27 شهریور 1393 -در گذشت علی اکبر زرین مهر

amirdolu

عضو جدید
علی اکبر زرین مهر، هنرمند پیشکسوت نقاشی و مجسمه‌سازی مشهدی، پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری در مشهد به دیار باقی شتافت.
علی اکبر زرین مهر، متولد ۱۳۴۰در مشهد است، وی عضو خانه هنرمندان ایران، عضویت در خانه هنرمندان پاریس، انجمن خبرنگاران بدون مرز، مؤسس نگارستان توس مشهد و مؤسس انجمن هنرمندان بدون مرز پاریس را در کارنامه دارد.
زرین مهر در نمایشکاه های مختلفی به صورت گروهی و انفرادی آثار خود را به نمایش گذاشته بود و در نقاشی طبیعت آثار بسیار زیبایی را از خود به جای گذاشته است.استاد زرین مهر مهارت خاصی در نقاشی همزمان با پخش موزیک داشتند و با حس و حال آهنگ های مختلف طرح هایی زیبا را با آبرنگ خلق می کردند.گفتنی است نقاشی دیوارهای داخلی بازار فردوسی مشهد از آثار وی بوده است.شرکت در نمایشگاه های گروهی آوازهای آبی و زمین و برگزاری ورکشاپ نقاشی در گالری آذر نور مشهد از جمله آخرین فعالیت های هنری این استاد بزرگ به شمار می رود.

***تالار هنر به نوبه خود درگذشت هنرمند فقید هنرهای تجسمی استاد علی اکبر زرین مهر را به همه عزیزان تسلیت عرض می نماید. گفتنی است این استاد مشهدی در تاریخ 27 / شهریور/93 در گمنامی در قطعه هنرمندان بهشت رضای مشهد به خاک سپرده شد. روحش شاد:gol:
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا