LED های جدید

n3m

عضو جدید
سلام
چند سالیه که از کار الکترونیک فاصله گرفتم. تو چند تا از وسیله های چینی مثل چراغ چادر و چراغ قوه,
نوع خاصی از LED بکار رفته که ظاهرا با انواع قبلی فرق می کنه. نور بیشتر و عمر زیادتر .
اطلاعاتی در این مورد می خواستم .مثلا اینکه تو بازار ایران هست , اسم خاصی داره , جریان مورد نیاز , تنوع رنگ , قیمت , مداری که بشه مثلا 50 تاشو با هم روشن کرد و ...

ممنون

n3m

عضو جدید
سلام به شما دوست عزیز
از سایتی که معرفی کردی ممنون . دیدمش. در مورد LED های قدرت بود . منظور من LED های کم مصرف اما با نور دهی و عمر بیشتره . نمی دونم چراغهای چادر چینی رو دیدی یا نه .اونی که من دارم 41 تا LED داره و 4 تا باتری قلمی می خوره وبیش از 30 ساعت کار می کنه . عمر LED هاش 100000 ساعته .این نشون می ده در مقایسه با نور دهی خوب مصرف بسیار کمی دارند .روی جلدش نوشته SUPER BRIGHT WHITE LEDs . با توجه به این که این چراغ رو من 3500 تومن خریدم قطعا قیمت این LED ها باید بسیار ارزان باشه .فقط می خواستم ببینم تو بازار ایران هست یا نه و قیمتش چنده؟
ممنون

when there is a will , there is a way

آخرین ویرایش:

robotali

عضو جدید
سلام به شما دوست عزیز
از سایتی که معرفی کردی ممنون . دیدمش. در مورد LED های قدرت بود . منظور من LED های کم مصرف اما با نور دهی و عمر بیشتره . نمی دونم چراغهای چادر چینی رو دیدی یا نه .اونی که من دارم 41 تا LED داره و 4 تا باتری قلمی می خوره وبیش از 30 ساعت کار می کنه . عمر LED هاش 100000 ساعته .این نشون می ده در مقایسه با نور دهی خوب مصرف بسیار کمی دارند .روی جلدش نوشته SUPER BRIGHT WHITE LEDs . با توجه به این که این چراغ رو من 3500 تومن خریدم قطعا قیمت این LED ها باید بسیار ارزان باشه .فقط می خواستم ببینم تو بازار ایران هست یا نه و قیمتش چنده؟
ممنون

when there is a will , there is a way
من متاسفانه اطلاعاتم کافی نیست...
پیشنهاد می کنم اگر تهران هستین یه سری به خیابون جمهوری مابین 30تیر و حافظ بزنین، به خصوص پاساژ امجد... با فروشنده ها صحبت کنید و ازشون اطلاعات بگیرین زودتر به نتیجه می رسین...
:gol:

• Like
واکنش ها: sh85
بالا