⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما واسه تحویلامون طرح پنجم رو می نوشتیم : Architectural Design 5 یا Architectural Design V
واسه استاد هم دقیقا می نوشتیم Professor :D البته مخفف می نوشتیم : .PRO

دستتون درد نکنه عزیزم:gol::gol::gol:......من طرح 3 نوشتم پروفسور، داداشم از خنده روده بر شد ولی بهم نگفت چی میشه.تو کلاسم همش به استاد نگا میکردم خندم میگرفت، خیلی ماه بود عین پروفسورای دیوانه عینکی بود......عزیز دلم:redface: خ یلی دوسش داشتم.........از پرو خوشم اومد;)............طرحم که عالی بود(انگلیسی که شما به کار بردین منظورمه)...دستتون درد نکنه:w27:

بچه ها یکی از دوستامون تو این تاپیک کورس تافل ممورایزو می خوان.متاسفانه پروفایل من به هم ریخته و پس می خواد و داستان....اگه امکانش هست بگین کدومه:gol::gol:

آخرین ویرایش:

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
دستتون درد نکنه عزیزم:gol::gol::gol:......من طرح 3 نوشتم پروفسور، داداشم از خنده روده بر شد ولی بهم نگفت چی میشه.تو کلاسم همش به استاد نگا میکردم خندم میگرفت، خیلی ماه بود عین پروفسورای دیوانه عینکی بود......عزیز دلم:redface: خ یلی دوسش داشتم.........از پرو خوشم اومد;)............طرحم که عالی بود(انگلیسی که شما به کار بردین منظورمه)...دستتون درد نکنه:w27:

بچه ها یکی از دوستامون تو این تاپیک کورس تافل ممورایزو می خوان.متاسفانه پروفایل من به هم ریخته و پس می خواد و داستان....اگه امکانش هست بگین کدومه:gol::gol:

بچه ها تو تاپبک 94 اینو گذاشته بودن :

http://www.memrise.com/course/131980...on-with-audio/

elham--

عضو جدید
سلاااام به همه:w30:
خوبید ایشاالله؟ در چه حالید؟ به کجاها رسیدین؟
بچه ها من تو ماه مبارک هر روز بیشتر قوام به تحلیل میره و کمتر میتونم درس بخونم. چیکار کنم؟ هنوز بیشتر از دو هفته تا آخرش مونده :cry:
شماها در حال حاضر روزی چند ساعت مفید میخونید؟ احساس میکنم از قافله خیلی عقبم و چون پایمم خیلی ضعیفه میترسم با این وضع نتونم نتیجه دلخواهمو بگیرم...

monaa1993

عضو جدید
سلام بچه هاااا
منم میخوام شروع کنم به خوندن ولی الان درگیر تحویل طرح و پایان نامه هستم تاپیکا رو دنبال میکنم تا بعد تحویل طرح و اینا بیام باهاتون بخونم
امسالم برای ارشد خوندم ولی خوب نبود دوباره میخوام بخونم
بچه ها خیلی درگیر منابع شدید تو اکثر منابع یه سری از کتابا مشترکه و خیلی مهم مثل درک رفتار سازه ها سازه در معماری تعداد کتابایی که که تو هر منابعی که ممکنه متفاوت باشه کمه شما تا اون مرحله بخونین منظورم کتابای خیلی مهم درک رفتارو تنظیم شرایط اینا تا حد زیادی دستتون میاد. با دیدن یه سری کتابو جزوه و سوالای کنکور میتونین از چند تا کتابایی که درجه اهمیتشون کمتره کتابی که براتون فک میکنید بهتر انتخاب کنید بهتر زیاد وقت تلف نکنید کتابای مهم و اصلی رو شروع کنید تا بعد امیدتون به خدا باشه موفق باشید

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان. من کنکور امسال شرکت کردم و درست حسابی نخوندم و رتبم خوب نشد. حالا میخوام یواش یواش شروع کنم. از زبان و تاریخ شروع میکنم فعلا. فقط یه توصیه دارم که منظر رو دست کم نگیرید. خیلی رتبه رو جا بجا میکنه!

honeybee1370

کاربر بیش فعال
بچه ها من تو ماه مبارک هر روز بیشتر قوام به تحلیل میره و کمتر میتونم درس بخونم. چیکار کنم؟ هنوز بیشتر از دو هفته تا آخرش مونده :cry:
شماها در حال حاضر روزی چند ساعت مفید میخونید؟ احساس میکنم از قافله خیلی عقبم و چون پایمم خیلی ضعیفه میترسم با این وضع نتونم نتیجه دلخواهمو بگیرم...

