[ DWG | To | DWG UP ] تبدیل فرمت اتوکد ورژن پایین به بالا

Hamid-Civil

عضو جدید
درود دوستان
من با برنامه اتوکد 2007 کار می‌کنم و برخی نقشه‌هایی که باید روی آنها کار کنم با ورژنهای بالاتر انجام شده و متاسفانه نمی‌تونم آنها رو باز کنم. نسخه‌های جدید اتوکد هم بیشتر روی مبحث 3D قوی هست و خیلی سنگین هستش. برای همین من نمی‌خوام که ورژنهای بالاتر رو نصب کنم.
من دنبال برنامه‌ای هستم که بتونه فایلهای DWG رو که با نسخه‌های بالاتر از اتوکد 2007 Save شده رو به نسخه 2007 تبدیل کنه. آیا چنین برنامه‌ای وجود داره؟ اگر وجود داره ممنون می‌شم که دوستان لینک برنامه رو اینجا بگذارند.
باتشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Hamid-Civil

عضو جدید
درود دوستان
کسی نیست که بتونه راهنمایی کنه و برنامه‌ای معرفی کنه؟

1007

عضو جدید
سلام دوست عزيز كاري نداره دوستان كه كد بالاتر دارن فايل رو به انها بده دوبلره هنگام save كردن فايل رو 2007 saveكنن مشكل شما حل خواهد شد0

Hamid-Civil

عضو جدید
سلام دوست عزيز كاري نداره دوستان كه كد بالاتر دارن فايل رو به انها بده دوبلره هنگام save كردن فايل رو 2007 saveكنن مشكل شما حل خواهد شد0

دوست عزیز
ممنون از راهنمایی که کردین. اما به نظر شما این راه مناسبی هست؟ اگر اینطور باشه که من آخرین نسخه اتوکد رو نصب می کنم و روی سیستم خودم این کار رو می کنم. ضمنا شاید شما جایی باشی که به سیستم دیگه ای دسترسی ندارید اونوقت چه کاری باید بکنی؟

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام.من این پیغام رو زمانی میگیرم که با اتوکد ورژن پایین بخام یه فایل ورژن بالاتر رو باز کنم

با سلام
اتوکدهای ورژن پایین ، ورژن های بالا رو ساپورت نمیکنند متاسفانه .
شما یک نرم افزار تبدیل اتوکد از اینترنت دانلود کنید و ورژن اتوکد ترسیمی موجود رو به ورژن خودتون تغییر بدید .

با تشکر