصلا منظورم این نیست که شما توهین کردید . اتفاقا بهتر از همه میدونم شما فرد خیر خواهی هستید و خیر این سایت و کاربرانش و مدیرانش رو می خواهید . برای همین هم ازتون ممنونم

  من در اون تاپیک اصلا نمی خواستم بحث به طرف عرب بره چون دلیل داشتم . استارتر اومدن یک حرف کلی زدن و دعوای عرب و غیر عرب رو دامن زدن و دریاچه ارومیه هم شد پیرهن عثمان. وقتی در تاپیک های دیگه که توهین به عرب میشه و من میرم با احترام کامل از استارتر میخواهم به هیچ قومی توهین نکنن و بهشون میگم منم عربم و اون در جوابم میگه از نظر من عرب ادم نیست تکلیف چیه ؟؟؟ برم گزارش پست خلاف کنم ؟؟؟؟؟ مگه من بچه ام یا با هموطنم دشمنم بخاطر این احساسش اونو تو دردسر یندازم ؟؟؟ گزارش پست خلاف دادن یعنی اون کاربر دچار مشکل میشه و این راه حل موضوع نیست .با این کار دید اون به عرب منفی تر از قبل هم میشه .

  پس من باید ساکت شم و چیزی نگم . نه برای اینکه می ترسم چون به اون خدای احد و واحد اگه بخواهم حرف بزنم از هر مردی بهتر میتونم حرف بزنم و با شجاعت هم حرف بزنم . فقط برای اینکه مبادا کسی اخطار بگیره .
  خیلی حیف شد
  واقعاً ثابت شد بازیکنای پرسپولیس اصلا غیرت ندارن
  خنده داریش مصاحبه آخر بازی مظلومی بود ..می گفت نیمه اول بازی دست ما بود ..
  اونام آخر شانسن ..1 موقعیت 1 گل ..
  مثل بازی قبل بازم از داور زخم خوردیم .. متاسفم واسه این تیم ..
  : ما از باشگاه مهندسان ایران چه ها میدانیم ؟
  خوش صداترین خواننده صد درصد ایرانی از نگاه شما
  سلامتی .......... دید و بازدید عید . دی
  چرا یه چنتایی تو ذهنم هست .......... ببینم چی میشه ............. شاید بعد عید ........

  شما چی خبری نیست ؟
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
بالا