► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

Matrix

عضو جدید
آفرین افشین!
خوشم اومد به این می گن حرف حساب....:redface:
اینا چقدر پر رو هستن بابا... سه هفتس هی کری می خونن فقط!!!

:w15::w15:

ما پررو هستیم دیگه !؟

باز ما اگه سه هفته س نمی بریم ، حداقل تا همین جا 8 امتیاز گرفتیم و فاصله ای با صدر نداریم!

شما که چهار هفته س نبردین و جالب اینه که 3ه هفته س دارین میبازین!!!

شما اگر پررو نیستید ، اصلا" نباید آی دی تون رو تو باشگاه لاگین کنید!تا قبل از دومین برد!

-----------------------------------

افشین جان به یه چیز فیروز کریمی خیلی مینازیدی ! میگفتی از فیروز کریمی خوشم اومد وقتی گفت: من هرگز مقابل استقلال رو نیمکت نمیشینم!!

ای آقا .. هنوز 4 ماه از حرفش نگذشته که!

پشیمون شد که! با کت و شلوار دامادی اومد رو نیمکت صبا نشست و چه غمناک بود این شکست!

اینو چی میگی !؟

(منتظرم که در این مورد بگی اشتباه کردم یا یه چیزی به فیروز بگی ... جز این بگی، خیلی ...)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرفدار همه رده های پرسپو لیس هستم ولی همینا واسش کافی بود ترسیدم سکته کنه

ما اگه ببازیم میگیم باختیم حالا حق یا ناحق الان هم میگیم باختیم قبول داریم مس جنگید به حقش هم رسید ولی باید قبول کنیم حق ما هم این نبود و تو اینکه فوتبال یه روز برده یه روز باخت هیچ شکی نیست البته واسه شما فرق میکنه یه روز برده یه عمر باخت و مساوی ولی با همه این حرفا که میگی سه هفته نبردین بگین شما چند وقته دو تا بازی پشت سر هم نبردین یه سال که میشه نه

آخه تو يهو از اميد پريدي نونهالان گفتم شايد با اين دو رده ي سني بينشون مشكل داري
راستي يادتون رفته چند سال بود صدر جدول رو نديده بودين؟؟؟

:w15::w15:

ما پررو هستیم دیگه !؟

باز ما اگه سه هفته س نمی بریم ، حداقل تا همین جا 8 امتیاز گرفتیم و فاصله ای با صدر نداریم!

شما که چهار هفته س نبردین و جالب اینه که 3ه هفته س دارین میبازین!!!

شما اگر پررو نیستید ، اصلا" نباید آی دی تون رو تو باشگاه لاگین کنید!تا قبل از دومین برد!

-----------------------------------

افشین جان به یه چیز فیروز کریمی خیلی مینازیدی ! میگفتی از فیروز کریمی خوشم اومد وقتی گفت: من هرگز مقابل استقلال رو نیمکت نمیشینم!!

ای آقا .. هنوز 4 ماه از حرفش نگذشته که!

پشیمون شد که! با کت و شلوار دامادی اومد رو نیمکت صبا نشست و چه غمناک بود این شکست!

اینو چی میگی !؟

(منتظرم که در این مورد بگی اشتباه کردم یا یه چیزی به فیروز بگی ... جز این بگی، خیلی ...)

اولا كه عزيز دلم به سه بازي اخر دو تيم نگاه كني مي بيني ما 3 بازي 1 امتياز گرفتيم و شما سه بازي دو امتياز تو كه همش ميگي منطق بگو فرقشون خيليه؟؟؟

ثانيا هنوزم به فيروز كريمي مي نازم من خودم منتظر بودم رو نيكمت بشينه چون من تا جايي كه يادمه گفته بود تو ورزشگاه آزادي جلو استقلال رو نيمكت نمي شينم ولي ديروز گزارشگر گفتش كه فيروز كريمي به خاطر خواهش زياد فتح الله زاده رو نيمكت نشست ولي من تا جايي كه يادمه قرار بود تو آزادي و جلو تماشاگرا و به احترام اونا رو نيمكت نشينه
(در هر حال انتظار نداشته باش به فيروز كريمي چيزي بگم هر كي يه رگ آبي تو بدنش باشه نبايد بهش توهين بشه)((واسه تو رو با فونت ريز نوشتم نگي داد مي زني))

