❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ebadi69

عضو جدید
سلام دوستان.
اگه روزانه غیر مجاز باشی و شبانه مجاز
اگه شاگرد اول باشی باتوجه ب سهمیه ای ک داره
میشه روزانه قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوااااااهشا اگر اطلاغ دارید کمکم کنید

به نظر من حیفه الان از سهمیت استفاده کنی بشین یه سال دیگه بخون رتبه 600 بشی یک سوم میشه میشه 200 هلو بپر تو گلو
ولی الان بخای استفاده کنی چون رتبتم احتمالا بالاس با توجه به اینکه روزانه مجاز نشدی خیلی فرق چندانی نمیکنه برات

faeze1366

عضو جدید
سلام دوستای گلم من رتبم شده 1159 و مجاز شدم دوستان با تجربه خواهشا میشه بگین من امیدی به شبانه و غیر انتفاعی و پیام نور تهران میتونم داشته باشم با چند درصد اسکیس خیلی ناراحتم آخه خیلی خواندم با توجه به شرایطم اینم درصدام
زبان 18.39
فن40
تاریخ28.89
درک48.33
منظر68.33
تمام ناراحتیم اینه وقتی که واسه تاریخ گذاشتم کاش واسه زبان میزاشتم خیلی تاریخ خواندم خیلیییییییی این حقم نبود :w04::w04:

moomidi

عضو جدید
سلام دوستان.
اگه روزانه غیر مجاز باشی و شبانه مجاز
اگه شاگرد اول باشی باتوجه ب سهمیه ای ک داره
میشه روزانه قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوااااااهشا اگر اطلاغ دارید کمکم کنید

نه نمیشه-من پارسال دقیقا همین شرایط شما رو داشتم

ebadi69

عضو جدید
سلام دوستای گلم من رتبم شده 1159 و مجاز شدم دوستان با تجربه خواهشا میشه بگین من امیدی به شبانه و غیر انتفاعی و پیام نور تهران میتونم داشته باشم با چند درصد اسکیس خیلی ناراحتم آخه خیلی خواندم با توجه به شرایطم اینم درصدام
زبان 18.39
فن40
تاریخ28.89
درک48.33
منظر68.33
تمام ناراحتیم اینه وقتی که واسه تاریخ گذاشتم کاش واسه زبان میزاشتم خیلی تاریخ خواندم خیلیییییییی این حقم نبود :w04::w04:

پارس و سوره و علم و فرهنگ صد در صد میاری شبانه تهرانم مثه روزانش واقعا سخته قبول شدنش باید درصد اسکیستو خیلی بالا بزنی بالای 60 مثلا
عزیزم همه بچه های معماری درس خونن برعکس رشته های دیگه تنها شما نبودی که خیلی خوندی همه خیلی زیاد تلاش کردن و نتیجه که میخاستنو نگرفتن

محمددددددد

عضو جدید
به نظر من حیفه الان از سهمیت استفاده کنی بشین یه سال دیگه بخون رتبه 600 بشی یک سوم میشه میشه 200 هلو بپر تو گلو
ولی الان بخای استفاده کنی چون رتبتم احتمالا بالاس با توجه به اینکه روزانه مجاز نشدی خیلی فرق چندانی نمیکنه برات

خیلی بالا نیست 1600 شدم.فقط امسال میتونم استفاده کنم متاسفانه چون الان فارغ التحصیلم.

moomidi

عضو جدید
وای نگید تورو خدا
هیچ راهی نداره؟؟؟

روزانه هیچ راهی نداره
ولی شبانه چرا

خوب فکراتونو بکنید که امسال یا سال بعد استفاده کنید. چون فقط یکبار امسال و یا سال بعد میتونید استفاده کنید

مواظب باشید مثل من سهمیه تون به هدر نره...

faeze1366

عضو جدید
ببخشید سوال میکنم این دانشگاه ها که گفتی شهریه شون چه جوریه علم فرهنگ کجاست جدیده پارس کجاست
پارس و سوره و علم و فرهنگ صد در صد میاری شبانه تهرانم مثه روزانش واقعا سخته قبول شدنش باید درصد اسکیستو خیلی بالا بزنی بالای 60 مثلا
عزیزم همه بچه های معماری درس خونن برعکس رشته های دیگه تنها شما نبودی که خیلی خوندی همه خیلی زیاد تلاش کردن و نتیجه که میخاستنو نگرفتن

ebadi69

عضو جدید
ببخشید سوال میکنم این دانشگاه ها که گفتی شهریه شون چه جوریه علم فرهنگ کجاست جدیده پارس کجاست

شهریشون تا 3 تومن و یکم بالاتر در نظر بگیر
پارس که دانشگاه خیلی توپیه فقط بدیش اینکه غیرانتفاییه اساتید دانشگا تهران تدریس میکنن
پارسال خیلیارو میشناختم که با رتبه های زیر 500 رفتن اونجا
علم و فرهنگم بعد پارس هس اونم دانشگاه خوبیه

محمددددددد

عضو جدید
نمیشه چون یا همون سالی ک دانشجو هستی باید استفاده کنی یا سال بعدش ک فارغ التحصیلی
ینی من سال دیگ نمیتونم

محمددددددد

عضو جدید
روزانه هیچ راهی نداره
ولی شبانه چرا

خوب فکراتونو بکنید که امسال یا سال بعد استفاده کنید. چون فقط یکبار امسال و یا سال بعد میتونید استفاده کنید

مواظب باشید مثل من سهمیه تون به هدر نره...

