MP3

mehrshad53

اخراجی موقت
...........................................................................................................................
با کلی لوس بازی و بچه خوب شدن برای مدت طولانی،بالاخره یه ضبط دوکاست برامون خریدن 23 تومن،البته اون موقع پول دوتا تریلی 13 چرخ بود،بگذریم ،بعدش تا چند وقت خواب و خوراک نداشتم از خوشحالی و دنبال یه نوار بودم که کپی کنم و گوش کنم و اولیش هم البوم خلیج ابی بود که من عاشق اهنگ "به تو نامه مینونیسم..."ش بودم، بد رقم.
هر اهنگ را اینقدر گوش میکردم که میدونستم الان یه دیلینگ میکنه،الان ویولون میاد،الان یه تیکه صداش را میلرزونه،حالا اوج و.......... هنوز که هنوزه با همون دقت همش یادمه و اگه خدا قبول کنه توی حموم گوش شیطونا کر میکنم اساسی!
ولی حالا طرف یه mp3 player توی جیبش داره و یا یه موبایل که 100000 تا اهنگ توشه و همینطور میزنه بعدی,بعدی،البوم بعدی،البوم قبلی...... اهنگا هم که قربونشون برم !
حال من بد میشه واقعا،اون لذتی که با گوش کردن اون نوارای بی کیفیت به من دست میداد و اون حسی که یه اهنگ در من گذاشته که هنوز در وجودم هست،عمرا با این چیزای فکسنی به دست نمیاد.
الان هم من خودم اگه mp3 هم گوش کنم که میکنم، یک البوم را کامل گوش میکنم و تازه چند بار و تا اون اهنگایی را که دوست دارم حفظ نشم،دست از سرش بر نمیدارم و سعی میکنم زحمتی را که یک گروه شاعر و اهنگساز و تنظیم کننده و خواننده توی یک سال یا بیشتر کشیدن،توی یک دقیقه به باد ندم............

sara-afshar777

عضو جدید
...........................................................................................................................
با کلی لوس بازی و بچه خوب شدن برای مدت طولانی،بالاخره یه ضبط دوکاست برامون خریدن 23 تومن،البته اون موقع پول دوتا تریلی 13 چرخ بود،بگذریم ،بعدش تا چند وقت خواب و خوراک نداشتم از خوشحالی و دنبال یه نوار بودم که کپی کنم و گوش کنم و اولیش هم البوم خلیج ابی بود که من عاشق اهنگ "به تو نامه مینونیسم..."ش بودم، بد رقم.
هر اهنگ را اینقدر گوش میکردم که میدونستم الان یه دیلینگ میکنه،الان ویولون میاد،الان یه تیکه صداش را میلرزونه،حالا اوج و.......... هنوز که هنوزه با همون دقت همش یادمه و اگه خدا قبول کنه توی حموم گوش شیطونا کر میکنم اساسی!
ولی حالا طرف یه mp3 player توی جیبش داره و یا یه موبایل که 100000 تا اهنگ توشه و همینطور میزنه بعدی,بعدی،البوم بعدی،البوم قبلی...... اهنگا هم که قربونشون برم !
حال من بد میشه واقعا،اون لذتی که با گوش کردن اون نوارای بی کیفیت به من دست میداد و اون حسی که یه اهنگ در من گذاشته که هنوز در وجودم هست،عمرا با این چیزای فکسنی به دست نمیاد.
الان هم من خودم اگه mp3 هم گوش کنم که میکنم، یک البوم را کامل گوش میکنم و تازه چند بار و تا اون اهنگایی را که دوست دارم حفظ نشم،دست از سرش بر نمیدارم و سعی میکنم زحمتی را که یک گروه شاعر و اهنگساز و تنظیم کننده
و خواننده توی یک سال یا بیشتر کشیدن،توی یک دقیقه به باد ندم............

حالا داداش مهرشاد یه دهن برامون بیا :biggrin:
البته ابی نه ....... فقط حمیرا:surprised:

spow

اخراجی موقت

mehrshad53

اخراجی موقت
حالا داداش مهرشاد یه دهن برامون بیا :biggrin:
البته ابی نه ....... فقط حمیرا:surprised:
حمیرا؟ بیا:
از این گردش گردون نصیبم غم و درده....چه عشقی دارم اون روز که گردونه نگرده......
این اهنگ پنجم از دومین سی دی عمرم که سال 71خریدم بود .کلا 14 اهنگ بود....
همش را حفظم....
اون موقع سی دی حدود 3000 تومن بود و نوار خام 100 تومن و یه متر زمین 20000 تومان!