برد شیرین استقلالیا

به من ميگي تو تاپيك پرسپوليسيا از هول اومدي بعد خودت اينجا ..... :smile::biggrin:

Matrix

عضو جدید
اولا كه عزيز دلم به سه بازي اخر دو تيم نگاه كني مي بيني ما 3 بازي 1 امتياز گرفتيم و شما سه بازي دو امتياز تو كه همش ميگي منطق بگو فرقشون خيليه؟؟؟

ثانيا هنوزم به فيروز كريمي مي نازم من خودم منتظر بودم رو نيكمت بشينه چون من تا جايي كه يادمه گفته بود تو ورزشگاه آزادي جلو استقلال رو نيمكت نمي شينم ولي ديروز گزارشگر گفتش كه فيروز كريمي به خاطر خواهش زياد فتح الله زاده رو نيمكت نشست ولي من تا جايي كه يادمه قرار بود تو آزادي و جلو تماشاگرا و به احترام اونا رو نيمكت نشينه
(در هر حال انتظار نداشته باش به فيروز كريمي چيزي بگم هر كي يه رگ آبي تو بدنش باشه نبايد بهش توهين بشه)((واسه تو رو با فونت ريز نوشتم نگي داد مي زني))

جدا" نمیدونی فرقشون رو !!؟

فرقش اینه که پرسپولیس الآن 8 امتیاز داره !و فاصله ش با صدر جدول 3 امتیازه!ولی استقلال با 4 امتیاز در رده ی هفدهمه!

فرقش اینه که استقال اگه باخته،به نا داوری نباخته! نمیگم حقش باخت بوده، ولی به بدشانسی و مسائل فنی باخته! ولی پرسپولیس به گواه برنامه نود ، بازی با ملوان رو 2-1 جلو بود که قهرمانی اون پنالتی عجیب رو گرفت!بازی با ذوب آهن روی مازیر زارع خطای پنالتی گرفته نشد! و این بازی هم "نمیگم دو تا" ، حداقل یه پنالتی برای پرسپولیس گرفته نشد! و دو دیقه بعد گل خورد!

فرقش اینه که پرسپولیس محسن خلیلی و آلونگ و علی کریمی و دی کارمو رو داره که از هفته ی بعد و نیم فصل دوم به تیم اضافه میشن! ولی استقلال میخواست یه مهاجم پرتغالی بخره :

فردوسی پور : این بازیکن چند سالش هست ؟
فتح الله زاده :...
فردوسی پور : ظاهرا" سنش بالاس .. 30 سالشه!
فتح الله زاده : نه کمتره!
فردوسی پور : حالا 29 سال!
فتح الله زاده:یکم کمتر
فردوسی پور :28 سال و شش ماه!
فتح الله زاده : نمیدونم ، فکر کنم همین دور و برا باشه!
فردوسی پور : خوب چقدر میخواید بهش پول بدین ؟ 200 هزار دلار؟
فتح الله زاده : نه کمتر!
فردوسی پور: 199 هزار دلار؟
فتح الله زاده : فکر کنم!
فردوسی پور : خوب تو چه باشگاهی بازی کرده ؟
فتح الله زاده: قبلا" تو بنفیکا بوده!
فردوسی پور: الآن چی؟
فتح الله زاده:نمیدونم ، یادم نیست الان / حضور ذهن ندارم ولی قبا" تو بنفیکا بوده و جدیدا" هم یه گل زده!
فردوسی پور: {نیشخند}

-------------------

فهمیدی تفاوت چیه حالا ؟!

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

فرقش اینه که پرسپولیس الآن 8 امتیاز داره !و فاصله ش با صدر جدول 3 امتیازه!ولی استقلال با 4 امتیاز در رده ی هفدهمه!

