☻ ͏҉҈ ؁ ҉ ☻ یادگاری های ما دهه 60 تی ها ☻ ͏҉҈ ؁ ҉ ☻ + نوستالوژی

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یادمه گویینگ بال رو از مدرسه گرفتیم با رنگای مختلف.

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
واي من كپ كردم...من 69 ايم اين خاطرات دوران دبستان هنوز واسم لذت بخشه...زيباترين دوران زندگيم اون دوران بود....با چيزاي ساده خيلي خوش بوديم....دست استارتر عزيز درد نكنه عالي بود داداش

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما یادتون نمیاد، قرآن خوندن و شعار هفته (ته کتاب قرآن) سر صف نوبتی بود برای هر کلاس، بعد هر کس میومد سر صف مثلا میخواست با صوت بخونه میگفت: بییییسمیلّـــَهی یُررررحمـــَنی یُرررررحییییییم
شما یادتون نمیاد، اون موقعی که شلوار مکانیک مد شده بود و همه پسرا میپوشیدن
شما یادتون نمیاد: بااااااا اجازه ی صابخونه (سر اکبر عبدی از دیوار میومد بالا)
شما یادتون نمیاد: تو دبستان سر کلاس وقتی گچ تموم میشد، خدا خدا میکردیم معلم به ما بگه بریم از دفتر گچ بیاریم
همیشه هم گچ های رنگی زیر دست معلم زود میشکست، بعدم صدای ناهنجار کشیده شدن ناخن روی تخته سیاه
شما یادتون نمیاد، یکی از بازی محبوب بچگیمون کارت جمع کردن بود، با عکس و اسم و مشخصات ماشین یا موتور یا فوتبالیستها، یا ضرب المثل یا چیستان ...
شما یادتون نمیاد، قدیما تلویزیون که کنترل نداشت، یکی مجبور بود پایین تلویزیون بخوابه با پاش کانالها رو عوض کنه
شما یادتون نمیاد: گل گل گل اومد کدوم گل؟ همون که رنگارنگاره برای شاپرکها یه خونه قشنگه. کدوم کدوم شاپرک؟؟ همون که روی بالش خالهای سرخ و زرده، با بالهای قشنگش میره و برمیگرده، میره و برمیگرده.. شاپرک خسته میشه... بالهاشو زود میبنده... روی گلها میشینه... شعر میخونه، میخنده
شما یادتون نمیاد، اون مسلسل های پلاستیکی سیاه رو که وقتی ماشه اش رو میکشیدی ترررررررررررررتررررررررررررر صدا میداد
شما یادتون نمیاد، خط فاصله هایی که بین کلمه هامون میذاشتیم یا با مداد قرمز بود یا وقتی خیلی میخواستیم خاص باشه ستاره می کشیدیم :دی
شما یادتون نمیاد: من کارم، مــــــــــَن کارم. بازو و نیرو دارم، هر چیزی رو میسازم، از تنبلی بیزارم، از تنبلی بیزارم. بعد اون یکی میگفت: اسم من، اندیشه ه ه ه ه ه، به کار میگم همیشه، بی کار و بی اندیشه، چیزی درست نمیشه، چیزی درست نمیشه
:)
:w15:يادش بخير

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=6]این عشقه دورانه بچگیه دهه 60یا بود
[/h]

[h=6]کیا یادشونــــه[/h]

والله کی گفته ما 70 ی ها یادمون نمیاد از دفتر نقاشی فیلی گرفته تا کرسی و چراغ تو زمستون بگیر تا ادامس دایناسوری و ایدین تا پسر شجاع و پینوکیو قصه های مجید و تصمیم کبری و مهمان های کوکب خانم .............باز بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااای!!! من هنوز آلبومه عکس های آدامس لاویزو دارم....یادش بخیر..به چه عشقی جمع میکردم...:redface:

ا ا ا ا شما هرچی بودو نبود زدید به اسم خودتون
من خودم ی کلکسیون از عکسای لاویز داشتم از این چسبا ک میزدیم دور روزنامه دیواریا مون هم ی خروار داشتیم :w15:

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والله کی گفته ما 70 ی ها یادمون نمیاد از دفتر نقاشی فیلی گرفته تا کرسی و چراغ تو زمستون بگیر تا ادامس دایناسوری و ایدین تا پسر شجاع و پینوکیو قصه های مجید و تصمیم کبری و مهمان های کوکب خانم .............باز بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بگوووووووووو ...... مشکلی نیست ... معمولأ بیشتر نیمه دوم دهه 70 یادشون نمیاد شما که یادتونه........ اما به افتاخار دهه 60 گذاشتم چون خودم 60 تی هستم :)

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خب اونا هم مال ما بود به ارث بردید!!!!!!!!!

:)

بگوووووووووو ...... مشکلی نیست ... معمولأ بیشتر نیمه دوم دهه 70 یادشون نمیاد شما که یادتونه........ اما به افتاخار دهه 60 گذاشتم چون خودم 60 تی هستم :)
حالا که اینطور شد به افتخار دهه 70 ی هااااااااااااااااا:w17:

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]بیژن : شما چقدر شکسته شدید![/FONT]

دریا : زن ها زود پیر می شن ! می دونین چرا ؟
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]چون عروسک بازیشون هم جدیه ! روی عمرشون حساب می شه ![/FONT]
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]از دو سالگی مادرن ![/FONT]
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]بعد مادر برادرشون میشن ! بعد مادر شوهرشون می شن ![/FONT]
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]باباشون که پا به سن می ذاره ازشون پرستاریِ یه مادر رو می خواد ![/FONT]
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]گاهی حتی مادر مادرشون هم میشن ![/FONT]
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]من شوهر نکردم ![/FONT]
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]ولی مادر مادرم بودم ! مادر پدرم بودم ! مادر برادرم هم بودم ![/FONT]
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]تازه به همه یِ اینا بچه هایِ به دنیا نیامده ام رو هم حساب کن ![/FONT]
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]مادر اونا هم بودم.[/FONT]
[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]
[/FONT]

[FONT=tahoma, verdana, arial, helvetica, sans-serif]باغ های کندلوس - ایرج کریمی[/FONT]

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان کل کل ممنوع....... :)
به افتخار خودمون 60 تی ها........

بالا