آخرین ویرایش:

sara-afshar777

عضو جدید
حمیرا؟ بیا:
از این گردش گردون نصیبم غم و درده....چه عشقی دارم اونجا که گردونه نگرده......
این اهنگ پنجم از دومین سی دی عمرم که سال 71خریدم بود .کلا 14 اهنگ بود....
همش را حفظم....
اون موقع سی دی حدود 3000 تومن بود و نوار خام 100 تومن و یه متر زمین 20000 تومان!
دیدی هنوز راه نیافتادی اونجا نبود......... چه عشقی دارم اون روز که گردونه نگرده ........
اتفاقا همین الان دارم حمیرا گوش می کنم
:surprised:

mehrshad53

اخراجی موقت
دیدی هنوز راه نیافتادی اونجا نبود......... چه عشقی دارم اون روز که گردونه نگرده ........
اتفاقا همین الان دارم حمیرا گوش می کنم
:surprised:

بد رقم حالمو گرفتی.... اشتباه تایپی بود ، وقتی خوندم دیدم راس میگی!
اینو داشته باش:

لحظه خداحافظی به سینه ام فشردمت....اشک چشام،جاری شد و دست خدا سپردمت....
دل من راضی نبود به این جدایی نازنین....عزیزم منو ببخش اگه یه وقت ازردمت....

اهنگای حمیرا یا بیستن یا صفر وسط ندارن!!!!!!!!!!!

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه این نوار قدیمیا رو باید چند دفه محکم میزدی به جایی تا درست کار کنه.

یادش بخیر یهو نوار میپیچید!!!!!

mehrshad53

اخراجی موقت
یادمه این نوار قدیمیا رو باید چند دفه محکم میزدی به جایی تا درست کار کنه.

یادش بخیر یهو نوار میپیچید!!!!!

اینطوریا هم نبود،دستگاهای ارزون و نوارای بد شاید.......
ناکامیچی دستگاه پخش کاست داشت از سی دی بهتر بود پرفورمانسش. حدود 1 میلیون بود سال 1372!!!!!!(یه پلاک زمین بود!)
nakamichi dragon را سرچ کن!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی اشکاتو پاک میکنه شبا که غصه داری دست رو موهات کی میکشه وقتی منو نداری؟ بیا عمو مهرشاد سرتو بذار رو شونه هام خوابت بگیره میبینم خیلی گریه کردی دیشب

mehrshad53

اخراجی موقت
کی اشکاتو پاک میکنه شبا که غصه داری دست رو موهات کی میکشه وقتی منو نداری؟ بیا عمو مهرشاد سرتو بذار رو شونه هام خوابت بگیره میبینم خیلی گریه کردی دیشب

امید و ابی را پیوند زدی، چه شود....... فکر کنم آمیب بشه:eek:

joliet_arch

عضو جدید
حالا به نظر تون چی کار کنیم؟:que:
میخ.این برگردیم به گذشته ؟نذاریم mp3اختراع بشه?:w19:

mehrshad53

اخراجی موقت
حالا به نظر تون چی کار کنیم؟:que:
میخ.این برگردیم به گذشته ؟نذاریم mp3اختراع بشه?:w19:

شما تا تهش را بخون و ببین من اینو گفتم؟
ما حصل وراجی ها این بود که وقتی یه چیزی سهل الوصول میشه،ارزشش میاد پایین،پس حواسمون باشه که با این تکنولوژی عالی اقلا یکم حال کنیم!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا دیروز من 10 تا تاپیک زدم 11 تا از تاپیکام قفل شد چه جالب واقعا

joliet_arch

عضو جدید
شما تا تهش را بخون و ببین من اینو گفتم؟
ما حصل وراجی ها این بود که وقتی یه چیزی سهل الوصول میشه،ارزشش میاد پایین،پس حواسمون باشه که با این تکنولوژی عالی اقلا یکم حال کنیم!

از اول تا تهش رو هم خوندم.:smile:من تا نخونم نظر نمیدم.ok?;)

sarajo0oniii

عضو جدید
با کلی لوس بازی و بچه خوب شدن برای مدت طولانی،بالاخره یه ضبط دوکاست برامون خریدن 23 تومن،البته اون موقع پول دوتا تریلی 13 چرخ بود...........

:surprised: ببخشيد شما دقيقا مال كدوم قرن هستيد؟!!!