سلام الهام جان نگران نباش. این درسا برای هرکسی که دفعه ی اولشه که برای کنکور میخونه جدیده و به جز زبان ، همه تقریبا وقتی شروع میکنن توی یه سطح هستن. چیزی که من سال گذشته انجام دادم این بود که خیلی با وسواس درس خوندم و خیلی از منابع مهم رو نتونستم بخونم و اونایی رو هم که خوندم فقط یه دور تونستم بخونم. برای کنکور مهم اینه که با سبک سوالا تقریبا آشنا بشی و بفهمی که چجوری باید درس بخونی، همه چیزو لازم نیست حفظ کنیم. و به نظر من علت موفقیت بعضی از دوستام این بود که سریع خوندن ولی چند دور خوندن. از الان هم استرس به خودت وارد نکن. خیلی ها از مهر شروع میکنن ولی چون روش خوندنشون درسته به نتیجه میرسن;)

elham--

عضو جدید
سلام الهام جان نگران نباش. این درسا برای هرکسی که دفعه ی اولشه که برای کنکور میخونه جدیده و به جز زبان ، همه تقریبا وقتی شروع میکنن توی یه سطح هستن. چیزی که من سال گذشته انجام دادم این بود که خیلی با وسواس درس خوندم و خیلی از منابع مهم رو نتونستم بخونم و اونایی رو هم که خوندم فقط یه دور تونستم بخونم. برای کنکور مهم اینه که با سبک سوالا تقریبا آشنا بشی و بفهمی که چجوری باید درس بخونی، همه چیزو لازم نیست حفظ کنیم. و به نظر من علت موفقیت بعضی از دوستام این بود که سریع خوندن ولی چند دور خوندن. از الان هم استرس به خودت وارد نکن. خیلی ها از مهر شروع میکنن ولی چون روش خوندنشون درسته به نتیجه میرسن;)
سلام هانی جون. خیلی ممنونم واسه حرفات :gol::gol:
اتفاقا یکی از مشکلات منم همین وسواس زیاد واسه عمیق خوندن و حفظ همه مطالبه!:huh: واسه همین سرعت پیشرفتم خیلی کمه... باید یه جوری کنترلش کنم.
ایشاالله که هممون امسال موفق شیم. بازم مرسی عزیزم :w27:

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام هانی جون. خیلی ممنونم واسه حرفات :gol::gol:
اتفاقا یکی از مشکلات منم همین وسواس زیاد واسه عمیق خوندن و حفظ همه مطالبه!:huh: واسه همین سرعت پیشرفتم خیلی کمه... باید یه جوری کنترلش کنم.
ایشاالله که هممون امسال موفق شیم. بازم مرسی عزیزم :w27:[/QUOTE]
خواهش میکنم :) آره این اشتباهی که من کردم رو تکرار نکن ، وسواسو بذار کنار. ایشالا موفق بشیم :gol::gol::gol:

زهرا20

عضو جدید

سلام الهام خانم بهترین زمان خوندن درس در ماه رمضان بعد سحری هست حالا مثلا تا ظهر و بعد اونم بخوابی که به کمبود خواب دچار نشی:gol:;)موفق باشی

elham--

عضو جدید
خواهش میکنم :) آره این اشتباهی که من کردم رو تکرار نکن ، وسواسو بذار کنار. ایشالا موفق بشیم :gol::gol::gol:
ایشاالله عزیزم، بازم ممنونم :heart::gol::gol:
سلام الهام خانم بهترین زمان خوندن درس در ماه رمضان بعد سحری هست حالا مثلا تا ظهر و بعد اونم بخوابی که به کمبود خواب دچار نشی:gol:;)موفق باشی
سلام زهرا خانم گل، خیلی ممنون از راهنماییت. آره واقعا فک کنم بهترین زمان همون بعد سحره. ایشالله واسه فردا امتحانش میکنم ببینم چطوراس;)
مرسی عزیزم، شمام موفق باشی :smile::gol::gol:

e_kabir

عضو جدید
دوستای گلم اگر که بهتون کمکی میکنه فردا مرکز معماری همایش هنر و ساخت داره (مدیریت پروژه،انرژی،تکنولوژی)

!طلوع!

عضو جدید
سلام
دوستان کسی لیست منابع95 ایوانخانه رو نداره؟تو سایتش ارور میده واسه دانلود

ahmad heidary

عضو جدید
سلام
دوستان کسی لیست منابع95 ایوانخانه رو نداره؟تو سایتش ارور میده واسه دانلود

امسال دیدنیه که چه کسایی میرن ایوان خانه ثبت نام کنن.
تنها فردی که میشه روش حساب کرد نسیم عسگری هست
بقیه خیلی ضعیف تر از دیگر اساتید هستن

ع رشیدی

کاربر فعال
سلام دوستان.
دانشجوهای رشته های دیگه برای ارشد در معماری شرکت میکنن؟؟
قبول میشن؟؟

ستاره90

عضو جدید
سلام دوستان . من تو پست ها خیلی دیدم که بچه ها ی سال های قبل خوندن جزو های سروش نیا رو تایید کردن . لینک های دانلودش هم هست . ایا این ها همون جز و های اصلی سره کلاسه . خوندشون کافیه ؟ از کجا میتونم اصلشو گیر بیارم . ممنون میشم جوابم بدید .

