تست خودشناسی (جالب)

Peter.y

عضو جدید
یعنی من که درست فهمیدم میشم قاتل؟!!!!:D
کی از زندگی خسته شده؟ اسم+نشانی

tatoo

عضو جدید
(با عرض معذرت از تمام کسانی که پاسخ درست دادند تقصیر من نیست طراح سوال نوشته)
و اما پاسخ
:
ان زن امید داشت که در مراسم ختم خواهرش شاید ان مرد را دوباره ببنید.

اگر توانستيد به این سوال پاسخ صحیح بدهید احتمالا شما یک بیمار روانی یا psychopathهستید .
یکی از بزگترین روانشناسان امریکایی این تست را بر روی افراد زیادی انجام داد تا به این نتیجه برسد که چه کسانی پاسخ صحیح می دهند ..
نکته ی جالب این كه اکثر قاتل های سریالی به راحتی و سرعت توانستند جواب صحیح بدهند.
بنابراین اگر پاسخ شما صحیح بود احتمالا شما یکی از قاتل های سریالی آینده خواهید بود .
سعي كنيد در رفتار خود تجديد نظر كنيد

اولا که تکراریه دوما صورن معما میپرسه قاتل کیه نه اینکه بگه چرا کشته

data-chem

عضو جدید
نتیجه اخلاقی: در اولین ملاقات حتما شماره بدین و بگیرید تا این جور قتل ها پیش نیاد، اگه یارو همون دفعه اول (تو مراسم) شماره شو داده بود یا گرفته بود الان طفلی خواهره زنده بود.

nasib.

عضو جدید
کشتن خواهر ممکن هست هیچ ربطی به این موضوع نداشته باشه و شاید هم متوجه میشه خواهرش با اون مرد رابطه داشته.

کشتن خواهر ممکن هست هیچ ربطی به این موضوع نداشته باشه و شاید هم متوجه میشه خواهرش با اون مرد رابطه داشته.

:cry:
در این تست روانشناسی شما باید به یك سوال پاسخ بدهید و این تست بسیار معتبر بوده و در موسسات بسیاری مورد استفاده قرار گرفته است.

یک زن در مراسم ختم مادر خود، مردی را می بیند که قبلا او رانمی شناخت.
او با خود اندیشید که این مرد بسیار جذاب است.
او با خود گفت او همان مرد رویایی من است.
و در همان جا عاشق او می شود.
اما هیچگاه از او تقاضای شماره نمی کند و دیگر آن مرد را نمی بیند.
چند روز بعد او خواهر خود را می کشد.
به نظر شما انگیزه ی او از قتل خواهر خود چه بوده است ؟

جوابهاتونو بنویسین تا بگم کدوم درسته

shiva 420

عضو جدید
اصلا ارزش داره به خاطر یه آدم ثانوی که شایددر آینده وارد زندگیش بشه.و معلوم هم نیست چه جور آدمیه آدم از عزیزان خودش که سالها با اون ها زندگی کرده بگذره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه،به هیچ وجه

بالا