م
پسندها
29

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • دوست عزیز چرا که نه.ولی متاسفانه تفکیک رشته تحصیلی باعث مشارکت کم دوستان و دید ضعیف آنها نسبت به ربات صنعتی شده یعنی مثلأ یک مهندس برق یا مکانیک کمتر علاقه به ربات صنعتی داره و آن رو مرتبط با رشته تحصیلی خود نمیدونه ولی طراحی بدنه ربات صنعتی، محاسبه تانسور لختی بازوهای طراحی شده و مکانیک بدنه یکی از مهمترین کارها در طراحی و ساخت ربات صنعتی بشمار میاد که مربوط به رشته مکانیکه و محاسبه گشتاور تولید شده در سروو موتورها و غیره مربوط به رشته برق.
  متاسفانه کار روی ربات صنعتی و تولید یک نمونه از آن که بتواند در صنعت کشور حرفی برای گفتن داشته باشه خارج از توان یک شخص یا یک شرکت کوچکه و مثل برنامه نویسی نیست که بتوان با یک کامپیوتر مشکل رو حل کرد همچنین طراحی ربات صنعتی به گونه ایه که باید از همان ابتدا بر روی مدل اصلی کار بشه و بدون مشارکت شرکتهای بزرگ نمی توان از پس هزینه بالای اینگونه کارها برآمد.
  سلام دوست عزیز
  چندین تاپیک در مورد طراحی صنعتی ربات ایجاد کردید میخواستم بدونم مطالبتون ادامه دار هستش یا نه
  اگه میخواید روش کار کنید و ادامه داره و آموزش و بحث و گفتگو تا تایید بشه
  دوباره سلام. شما میتونید تمام نظراتتون رو در تاپیک سی ان سی اشتراک بذارید و کار رو راحت تر کنید برای دوستان . اگه مایل باشید اسمتون رو به اعضای گروه اضافه کنم.
  البته باید توجه داشته باشید که تاپیک تا یه جایی سال پیش با مدیریت شخص دیگه ای پیش رفت و به دلیل مدیریت ضعیف پروژه خوابید اما الآن دوباره از سر گرفته شده. شاید همین اشتباهات جزئی باعث خوابیدن کار شد:gol:
  سلام. خیلی خوشحال میشیم پیشنهادات سازنده ی شما استفاده کنیم. همینطور که آقای مهندس گفتند ساخت سی ان سی از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل شده. و ما فعلا به خاطر کمبود نیرو در بخش الکتریکی تمرکز کرده ایم. شما با حضورتون میتونید گروه را تکمیل کنید.http://iran-eng.com/showthread.php/523519-
  با سلام
  دوست عزیز من بیشتر سعی کردم در خصوص ربات صنعتی ،Force Control وبینائی ربات صنعتی فعالیت داشته باشم و در این خصوص بیشتر از پایان نامه ها که به زبان آلمانی ارائه شده استفاده میکنم و فکر نمیکنم در این خصوص منابع فارسی وجود داشته باشد که واقعان به دردخور باشد.
  شما می توانید منابع انگلیسی را بدین روش جستجو نمایید.
  با سپاس.
  سلام مجدد

  شما در زمینه ی بینایی ربات ها اطلاعاتی دارید؟
  در این راستا هیچ فعالیتی نداشتم و تازه میخوام شروع کنم میتونید چند مورد منبع بهم معرفی کنید و راهنمایی کنید از کجا شروع کنم...
  ممنونم
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
 • بارگذاری...
بالا