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
قبول میشن؟؟
راستش اگه تلاش و زحمت هایی که بچه های معماری برای ارشد می کشن رو کنار بذاریم، میشه گفت اگه رشته مربوطه زبان و یا نقاشی باشه به نفع طرفه!!!:cool:

nasrin_arch

عضو جدید
سلام دوستان.
قبول میشن؟؟

سلام
دوست عزیزم معمولا اگرم قبول بشن موفق نمیشن
منظورم از موفق شدنم این بود که نمیتونم به جایگاه واقعی یک معمار برسن

nasrin_arch

عضو جدید
سلام
بچه ها خوب میخونید؟
چه خبرا؟
چرا اینجا اینقدر سوت و کور هست

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان.
قبول میشن؟؟

سلام :) احتمال آوردن رتبه ی خوب کم نیست ولی آزمون عملی(اسکیس) خیلی سخته و خود بچه های معماری هم با تلاش و زحمت زیاد میتونن در حد 50 درصد نمره ی اسکیسو بیارن.
حتی مواردی بودن که رتبه یک رقمی شدن و چون اسکیس رو خراب کردن قبول نشدن

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها خوب میخونید؟
چه خبرا؟
چرا اینجا اینقدر سوت و کور هست
من هنوز یرم شلوغه و متاسفانه با وجود اینکه بی وقفه کار می کنم اما هنوز کلی از کارام مونده:cry:..........امسال شاید مرداد رو هم از دست بدم:(

ati88

عضو جدید
⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

من هنوز یرم شلوغه و متاسفانه با وجود اینکه بی وقفه کار می کنم اما هنوز کلی از کارام مونده:cry:..........امسال شاید مرداد رو هم از دست بدم:(
دقییییییقا من هم همچین شرایطی دارم
اصلا فرصت ندارم درس بخونم

pari.arch

عضو جدید
سلام دوستان . من تو پست ها خیلی دیدم که بچه ها ی سال های قبل خوندن جزو های سروش نیا رو تایید کردن . لینک های دانلودش هم هست . ایا این ها همون جز و های اصلی سره کلاسه . خوندشون کافیه ؟ از کجا میتونم اصلشو گیر بیارم . ممنون میشم جوابم بدید .

سلام دوستان
میشه به این سوال جواب بدین....سوال منم هست
و اینکه لینک دانلودشو از کجا میتونم پیدا کنم

!طلوع!

عضو جدید
سلام دوستان
میشه به این سوال جواب بدین....سوال منم هست
و اینکه لینک دانلودشو از کجا میتونم پیدا کنم

سلام نه اینا یه بخش خیلی کوچیک از جزوه ایشونه. جزوه کامل رو تو نت میفروشن ولی خامه بازم. اگه تهرانی برو از کادمی جزوه دکتر طباطبایی رو بگیر. واسه کسی که کلاس نمیره جزوه ایشون خیلی جوابگوتره

pari.arch

عضو جدید
سلام نه اینا یه بخش خیلی کوچیک از جزوه ایشونه. جزوه کامل رو تو نت میفروشن ولی خامه بازم. اگه تهرانی برو از کادمی جزوه دکتر طباطبایی رو بگیر. واسه کسی که کلاس نمیره جزوه ایشون خیلی جوابگوتره

مرسی
منظورت کتابشونه که 2 جلدیه یا اینکه جزوه ی جدا از اون دارن؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من شنیدم جزوه استاد سروش نیا که برای ایستائی و...هستش به صورت موردی نوشته شده، این درسته؟آکادمی میفروشه این جزوه رو؟کاش یکی لطف کنه یه عکس از یکی از صفحات این جزوه بگیره بذاره اینجا:gol::gol:

nasrin_arch

عضو جدید

سلام
خوبی ارزویا
انشالله تا مرداد تموم میکنی
لطفا زوم کن روی کارات تا زودی تمومشون کنی

!طلوع!

عضو جدید
مرسی
منظورت کتابشونه که 2 جلدیه یا اینکه جزوه ی جدا از اون دارن؟

نه کتاب نداره اقای سروش نیا
یه جزوه حدود700 صفحه ای .
اون دو جلدیه ایستایی و فن واسه اقای فاطمی مرکز معماری و بصورت کتابه و میتونی بخریش

!طلوع!

عضو جدید
بچه ها من شنیدم جزوه استاد سروش نیا که برای ایستائی و...هستش به صورت موردی نوشته شده، این درسته؟آکادمی میفروشه این جزوه رو؟کاش یکی لطف کنه یه عکس از یکی از صفحات این جزوه بگیره بذاره اینجا:gol::gol:

اکادمی هیچوقت جزوه رقیبشو نمیفروشه:D اکادمی استاد فنش اقای طباطباییه و جزوه ایشون رو اگه برید اکادمی اقای ایرانشاهی در اختیارتون میزاره. اگه دنبال جزوه خوندن هستی حتما سعی کن پر شدشو گیر بیاری چون خام این جزوات کمک چندانی نمیکنه و اساتید جوری جزوه رو تنظیم میکنن که سر کلاس پر بشه و بیشتر افرادی بتونن استفاده کنن که کلاس میرن. به نظرم اگه سه تا کتاب اصلی (درک رفتار سازه در معماری مبانی سازه) رو خوب بخونید و بعد دو جلدی فاطمی رو بخونید مفیدتر باشه تا اینکه جزوه خام بخونید;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.