NDT MAN ها بيان تو ....

hesam02

عضو جدید
سلام.من مهندس متالورژی هستم و در یک کارخانه مشغول به کار هستم.می خواستم بدونم: برای راه اندازی شرکت بازرسی در زمینه RT,UT,PT,MT نیاز به چه مقدار سرمایه هست؟نیاز به چند سال کار کردن در شرکتهای بازرسی جهت آشنایی با امور قبل از تاسیس شرکت هست؟
چون اگر بنا به استخدام دایمی باشد من همین الآن در استخدام هستم و با توجه به سرمایه مناسبی که در اختیارم هست می خواهم در صورت امکان در این زمینه فعالیت کنم.در ضمن از همین الآن 3 مخزن ساز را به طور قطعی به عنوان مشتری دارم.

سلام دوست عزیز... آقا دست ما هم بگیر منم بازرس فنی هستم:smile:

hesam02

عضو جدید
محتاج دستاتم حسام جان.
میتونی راهنماییم کنی حسام جان؟

راستش من خودم فقط بازرس فنيم. چيزي در مورد ميزان سرمايه و اينا نميدونم. اگر ميدونستم حتما بهت مي گفتم. منظورمم از دستمو بگير اين بود كه اگه كمكي در مورد نيروي انساني و بازرس خواستي در خدمتم

fasoroush

عضو جدید
سلام
در رابطه با طراحی قالب برای ساخت بلوک های آلومینایی به روش پرس پودر اطلاعات می خواستم.
دوستان اگر جزوه یا کتابی را می شناسند یا مجموعه و شرکتی را برای انجام این کار سراغ داند لطفا معرفی کنند.

محسن حاجی

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز
من رشتم جوشه هر کی هر جزوه ای در مورد تست غیر مخرب میخواد ایمیل بزنه بفرستم
با تشکر

سلام حاج مهدی. خوبی داداش؟ منسرامیک خوندم. فوق دارم. میخوام برم استرالیا. اگه خدا بخواد. تازه اومدم تو این تاپیک. میتونی جزوهاتو که گفتی برام بفرستی؟
ممنون میشم
اینم ایمیلم: m.haji83@gmail.com

ali_arya

عضو جدید
NDT

NDT

با عرض سلام خدمت تمام متالورژهای عزیز.یه سری مطلب داشتم در رابطه با NDT میذارم براتون امید وارم به دردتون بخوره.
سبز و پیروز باشید.

ali_arya

عضو جدید
بچه ها بقیشو به زودی براتون میذارم. یه سری فیلمم با اینا هست که همشو براتون میذارم.

hesam02

عضو جدید
سلام دوست عزیز. مرسی اما یه توضیحی بدی که این فایلا چین بد نیستا

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها بقیشو به زودی براتون میذارم. یه سری فیلمم با اینا هست که همشو براتون میذارم.
سلام دوستم. مظلبی،فیلمی یا حتی عکسی در رابطه با تست نشتی که یکی از انواع تستهای غیر مخرب است ندارید؟

mmmppp

عضو جدید
سلام
از بین دوستان کسی اطلاعاتی راجع به اخذ مدرک سطح 3 داره؟
آیا این دوره ها در ایران هم برگزار میشه
آیا برای گرفتن این مدرک باید در دوره ها شرکت کرد و یا اینکه قبولی در امتحان پایانی کفایت میکنه؟

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام
از بین دوستان کسی اطلاعاتی راجع به اخذ مدرک سطح 3 داره؟
آیا این دوره ها در ایران هم برگزار میشه
آیا برای گرفتن این مدرک باید در دوره ها شرکت کرد و یا اینکه قبولی در امتحان پایانی کفایت میکنه؟
بله سوالی هست در خدمتم .
دوره های آموزشی برای آمادگی آزمون لول 3 هست اما قیمت ها بسیار بالاست .
برای گرفتن مدرک لول 3 الزامی نیست که در این دوره ها شرکت کنید بلکه فقط آزمونی که در خارج کشور برگزار میشود ملاک است . این کلاس ها فقط جنبه آمادگی دارد .
شما میتونید جزوات لول 3 رو گیر بیارید و بصورت self employ مطالعه کنید و انشا ا... قبول بشید .
برای آزمون لول 3 هم به صرفه هست که در ابوظبی بگیرید .
موفق باشید

eterno

کاربر ممتاز
بله سوالی هست در خدمتم .
دوره های آموزشی برای آمادگی آزمون لول 3 هست اما قیمت ها بسیار بالاست .
برای گرفتن مدرک لول 3 الزامی نیست که در این دوره ها شرکت کنید بلکه فقط آزمونی که در خارج کشور برگزار میشود ملاک است . این کلاس ها فقط جنبه آمادگی دارد .
شما میتونید جزوات لول 3 رو گیر بیارید و بصورت self employ مطالعه کنید و انشا ا... قبول بشید .
برای آزمون لول 3 هم به صرفه هست که در ابوظبی بگیرید .
موفق باشید
پس این کلاس هایی که میذارن و مدرک میدن چجوریه؟
یونی ما قبلا کلاس گذاشته بود و مدرک هم میداد و الانم میگه که احتمالش هست دوباره همچین دوره هایی بذاره...

