8-- نرم افزار قدرتمند deep freez

nasrin-eng

عضو جدید
سلام
این نرم افزار واسه همه به درد میخوره
هر گونه مشکلی که واسه کامپیوترتون پیش بیادو با یه restart حل میکنه.
هکر ها دیگه نمیتونن واستون مشکل ایجاد کنن.
اگه کامپیوترتون ویروس داره یا هک شدین یا فایلی رو اشتباهی کلا پاک کردین
با این نرم افزار همه چیز به جای خودش برمیگرده.
;)

hayaba

عضو جدید
مرسی اما کجاست لینک دانلودش ؟؟؟؟؟:surprised:
فقط معرفی !!!!!!!

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهمتر از همه طریقه کار کردن با این نرم افزار هست.
قبل از مزایاش بهتره درباره معایبش صحبت کنیم.
معمولا در مدارس نصب می کنیم. چون بچه ها هرگونه خرابکاری که رو سیستم انجام بدن با یک restart همه چیز به حالت عادی بر می گرده. اما بعد از نصب نرم افزار مشکلاتی وجود داره.
من زیاد باهاش کار نکردم . اگه کسی آشنایی بیشتری داره ، لطف کنه بیاد و درباره نرم افزار توضیح بده . ممنون

kolak2

عضو جدید
مهمتر از همه طریقه کار کردن با این نرم افزار هست.
قبل از مزایاش بهتره درباره معایبش صحبت کنیم.
معمولا در مدارس نصب می کنیم. چون بچه ها هرگونه خرابکاری که رو سیستم انجام بدن با یک restart همه چیز به حالت عادی بر می گرده. اما بعد از نصب نرم افزار مشکلاتی وجود داره.
من زیاد باهاش کار نکردم . اگه کسی آشنایی بیشتری داره ، لطف کنه بیاد و درباره نرم افزار توضیح بده . ممنون

سلام مي كنم به شما دوست عزيز
من با اين نرم افزار آشنايي كامل دارم و حتي با يكي از دبيران دوران هنرستانم به طور عملي آن را بررسي كرديم اون موقع كسي اين نرمافزار رو نداشت ولي من اون رو توي MRT pakage پيدا كردم و حتي دوران كارآموزي help اين نرم افزار رو كه مقدارش خيلي زياد نبود ترجمه كردم الان به خاطر وقت كمي كه دارم مي تونم زياد در موردش بنويسم ولي قول مي دم حتما حتما كه سرم خلوت شد تو ورد تايپ مي كنم و تبديل به pdf مي كنم و مي زارم تا همه استفاده كنند .:)

يه كم در موردش مي گم : ما مي تونيم اين نرم افزار رو طوري تنظيم كنيم كه مثلا فقط درايوي كه ويندوز روش نصبه رو محافظت كنه و هر كس هر فايلي از اين درايو پاك كرد يا فايلي به اين درايو اضافه كرد بعد از تعداد ي restart شدن كه ما براش مشخص مي كنيم اون فايل ها رو اگه پاك شده برگردونه و يا اگه فايلي اضافه شده حذف كنه و خيلي كارهاي ديگه مي شه باهاش كرد ... :eek:

از شما دوست عزيزم به خاطر گذاشتن اين تاپيك مفيد خيلي تشكر مي كنم :)

فعلا يا حق

mehrzadmo

عضو جدید
به شدت اين نرم افزار براي جا هاي عمومي توصيه مي شود . هيچ ايرادي به سيستم شما وارد نخواهد كرد . من مدتهاست سر كلاسم دارم ازش استفاده مي كنم . بسيار عالي جواب داده تا حالا .
كافي نت ها - كلاسها - گيم نت ها و ....
اما بعد از نصب نرم افزار مشکلاتی وجود داره.
هيچ مشكلي وجود نداره . اگر به مشكل خاصي برخورديد همين جا ذكر كنيد من تا حد امكان و سوادم راهنماييتون مي كنم .
البته نسخه شش اين نرم افزار هم موجوده كه به آسوني مي تونيد از روي نت پيدا كنيد . چك مي كنم اگر داشتم لينكشو مي زارم اينجا .
در ضمن براي غير فعال كردن و حذف نرم افزار ابتدا دكمه هاي ctrl+alt+shift+f6 و بگيريد و رمزي رو كه اول برنامه وارد كرديد رو بزنيد و سپس گزينه سوم رو انتخاب كنيد با اين كار برنامه غيرفعال ميشه .
و براي فعال كردن مجددش هم باز اين سه دكمه رو بزنيد و رمز رو اين بار گزينه اول رو انتخاب كنيد .

arh66

عضو جدید
دوست من سلام من عضو جدید این انجمن عستم
و باید بهت بگم که این نرم افزار را در مواقعی نصب می کنیم که تحت شبکه باشیم و شبکه ای از کامپیوتر ها را داشته باشیم و خاصیت خوب ان این است که آن را بر روی یک یک درایو تعریف میکنیم و بع از ریستارت سیستم .اگر هرتغییری در ویندوز بوجوذ آورده باشیم به حالت اول باتز میگردد
از طرف اسما عیل وظیفه دان
smail_tj@yahoo.com

بالا