دانشگاه صنعتی اصفهان بهتره یا دانشگاه اصفهان؟

saeedrdn

عضو جدید
دانشگاه صنعتی اصفهان بهتره یا دانشگاه اصفهان؟ از نظر علمی و کلا

jujushow

عضو جدید
دوست عزیز باید رشته مورد نظر رو مشخص کنید اما در کل ... صنعتی اصفهان

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رشته های ارائه شده در ایندو دانشگاه با هم متفاوت هستند .

دانشگاه صنعتی همونطور که از اسمش پیداست بیشتر رشته های فنی رو شامل میشه

از نظر جغرافیایی دانشگاه اصفهان در جنوب شهر( بالا شهر اصفهان ) هست و دانشگاه صنعتی در شمالیترین نقطه ی شهر اصفهان در مجاورت پالایشگاه اصفهان قرار داره .

از نظر اساتید هر دو دانشگاه جزو برترینها هستند .

انتخاب با شماست ولی هرچه هست در هیچکدام از ایندو دانشگاه ضرر نمیکنید

bmgh

عضو جدید
رشته های ارائه شده در ایندو دانشگاه با هم متفاوت هستند .

دانشگاه صنعتی همونطور که از اسمش پیداست بیشتر رشته های فنی رو شامل میشه

از نظر جغرافیایی دانشگاه اصفهان در جنوب شهر( بالا شهر اصفهان ) هست و دانشگاه صنعتی در شمالیترین نقطه ی شهر اصفهان در مجاورت پالایشگاه اصفهان قرار داره .

از نظر اساتید هر دو دانشگاه جزو برترینها هستند .

انتخاب با شماست ولی هرچه هست در هیچکدام از ایندو دانشگاه ضرر نمیکنید
حالا منظور منم از وسط شهر از نظر جغرافیایی که نبود ای کی یو

bmgh

عضو جدید

shadow girl

عضو جدید
من الان صنعتی لصفهان میرم .با تمام امکانات خوبی که داره برای کسایی که اصفهانی هستن از جمله خودم مسیر دانشگاه به منزل طولانیه ما ذرروز حدودا 2ساعت شاید هم بیشتر تو راه هستیم و وقتی هم میرسیم خونه خیلی خسته ایم شبا بچه ها تقریبا همه 9_10شب میخابن.
ولی از نظر سطح علمی و امکانات بسیار بالاست وهمون طور که گفتن دردامنه کوه قرار داره وبسیار زیباست وسرسبزه وهوای خیلی تمیزی هم داره.به نظر من محیط خوب آموزشی اینجا خیلی کمک کننده است.
من که عاشق اینجام.

aban68

عضو جدید
رشته های مهندسی دانشگاه صنعتی خیلی قوی تره..............رتبه بالاتری میخواد خیلی از نظر علمی فرق میکنه با دانشگاه اصفهان البته فنی ........

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان صنعتی لصفهان میرم .با تمام امکانات خوبی که داره برای کسایی که اصفهانی هستن از جمله خودم مسیر دانشگاه به منزل طولانیه ما ذرروز حدودا 2ساعت شاید هم بیشتر تو راه هستیم و وقتی هم میرسیم خونه خیلی خسته ایم شبا بچه ها تقریبا همه 9_10شب میخابن.
ولی از نظر سطح علمی و امکانات بسیار بالاست وهمون طور که گفتن دردامنه کوه قرار داره وبسیار زیباست وسرسبزه وهوای خیلی تمیزی هم داره.به نظر من محیط خوب آموزشی اینجا خیلی کمک کننده است.
من که عاشق اینجام.

مگه شما از کجا می رید ؟ :surprised:

//-----------------------------------------------------------------------------------------

نظر منم با نظر خانم Ross یکی هست . در کل بچه های با سوادی داره ، استادام که اصلا نمیشه در موردشون بحث کرد

الميرا

عضو جدید
مهندسی پزشکی صنعتی اصفهان چجوریه؟؟؟با چه رتبه ای میگیره؟؟؟رتبه ای که من شنیدم نسبت به دانشگاههای دیگه خیلی بد بود !!!تعجب کردم صنعتی اصفهان و این رتبه؟؟!!!حالا دلیلشو فهمیدم البته!!خارج از شهره!!!

Benyamin Ja'fari

عضو جدید
دوست عزیز! صنعتی اصفهان مهندسی پزشکی نداره! من که این چهار سال ندیدم داشته باشه :)
تاپیک هم در مورد رشته کامپیوتر بود البته :)

بالا