Ho$$ein

کاربر ممتاز
پس این کلاس هایی که میذارن و مدرک میدن چجوریه؟
یونی ما قبلا کلاس گذاشته بود و مدرک هم میداد و الانم میگه که احتمالش هست دوباره همچین دوره هایی بذاره...

این دوره ها که مدرک هم میدن دوره های با مدرک لول 2 هست که یک لول 3 مدرک شما رو امضا میکنه . اگه خواستید در این دوره ها شرکت کنید بایستی حتماً از صلاحیت مدرس مطمئن بشید ( از طریق سایت :ASNT.org اسامی لول 3 های موجود در ایران در این سایت در قسمت certificate holders هست . مدرس باید مدرک سطح 3 انجمن تست های غیرمخرب آمریکا رو داشته باشه و تاریخ انقضای اون هم نگذشته باشه .
در غیر اینصورت مدرکتون بین المللی نیست .

به این آدرس بیاید یکسری اطلاعات راجع به این دوره ها موجود هست :

http://swre.blogfa.com/

hesam02

عضو جدید
دوستان NDT man سلام و درود بر شما. دوستان جزوه اي از روابط شركت داري و پيمانكار و كارفرما و مشاور و بازرس و اينها داريد كه وظايف هر كدوم رو مشخص كرده باشه و اينا؟ من كلا خيلي قاطي ميكنم توي اين موارد. اگه داريد ممنون ميشم
به اين دليل اين مسئله رو اينجا مطرح كردم چون NDT manها اصولا توي يك شركت بازرسي با اين جور مسائل سر و كار دارن

Ho$$ein

کاربر ممتاز
دوستان NDT man سلام و درود بر شما. دوستان جزوه اي از روابط شركت داري و پيمانكار و كارفرما و مشاور و بازرس و اينها داريد كه وظايف هر كدوم رو مشخص كرده باشه و اينا؟ من كلا خيلي قاطي ميكنم توي اين موارد. اگه داريد ممنون ميشم
به اين دليل اين مسئله رو اينجا مطرح كردم چون NDT manها اصولا توي يك شركت بازرسي با اين جور مسائل سر و كار دارن
سلام حسام جان
من دارمش اما PDF نیست. جزوه شم دم دستم نیست که واست تایپ کنم :(
معمولاً در حزوات VT و CWI وضایف هر دسته از مواردی که گفتی رو آوورده ... البته اگه جزوه کاملی باشه ...

hesam02

عضو جدید
سلام حسام جان
من دارمش اما PDF نیست. جزوه شم دم دستم نیست که واست تایپ کنم :(
معمولاً در حزوات VT و CWI وضایف هر دسته از مواردی که گفتی رو آوورده ... البته اگه جزوه کاملی باشه ...

من جزواتی که دارم توش نداره. آخه این یه بحثه شرکت داره هستش بیشتر تا کار فنی. مطلبت چطوریه؟ فایله؟ دست نویسه؟ از کجا تهیه کردی؟

Ho$$ein

کاربر ممتاز
من جزواتی که دارم توش نداره. آخه این یه بحثه شرکت داره هستش بیشتر تا کار فنی. مطلبت چطوریه؟ فایله؟ دست نویسه؟ از کجا تهیه کردی؟

درسته اما یه بازرس باید بدونه با چه کسانی سر و کار داره ...
مال جزوه ای که در دوره VT گرفتم هست . اما الان شهرستانه و منم یونی ام ...

hesam02

عضو جدید
درسته اما یه بازرس باید بدونه با چه کسانی سر و کار داره ...
مال جزوه ای که در دوره VT گرفتم هست . اما الان شهرستانه و منم یونی ام ...

حسین جان پس یادت میمونه که رفتی شهرستان بیاریش؟ دمت گرم

moslemhabibi

عضو جدید
سلام من رشتم جوشکاریه به نظر من مرکز پژوهش مهندسی جوش ایران بهترین جا برای مدرکه ام چه دو ره ای بری vt,pt,mtاز همه بازار کارشون بهتره البتهutجای خودشو داره

nimkate_tanha

عضو جدید
سلام
کسی جزوه های ndt انرژی اتمی رو داره؟؟؟؟؟ممنون می شم اگه واسم بزارینش..

zzarepour

عضو جدید
سلام.من دوره RTi رو گذروندم . power point شما رو دانلود کردم.فایل خوبی برای RT هست.ممنون

بالا