فرقش اینه که استقال اگه باخته،به نا داوری نباخته! نمیگم حقش باخت بوده، ولی به بدشانسی و مسائل فنی باخته! ولی پرسپولیس به گواه برنامه نود ، بازی با ملوان رو 2-1 جلو بود که قهرمانی اون پنالتی عجیب رو گرفت!بازی با ذوب آهن روی مازیر زارع خطای پنالتی گرفته نشد! و این بازی هم "نمیگم دو تا" ، حداقل یه پنالتی برای پرسپولیس گرفته نشد! و دو دیقه بعد گل خورد!

فرقش اینه که پرسپولیس محسن خلیلی و آلونگ و علی کریمی و دی کارمو رو داره که از هفته ی بعد و نیم فصل دوم به تیم اضافه میشن! ولی استقلال میخواست یه مهاجم پرتغالی بخره :

فتح الله زاده:نمیدونم ، یادم نیست الان / حضور ذهن ندارم ولی قبا" تو بنفیکا بوده و جدیدا" هم یه گل زده!

-------------------

فهمیدی تفاوت چیه حالا ؟!

:w15::w15::w15::w15:

به به
به به

mostafa_az

عضو جدید
ایول matrix
ایول جوجو

استقلال استقلال ننگ به این رنگ تو

6 تای 52 نمیره از یاد تو

زنده باد پرسپولیس

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

-------------------

فهمیدی تفاوت چیه حالا ؟!

من بي صبرانه منتظر همون نيم فصل دومم هستم و بازي هاي آينده

راستي اگه بخواي اينطور پنالتيا رو بشمري آخر فصل ميشين عين ما پارسال هر بازي مي گفتن يه پنالتي اخرشم كه فتح الله زاده گفت 24 تا پنالتي واسه ما نگرفتن پس به فكر بازي باشين نه پنالتي
اگه شما جاي تيماي بزرگ دنيا بودين كه يه اشتباه داوري سرنوشتشون رو عوض كرده چي مي گفتين مثلا آرژانتين كه با اشتباه بهترين داور دنيا سر يه پنالتي از انگليس باخت يا اون گل مارادونا با دست يا سه تا اخطاري كه داور داد و بعد اخراج كرد بابا شما ديگه كي هستين به خدا اون سالي كه خداداد افشاريان اون بلا رو سر ما آورد اولا اول ليگ نبود و تو شرايط حساس بود ثانيا ما اينطظور داد و بيداد راه ننداختيم
خودتم مي دوني كه با 8 امتياز به جايي نميرسين خدا اين 8 امتياز رو واستون نگه داره ايشالا داورا به نفعتون بگيرن ايشالا فرقشم بيشتر درك مي كني به اميد اون روز ببيبنم چي ميگي

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:gol::rambo::victory::gol::rambo::victory::gol::rambo::victory::heart:

تازه دارین به جایی میرسین فهمیدین که پارسال فقط الکی حرف می زدید امسال خیلی بد ترید
ولی بهت قول میدم پرسپولیس از پارسال خیلی قویتره

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه تيمي به اسم پرسپوليسم توي ليگ هست؟؟؟؟؟؟
اگه منظورت پيروزيه كه اون از مس باخته ديگه خوشحالي نداره:D:D:D

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم اومد از تيم فيروز كريمي باختيد از هر تيم ديگي باخت بوديد اون هم با سه گل اينقدر حال نمي داد

Matrix

عضو جدید
مگه تيمي به اسم پرسپوليسم توي ليگ هست؟؟؟؟؟؟
اگه منظورت پيروزيه كه اون از مس باخته ديگه خوشحالي نداره:D:D:D

دست خودتون نیست! نمیدونید PersePolis یعنی چی ... نمیدونید تخت جمشید یعنی چی...نمیدونید خلیج فارس یعنی چی ...

برید همون به امید حضرت ژنرال بیشینید بلکه خدا بهش امداد برسونه!

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست خودتون نیست! نمیدونید PersePolis یعنی چی ... نمیدونید تخت جمشید یعنی چی...نمیدونید خلیج فارس یعنی چی ...