برای شبانه خیلی کمک میکنه؟
مثلا بنظرتون کجا میارم؟

moomidi

عضو جدید
تبریز و یزد درجه 3 نیستنااااااااااااااااااا

شاید سطح خود دانشگاه بالا باشه ولی پذیرشش فرق میکنه
من پارسال شبانه کاشان نیاوردم ولی شبانه یزد آوردم

اختلاف پذیرششون کم-حالا ممکنه یه سال یک کمی سختتر بشه اون یکی کمی راحتتر و جابجایی جزیی داشته باشن

ebadi69

عضو جدید
شاید سطح خود دانشگاه بالا باشه ولی پذیرشش فرق میکنه
من پارسال شبانه کاشان نیاوردم ولی شبانه یزد آوردم

اختلاف پذیرششون کم-حالا ممکنه یه سال یک کمی سختتر بشه اون یکی کمی راحتتر ...

میدونین چرا چون بچه های تهران اکثرا میخان نزدیک باشن برا همون اول کاشان ظرفیتش پر میشه دوست خودمم رف روزانه کاشان در حالی که یزدو اورده بود
یزدم جزو دانشگاهای خوبیه همینطور تبریز

moomidi

عضو جدید
میدونین چرا چون بچه های تهران اکثرا میخان نزدیک باشن برا همون اول کاشان ظرفیتش پر میشه دوست خودمم رف روزانه کاشان در حالی که یزدو اورده بود
یزدم جزو دانشگاهای خوبیه همینطور تبریز

بله حرفاتون درسته
همین که دکترا دارن کافیه...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خاطر دو درس مشترک زبان و ایستایی که با رشته مدیریت مشترکه چون من هم رتبه مدیریتم شده 1224 فکر میکنم اگه سوالای مدیریت و شناخت مواد رو هم زده بودیم مدیریت قبول شده بودیم:biggrin:
متوجه شدم:gol:. راس میگینا:razz:

محمددددددد

عضو جدید
با حدود 10 درصد اسکیس حتمن شبانه یزد ،کاشان ،ایلام،تبریز (کلا درجه 3) میتونید بیارید

فردوسی مشهد برام نزدیک تره.چون شبانه هزینه ش سنگینه نمیخوام زیاد دور برم
بنظرتون فردوسی میارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا فردوسی خوبه؟؟؟؟؟؟
یا همون یزد و...خوبه؟؟؟؟؟

خوااهش میکنم هر کی میتونه کمکم کنه
ممنون

masmas021

عضو جدید
دوستان سوال دارم
1- ایا میشود هم اسکیس معماری رو داد هم داخلی؟
2- اگر میشه اونوخت انتخاب شهر و رشته ب چه صورته یعنی تو فرم انتخاب رشته هم میشه معماری داخلی انتخاب کرد هم معماری معماری یا اینکه فقط یک گرایش رو میشه انتخاب کرد؟

moomidi

عضو جدید
دوستان سوال دارم
2- اگر میشه اونوخت انتخاب شهر و رشته ب چه صورته یعنی تو فرم انتخاب رشته هم میشه معماری داخلی انتخاب کرد هم معماری معماری یا اینکه فقط یک گرایش رو میشه انتخاب کرد؟

بله میشه(همه گرایشهای معماری رو میتونید- چون تاریخ و ساعت برگزاریشو جوری تنظیم میکنن که امکانپذیر باشه.)
انتخاب رشته هم بر اساس علاقه ی شما است.
ینی اولویت بر اساس علاقه

atp2

عضو جدید
دوستان سوال دارم

سلام هر گرایشی رو میتونید انتخاب کنید . اگه به فرض 4 گرایش مطالعات داخلی منظر و معماری رو انتخاب کردید موقع اسکیس 4 کارت براتون صادر میشه که هر 4 کارت رو باااااید بخرید ، حتی اگه نخواید برید سر جلسه :) پارسال که اینجوری بود ، بعدش هر 4 تا رو میگیرین و با توجه به تاریخ و روزش میرین سر جلسه ، هیچ محدودیتی نداره . مثلا من پارسال فکر میکردم که اگه منظر بزنم دیگا نمیتونم معماری امتحان بدم در صورتی که اینجوری نیست و همه رو میشه امتحان داد .

moomidi

عضو جدید
اصلا فردوسی خوبه؟؟؟؟؟؟

ممنون
چرا نشه .من در مورد فردوسی خیلی اطلاعات ندارم
فقط اسکیس کمی کار کنید همین.

آخرین ویرایش:

ebadi69

عضو جدید
اصلا فردوسی خوبه؟؟؟؟؟؟

ممنون

فردوسی هم دانشگاه سطح بالایی هس بعد ار دانشگاهای تهران و هنر اصفهان تقریبا با بوعلی همدان تو یک سطح هستن مسلما خیلی بهتر از یزد هس

mahsa 5

عضو جدید
اره من میانگینم ۴۷.۱ میشه.شما ۴۵.۲ شد.البته شاید اعشاری هم داشتن رتبتون.اما من بدون اعشار هم ۱.۵ درصد بالاترم.احتمالا تاثیر تاریخه. یعنی مطمینم.معدلتون چنده؟من معدل
موثرم:۱۶/۴۹

مرسیییییییییی حالا فهمیدم میانگین چجوریاست:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا