سرنوشت غم انگیز پسربچه اى كه قربانى طلاق شد

Elaheh.1

عضو جدید
گروه حوادث: مرد جوانى به اتهام قتل پسر ۷ ساله همسر صیغه اى اش در شعبه ۷۱ دادگاه كیفرى استان تهران محاكمه شد.
پزشكى قانونى، وارد آمدن ضربه هاى متعدد مشت و لگد را عامل اصلى مرگ پسربچه اعلام كرده است.به گزارش خبرنگار ما، ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه دیروز قاضى عزیز محمدى و ۴ قاضى مستشار درحالى رسیدگى به پرونده قتل پسر ۷ ساله اى به نام «محمد» را آغاز كردند كه اولیاى دم در دادگاه حضور نداشتند.در ابتداى جلسه «حیدرى» نماینده دادستان به قرائت كیفرخواست پرداخت و گفت: جوان ۲۸ ساله متهم است ۳ مرداد ۸۵ در باقرآباد شهررى فرزند ۷ ساله همسر صیغه اى اش را به قتل رسانده است. حال با توجه به اعلام گذشت مادر طفل و دریافت دیه از سوى او، درخواست مجازات متهم را دارم.در ادامه جلسه، متهم براى دفاع از خود در جایگاه قرار گرفت و گفت:
من كارمند بانك بودم. روزى با زن جوانى كه درخواست دریافت وام داشت، آشنا شدم. مدتى بعد فهمیدم این زن از شوهر سابقش به طور غیابى طلاق گرفته و در یكى از گورستان هاى اطراف تهران كار مى كند. با آن كه خودم داراى همسر و فرزند بودم، این زن را به عقد موقت خود درآوردم. در جریان رفت و آمد به خانه او، متوجه شدم پسر ۷ ساله اش دائماً به او دروغ مى گوید. بنابراین خواستم او را تنبیه كنم كه به من فحاشى كرد. من هم تنها یك سیلى به صورتش زدم و ۲ ضربه شلنگ به كف پاهایش زدم تا این كه او خوابید و متوجه شدم به حالت كما رفته است. فوراً او را به بیمارستان رساندم، اما ۶ روز بعد جان سپرد.قاضى عزیز محمدى با شنیدن اظهارات متهم، به اظهارات مادر بچه اشاره كرد و گفت: این زن گفته شوهر صیغه اى ام یك شب تا صبح بچه ام را كتك زد. با شلنگ به جانش افتاده بود. بچه را بلند مى كرد و به زمین مى كوبید. حتى موهاى بچه را به دستش گرفته و سرش را به دیوار مى كوبید. او با دسته فلزى جاروبرقى هم بچه را بشدت مى زد. از طرفى گواهى پزشكى قانونى نیز وجود آثار جراحات و ضربه هاى متعدد روى بدن بچه را تأیید كرده و علت مرگ را ایراد ضربه هاى متعدد و عفونت ریوى در اثر این آزار و اذیت دانسته و نوع ضربه ها را نیز كشنده تعیین كرده است، به طورى كه آثار این تنبیه شدید موجب مرگ شده است.سپس متهم به عنوان آخرین دفاع گفت: اظهارات مادر بچه تنها به خاطر درگیرى با همسر اولم و لجبازى با او بوده است. حال آن كه من قصد كشتن بچه را نداشتم. آثار كبودى روى بدن بچه هم ممكن است در اثر نزاع با همبازى هایش باشد.به گزارش خبرنگار ما، از آنجا كه پدر كودك قربانى پرونده در مرحله دادسرا تقاضاى قصاص متهم را داشته، اما در مذاكرات بعدى حاضر به صلح و سازش با متهم شده است، بنابراین قضات دادگاه بزودى رأى خود را صادر خواهند كرد.