3 هتل برتر 5 ستاره در مشهد ⭐⭐⭐⭐⭐

moeen.z

عضو جدید
سالانه تعداد زیادی مسافر از سرتاسر ایران و همچنین خارج از ایران به شهر مشهد سفر می کنند و تعداد آنها به بیش از 20 میلیون می رسد. اغلب مسافران برای اقامت در مشهد، هتل های مشهد را انتخاب می کنند و در بین آنها هتل های زیر به دلیل ارائه امکانات و خدمات بسیار عالی و برخورداری از محیط لوکس، طرفدار بیشتری دارند:

هتل پارسیس مشهد
parsis-hotel-mashhad-870x500.jpg
هتل پارسیس یکی از هتل های پنج ستاره و نوساز در مشهد است که در سال 1395 در بلوار وحدت مشهد و در جوار حرم حضرت رضا (ع) افتتاح گردید. هتل پارسیس مشهد به دلیل داشتن خدمات رفاهی عالی، فاصله کم با حرم و قیمت مناسب توانسته مسافران زیادی را به خود جذب کند و سالانه از گردشگران و زائران بسیاری پذیرایی می کند.


هتل درویشی مشهد
darvishi_hotel_image_sh_org-870x500.jpg
هتل پنج ستاره درویشی یکی از بهترین هتل های مشهد است که در سال 1390 افتتاح شد و کار خود را آغاز نمود. هتل درویشی مشهد اولین هتل آتریوم شرق کشور می باشد؛ ساختمان هتل مجلل درویشی مشهد نمای بسیار زیبایی دارد و به شکلی مدرن طراحی شده است.

هتل قصر طلایی مشهد
Golden-Palace-Hotel-in-Mashhad-1-870x500.jpg
هتل قصر طلایی یکی از بهترین هتل های مشهد است که با معماری بسیار زیبایی طراحی و در سال 1389 تاسیس شد و به بهره برداری رسید. هتل قصر طلایی مشهد در دسته هتل های 5 ستاره مشهد قرار دارد و با فراهم ساختن امکانات رفاهی بسیار عالی، دیزاین مجلل، تنوع اتاق ها و داشتن فاصله کم با حرم مطهر، توانسته رضایت مهمانان خود را جلب کند و انتظارات آنها را برآورده سازد. اگر به دنبال یک هتل لوکس با امکانات کامل و نزدیک به حرم مطهر هستید، این هتل می تواند گزینه بسیار خوبی برای داشتن یک اقامت خوب باشد.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Similar threads

بالا