برید همون به امید حضرت ژنرال بیشینید بلکه خدا بهش امداد برسونه!
شما كه ميدوني يه توضيح اجمالي بفرما ما هم ميگوشيم:D:D:D
خوب من كه به تاريخمون كاري ندارم ميگم ما تيمي به اين اسم فعلا نداريم پيروزي:D

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باخت از مس اونم با حضور بيش ار 80 هزار نفر واي چه شود
:D

چه ربطی داره مثل اینکه زده به کله تون

حداقل یکی به ما بگه که خودشون نباخته باشن ما اگه ببازیم تماشاگرامون که بهمون پشت نمیکنن تو استادیوم آبرومون بره جمع کنین این تیمو جاش یه گله بخرین سود هم داره

شما پارسال سیزدهم شدین ما اول اختلاف شد 12 پله امسال هم که تا حالا شما 18 هستید و ما 5 بازم اختلاف 12 تا هر وقت به ما نزدیکتر شدین حرف بزنین

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

حداقل یکی به ما بگه که خودشون نباخته باشن ما اگه ببازیم تماشاگرامون که بهمون پشت نمیکنن تو استادیوم آبرومون بره جمع کنین این تیمو جاش یه گله بخرین سود هم داره

شما پارسال سیزدهم شدین ما اول اختلاف شد 12 پله امسال هم که تا حالا شما 18 هستید و ما 5 بازم اختلاف 12 تا هر وقت به ما نزدیکتر شدین حرف بزنین
اگه يه چنتا پست بري بالا تر ميبيني هم ترازات شروع كردن
تازه عزيزم رياضيتم خوبه ها حالا ميشه يه حساب سر انگشتي بكني ببيني ما چند بار از شما بيشتر غمگينتون كرديم:D:D:D

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه قرار باشه كه هر كي برده حرف بزنه پس شما هم سكوت لطفا

در ضمن به نظر ميرسه علي جون يا جدول امسال رو نديدي يا اگه ديدي و از عمد گفتي 128 خيلي درست نيست آخه واسه جور اومدن حرفات چرا به كاراي غير معقول دست مي زني خودت ميگي عيبي نداره سر كسايي كه در جريان نيستن رو مي توني گول بزني خودت چي خودتم مي توني گول بزني؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[quote=afshin_ss;397609]اگه قرار باشه كه هر كي برده حرف بزنه پس شما هم سكوت لطفا

در ضمن به نظر ميرسه علي جون يا جدول امسال رو نديدي يا اگه ديدي و از عمد گفتي 128 خيلي درست نيست آخه واسه جور اومدن حرفات چرا به كاراي غير معقول دست مي زني خودت ميگي عيبي نداره سر كسايي كه در جريان نيستن رو مي توني گول بزني خودت چي خودتم مي توني گول بزني؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:[/quote]

:eek::eek:128 قضیه چیه :eek::eek: ما که نباختیم باخت رو بهمون تحمیل کردن

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اصلا نگران نباشيد . به زودي استقلال واقعي رو خواهيم ديد :heart: .

تا دربي تيم آماده شده و لنگي ها رو شكست ميديم ;)

Matrix

عضو جدید
بچه ها اصلا نگران نباشيد . به زودي استقلال واقعي رو خواهيم ديد :heart: .

تا دربي تيم آماده شده و لنگي ها رو شكست ميديم ;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
[quote=afshin_ss;397609]اگه قرار باشه كه هر كي برده حرف بزنه پس شما هم سكوت لطفا

در ضمن به نظر ميرسه علي جون يا جدول امسال رو نديدي يا اگه ديدي و از عمد گفتي 128 خيلي درست نيست آخه واسه جور اومدن حرفات چرا به كاراي غير معقول دست مي زني خودت ميگي عيبي نداره سر كسايي كه در جريان نيستن رو مي توني گول بزني خودت چي خودتم مي توني گول بزني؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:

:eek::eek:128 قضیه چیه :eek::eek: ما که نباختیم باخت رو بهمون تحمیل کردن[/quote]

18 رو نوشتم 128 شرمنده

فكر كنم با برنامه نود ديشب همه ديدن كه باخت رو تحميل كردن يعني چي آخه بعد از نود و ديدن اون هند توره قبل از اون خطاي پنالتي بازم تحميل كردن ديگه اينجا بايد گفت بابا رو رو برم