peugeot 4008 قول شاسی بلند شرکت پژو وارد بازار شد ...

yasser_proe

عضو جدید
کاربر ممتاز
peugeot 4008
به گزارش گروه خواندنی های مشرق،در بازار جهانی از سال 2005 تا به حال سطح در خواست مردم نسبت به ماشین های شاسی بلند افزایش یافته است.طبق آمار در روسیه 20 درصد و در چین و اروپا 10 درصد افزایش تقاضا وجود داشته است.پژو 4008 نیز میتواند برای ارضای این سطح تقاضا که احتمالا بیشتر نیز میشود مناسب باشد.

این ماشین با میتواند در میان ماشین هایی که قرار است هم زمان با آن ارائه شوند فروش بهتری داشته باشد.زیرا میتواند همه افراد را تحت تاثیر قرار دهد و گزینه خوبی برای کسانی باشد که به دنبال خرید یک ماشین شاسی بلند هستند.http://design-wildfire.blogfa.com/post-4366.aspx
پژو 4008 با سبک خاص خود میتواند به راحتی نشان دهنده کارخانه سازنده اش باشد.این خودرو با داشتن چراغ های کشیده در جلو و داشتن یک جلو پنجره مشبک و همچنین استفاده از سه چراغ قرمز در قسمت عقب خود را به عنوان یک محصول ناب پژو نشان میدهد.


از دیگر امکانات این ماشین میتوان به سیستم جهت یاب مدرن آن با صفحه نمایش لمسی و یا رینگ های 18 اینچی زیبای آن اشاره کرد.همچنین بخش شیشه ای سقف این ماشین میتواند نور کافی هنگام روز را در اختیار شما قرار دهد و در شب نیز چراغ های تعبیه شده در سقف امکان خواندن را به شما میدهد.


در مورد راحتی نیز باید بگوییم که طول و عرض آن نسبت به پژو 4007 کوچک تر شده است ولی هم اکنون 4.34 متر طول و 1.86 متر عرض و 1.63 ارتفاع دارد.از نظر فضای داخلی نیز به طوری طراحی شده است که شما در طول سفر احساس خستگی یا کمبود فضا نکنید.


شما میتوانید حالت ماشین را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.این حالات در 3 نوع 4×4 ،2×2 و یا قفلموجود است.در حالت قفل به یک حالت پایدار میرسد به طوری که فشار به چرخ های عقب قدری بیشتر است.


در مورد موتور آن نیز باید بگوییم که این ماشین با دو موتور بنزینی و دیزلی به بازار می آید.در مدل بنزینی شما یک جعبه دنده 5 سرعته دستی دارید و در مدل دیزلی شما یک جعبه دنده 6 سرعته دارید.

با توجه به این موارد پژو 4008 میتواند گزینه خوبی برای علاقمندان به ماشین های شاسی بلند باشد.

مشاهده تصاویر کامل بو ا کیفیت : http://design-wildfire.blogfa.com/post-4366.aspx

 

Turk-oglu

مدیر بازنشسته
دوست گرامی
لطفا در هنگام ایجاد تایپیک دقت نمایید که تایپیک در تالار مربوطه ایجاد شود
تایپیک شما به تالار دنیای خودرو انتقال یافت
 

ali_is_dragon

عضو جدید
با سلام. فورد اسکیپ مدل 2013.
موتورهای در نظر گرفته شده برای این خودرو عبارتند از:
# پیشرانه ۲/۵ لیتری چهارسیلندر با قدرت ۱۶۸ اسب‌بخار و گشتاور ۲۲۵ نیوتن‌متر ؛ فقط برای مدل‌های دیفرانسیل جلو.

# پیشرانه‌ ۱/۶ لیتری اکوبوست با قدرت ۱۷۳ اسب‌بخار و گشتاور ۲۴۰ نیوتن‌متر.

# پیشرانه ۲ لیتری اکوبوست با قدرت ۲۳۷ اسب‌بخار و گشتاور ۳۴۰ نویتن‌متر.

باتوجه به موارد فوق ظاهرا خبری از موتورهای V6 فورد در این مدل نیست؛ این می‌تواند آغازگر فصل جدیدی برای اسکیپ باشد؛ فصلی که با موتورهای کوچک‌تر و کارایی بیشتر همراه شده است.
47817_562.jpg47819_881.jpg;)
 
بالا